Πώς ξύπνησες σήμερα;

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Αν και έλιωσα στον ύπνο όλο το τριήμερο και θα έπρεπε λογικά να ήμουν ξεκούραστη και χορτάτη από ξάπλα, σήμερα δεν άνοιγε το μάτι με τίποτα.....
Τελικά το "όσο πιο πολύ κοιμάσαι, τόσο πιο πολύ νυστάζεις" ειναι ολόσωστο!
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Από το κομπρεσέρ στις 07:30! Γκρεμίστε τη, τη γ@μ#μένη την πολυκατοικία με υπερδιαστημικά λέηζερ σε ενα πρωινό να τελειώνουμε... Εγκεφαλικά νεκροί ρε poo-stee μου... Μου έχουν σκίσει τα καπούλια 3 βδομάδες τώρα κάθε πρωί.....:mad17:

Πολύ σπαστικό αυτό, εμένα γινόταν το άλλο κουλό λες και το έκαναν επιτηδες, έφτιαχναν την οικοδομή δίπλα, γκρέμιζαν, φώναζαν όποτε είχα εξεταστική, τις άλλες ημέρες δεν έκαναν τίποτα:|:fool::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σημερα πολυ δυσκολα.. ηθελα ακομα 2-3 ωριτσες υπνο... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πολύ σπαστικός ύπνος
όλο το βράδυ ξυπνούσα μέχρι που τα πήρα στο κρανίο στις 7 και σηκώθηκα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Με τα χίλια ζόρια,γιατί έπρεπε να πάω στην σχολή και ήδη είχα χάσει τις 2 τελευταίες μέρες τα μαθήματα λόγω ύπνου..πάντως,ενώ ξεκουράστηκα καλά το 3ήμερο,αυτή την εβδομάδα δεν μπορούσα να ξυπνήσω με τίποτα...άβυσσος η φύση του ύπνου..!! :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ξυπνάω στις 7,5 πάλι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
με μισή ώρα καθυστέρηση και με τη βροχή απόξω να μου ρίχνει μια περιποιημένη μούτζα :|.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
χαχαχαχα!!! :D
σήμερα ξύπνησα μες την τρελη χαρά, καθώς ο συγκατοικός μου με εβγαζε φωτογραφίες την ώρα που κοιμόμουν !
επίσης,μετά για να εξιλεωθεί , μου έφτιαξε ένα πολύ ωραίο πρωινό με φρέσκο χυμό πορτοκάλι,γαλλικό καφέ,έτοιμο στριμμένο τσιγάρο,ψωμάκι με τυρί,εφημερίδα...:clapup:
τι να πω,για άλλη μια φορά με σκλάβωσε κ ας έχουμε ένα σπίτι χάααααααααλια!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Με την βροχή
τί πιο ωραίο ξύπνημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τι ωραία, σήμερα κοιμήθηκα λίγο παραπάνω, καθ'ότι είναι Σάββατο, και είμαι μια χαράααα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αχχχ, δεν ξύπνησα και πολύ χαρούμενη σήμερα! Δεν ξέρω γιατί!!! Ίσως να φταίνε και αυτά που σκέφτομαι τον τελευταίο καιρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μ' ένα κεφάλι καζάνι...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Με όρεξη για μάθημα και cd's :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
tha sas po ayrio to proi:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
με το ξυπνητήρι είχε η αδερφή μου μάθημα το πρωί και αναγκαστικά ξύπνησα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πολύ νωρίς :mad: και πολύ νυσταγμένη :D
για αυτό θα κάνω το τσιγαράκι μου
και θα ξαπλώσω να στρώσω επιδερμίδα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Με πονοκεφαλο... :(.Ξυπνησα μεσημερι και κοιμηθηκα 10 ωρες!Αυτο με σκοτωνει συνηθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Με ζαλάδα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Μετά από 15 ώρες ύπνου, ξύπνησα τώρα και νιώθω ανανεωμένος!:clapup: :clapup: :clapup: Πάμε γερά! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Μετά από 15 ώρες ύπνου, ξύπνησα τώρα και νιώθω ανανεωμένος!:clapup: :clapup: :clapup: Πάμε γερά! :thumbup:

Αγορι μου εισαι τρελος!
Εγω παντως αν κοιμομουν τοσο δεν θα μπορουσα να παρω τα ποδια μου!Σαν ναρκομανης θα περπατουσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top