Πώς ξύπνησες σήμερα;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ευχαριστώ bunny
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν σου περασε ακομα Βικυ... Περαστικα σου αλλη μια φορα

Σ'ευχαριστώ Κρονάκο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το καρά οφφ τοπικ....


Βικούλα και σένα που δε σε λένε, περαστικά σας! (δεν σας τα είπα :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
κουρασμένη

Βικάκι πως εισαι σήμερα??ΝΤΕ ΣΕ ΛΕΝΕ εσύ? καλύτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μου εχει κοπει και υπνος με αυτα και εκεινα... Ξυπνισα μια φορα στης 11 ξανακοιμιθικα και ξαναξυπνισα στης 1... με εξι ωρες υπνο ειμαι...


Βικυ σου περασε η ακομα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
με την ησυχία μου μετα απο πολύ καιρό:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
κουρασμένη

Βικάκι πως εισαι σήμερα??ΝΤΕ ΣΕ ΛΕΝΕ εσύ? καλύτερα?


Είμαι αδιόρθωτη...δεν είδα το μήνυμα κουνελάκι και το δικό σου Κρονάκο.... Άπο χθες πολύ καλύτερα!
Και ξύπνησα πολύ κεφάτη...απορώ με εμένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Είμαι αδιόρθωτη...δεν είδα το μήνυμα κουνελάκι και το δικό σου Κρονάκο.... Άπο χθες πολύ καλύτερα!
Και ξύπνησα πολύ κεφάτη...απορώ με εμένα :P

κι εμείς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Ξύπνησα μούσκεμα στον ιδρώτα... Τι ζέστη είναι αυτή;;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Σχετικά καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Χαμογελαστός από το όνειρο που έβλεπα...μακάρι να γινόταν πραγματικότητα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
κλωτσιδών λόγω ζέστης!
Παιδιά ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τα περαστικά.Τώρα είμαι καλά!Μόνο κλασσικά συμπτώματα ενός βραχυκυκλώματος!!

Πάντως να σας πω ένα καλό!Εγώ δεν κατάλαβα πολύ ζέστη γιατί δεν ήξερα από που προερχόταν μέχρι και το Σαββάτο.Έβραζα από μέσα έβραζε και έξω και είμασταν πάτσι!

Καλημέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ δεν κατάλαβα πολύ ζέστη γιατί δεν ήξερα από που προερχόταν μέχρι και το Σαββάτο.Έβραζα από μέσα έβραζε και έξω και είμασταν πάτσι!
Καλημέρα

χαχαχαχαχα!!!!! Καλό!!! Άντε περαστικά -εντελώς- εύχομαι!

Καλημέρα και από μένα... Πολύ ευχάριστα και εύκολα ύστερα από μια μέρα που πραγματικά δεν έκανα τίποτα! ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν εχω κοιμηθει καθολου! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Καλημερούδια!
Ξύπνησα με τον αδερφό μου πάνω απ το κεφάλι μου να ψάχνει τα γυαλιά του, αλλά και να μην ήταν αυτό, η ζέστη είναι σαν κάποιος που σου γαργαλάει τις πατούσες. Πάντως ακόμα νυστάζωωωωωωωωωωωωωω! Δώστε μου κουράγιο για μάθημα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Χάλια, έχω παρενέργειες-κουνελάκι και βυθίζομαι στην κατάθλιψη.:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
να μην βυθίζεσαι σε κατάθλιψη :/:

εγω όχι πολύ καλά, μου έρχεται να ξεράσω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με ξυπνητήρι μετά από καιρό...Αλλά μια χαρά ξύπνησα...αλλά πρέπει να πάλευα στον ύπνο μου...τον λόγο δεν ξέρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ πάντως την νύχτα που αρρώστησα έβλέπα τον χειρότερο εφιάλτη της ζωής μου!
Είχα ξαναπάει θητεία γιατί η στρατολογεία τα είχε κάνει μαντάρα και δεν μπορούσαν να βρούν ότι έχω υπηρετήσει ήδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ πάντως την νύχτα που αρρώστησα έβλέπα τον χειρότερο εφιάλτη της ζωής μου!
Είχα ξαναπάει θητεία γιατί η στρατολογεία τα είχε κάνει μαντάρα και δεν μπορούσαν να βρούν ότι έχω υπηρετήσει ήδη!

και συνεχισες να κοιμασαι μετα απο αυτο??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top