Πώς ξύπνησες σήμερα;

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Πονηρούλη!!!!!!!!!!!!Πως αλλάζουν οι καιροί εγώ όταν είχα γυμναστική έμπαινα κρυφά στις τουαλέτες για τσιγάρο (το ξέρω είμαι κακό παράδειγμα) τώρα μπαίνουν τα παιδιά μπαίνουν κρυφά στην βιβλιοθήκη για ίντερνετ.


Χάσμα γενεών:D



ναι ρε! και γω τα ίδια!! χαχαχαχαχα
πω πω... άλλαξαν οι καιροί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Γυμναστική άραγε κάνει κανένας? Μπορούν να συνδυαστούν κάποια πράγματα πάντος στην ώρα της γυμναστικής. Τσιγάρο και ίντερνετ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Γυμναστική άραγε κάνει κανένας? Μπορούν να συνδυαστούν κάποια πράγματα πάντος στην ώρα της γυμναστικής. Τσιγάρο και ίντερνετ!

ειναι καιρός πιστεύω να βάλουν pcs στις τουαλέτες...:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Α πάντως εμείς όταν είχαμε γυμναστική το ξεσκίζαμε στην μπάλα...
Anyway, σήμερα έιχα το άκρον άωτον του ύπνου: ονειρεύτηκα ότι έβλεπα όνειρο και ξύπνησα... βεβαια συνέχισα να κοιμάμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ειναι καιρός πιστεύω να βάλουν pcs στις τουαλέτες...:):P
:D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ξύπνησα στις 7 το πρωί για να πάω στην δουλειά και να κάθομαι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Θα τους τσακίσω τα πλευρά που κουράζουν το κουνελάκι μου! :console: Γιατι κάθεσαι κουνελίνο μου και δεν κάνεις καμιά δουλειά να περάσει η ώρα? :confused: :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Θα τους τσακίσω τα πλευρά που κουράζουν το κουνελάκι μου! :console: Γιατι κάθεσαι κουνελίνο μου και δεν κάνεις καμιά δουλειά να περάσει η ώρα? :confused: :kissing:

γιατί δεν έχει να κάνω κάτι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Πολύ αργά (απόγευμα) και με νευρα! Να δω πότε θα τα προλάβω όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Πονηρούλη!!!!!!!!!!!!Πως αλλάζουν οι καιροί εγώ όταν είχα γυμναστική έμπαινα κρυφά στις τουαλέτες για τσιγάρο (το ξέρω είμαι κακό παράδειγμα) τώρα μπαίνουν τα παιδιά μπαίνουν κρυφά στην βιβλιοθήκη για ίντερνετ.
Χάσμα γενεών:D
Τι γυμναστική να κάνει ο πρόεδρος τις κοινότητας σκουριασμένων και καμμένων ελλήνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Καλημερούδια σε όλους. Σήμερα ξύπνησα νυστάζοντας!!!! Δεν άνοιγε το μάτι με τίποτα. Ακόμα δηλαδή, ψιλο-κοιμάμαι ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σημερα ξυπνισα χαλια.... Στης 8 παρα 15 να νυσταζω τρομερα, να πρεπει να παω σχολειο και να εχω ξυπνισει και δυο φορες το βραδυ με κραμπα στην γαμπα (εκανα και ομιοκαταλυξια :P ) που δεν μπορουσα να επαναφερω την γαμπα και ξυπνισα και τον πατερα μου απο ενα ουρλιαχτο πονου σε μια απο της 2 φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billpapad

Νεοφερμένος

Ο billpapad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Σήμερα 21 Σεπτεμβρίου 2005 έσπασα το ρεκόρ νωρίτερου ξυπνήματος!!!
11 ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ!!!!!!
Να τη θυμάστε αυτή την ημερομηνία.
Κάτι μεγάλο θα γίνει σήμερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billpapad:
Σήμερα 21 Σεπτεμβρίου 2005 έσπασα το ρεκόρ νωρίτερου ξυπνήματος!!!
11 ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ!!!!!!
Να τη θυμάστε αυτή την ημερομηνία.
Κάτι μεγάλο θα γίνει σήμερα..

αν δε πιάσεις και δουλειά, θα σπάσεις και world record:P

όλα τα μεγάλα πράγματα πάντως γίνονται στο πάρα πέντε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ένα πτώμα :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εμένα με ξύπνησε η γιαγιά μου στις 8 παρα το πρωί για να μου ευχηθεί:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ξύπνησα???????? ναι???????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ξύπνησα ωραία σήμερα, ΕΙΝΑΙ ΠΕΜΠΤΗ άλλη μια μερα και μετά Σαββατοκύριακο! Καλημέρα σε όλους παίδες!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους...

είναι η τρίτη μέρα σερί που ξυπνάω με εφιάλτη...
νομίζω ότι σε λίγο θα αρχίσω να ανησυχώ για την νοητική μου κατάσταση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
bonjour..

ξύπνησα νυστάζοντας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top