Πώς ξύπνησες σήμερα;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κουρασμένη όπως κάθε μέρα τις τελευταίες ημέρες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πιο χαλαρά γι'αυτό είμαι και στο στέκι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Νυστάζοντας.............. Ακόμα χασμουριέμαι..... [smilie=1,30,33]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Νυστάζοντας.............. Ακόμα χασμουριέμαι..... [smilie=1,30,33]


Και 'γω τα ίδια! :yawn:
και έχω κατεβάσει δυο κούπες ελληνικό καφέ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
κουρασμένη, σκεφτόμενη τον... "σκυλο":P, τον δάσκαλό μου τομ@λ@κα, τον Φάνη τον επίσης μ@λ@κα και το οτι πρέπει να κατσω επιτέλους να γράψω αυτη την έκθεση στα Ισπανικά!

edited by yiannis: @ στα μπινελίκια

Please μην βάζετε τις βρισιές όπως είναι !
Thanks!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Με ξύπνησαν κάτι μικρά που ήρθαν να πουν τα κάλαντα...:mad: :mad: :mad: Αν δεν τους ανοίγαμε δεν θα σταματούσαν να χτυπάνε το κουδούνι:mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
με ξυπνησε η michelle με ενα γλυκο φιλάκι :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
με ξυπνησε η michelle με ενα γλυκο φιλάκι :inlove:

Aχουτο μωλέ! :huglove:
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Πως ξύπνησα σήμερα.....ε??:angry:
Όπως κάθε μέρα που ξυπνάω 6 ώρα
ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ!!!!!

Xαχαχαχα εγώ διάβασα ΜΕ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ!! :rofl: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Με ξύπνησαν κάτι μικρά που ήρθαν να πουν τα κάλαντα...:mad: :mad: :mad: Αν δεν τους ανοίγαμε δεν θα σταματούσαν να χτυπάνε το κουδούνι:mad: :mad: :mad:

:hehe::hehe::hehe::hehe:

εγώ θυμάμαι στη δική σου ηλικία, που κοιμόμασταν με τον αζεφό μου και ο ντάντι έβαζε τα παιδάκια να πουν τα κάλαντα μέσα στο δωμάτιό μας για να ξυπνήσουμε :D:D:D

είναι τρέλα να ακούς τριγωνάκι μέσα στο αυτί σου όταν κοιμάσαι. Χαράζεται στη μνήμη για όλη την υπόλοιπη ζωή σου:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Με νευρα :mad: Αγορασα 80? καρτα video και χθες πηγα να τη συνδεσω με το βιντεο και δεν εκανε τιποτα. Ελλατωματικο καλωδιο. Πηγα να το αλλαξω και δεν μου το αλλαζανε. Πηρα εναν ανταπτορα και ενω εχω εικονα ειναι ασπρομαυρη! Χαλασμενη καρτα?? Καλα μου Χριστουγενα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Mμμμ...Ακούγοντας τις φωνές της μαμάς και του μπαμπά...Άνοιξα τα ματάκια μου...Με είδε και ο αδερφούλης μου και με πήρε αγκαλίτσα και με φίλησε...Και όλα αυτά στις 10.30...δεν με λυπούνται καθόλου σε αυτό το σπίτι :P 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχιακ ξυπνισα απο της φαλτσες φωνες τον παιδιων του γειτονα που λεγανε τα καλαντα, μολις ομως φυγανε ξανακοιμιθικα και μετα ξυπνισα γεματος με αυτο το πολυ ωραιο και αγνο αιστιμα βαρεμαρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
είναι τρέλα να ακούς τριγωνάκι μέσα στο αυτί σου όταν κοιμάσαι.

Oυ,τι να σου πω:mad: Ειδικά αν τους βάλεις τα τριγωνάκια στο στόμα και τους πετάξεις από το παράθυρο,είναι τρέλα:bleh: :teasing: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
σε αγνωστο κρεβατι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μέσα στην τρελή χαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Tέλεια:clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
άρρωστος :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
γιατί βρε παλτουδάκι???:(
μάλλον σε εξουθένωσα προχθές:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μια χαρά, μέχρι που είδα με πόσα kbps κατεβαίνει ένα torrent :wall::angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
με μήνυμα από την κολλητή να με ρωτάει αν θα πάμε πρωί για καφέ...τελικά της το κανόνισα για το μεσημέρι και ξανακοιμήθηκα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top