Πώς ξύπνησες σήμερα;

zanin

New member

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.
γεμάτη ενέργεια :clapup:
φανταστειτε οτι έκανα και διαδρομο πρωινιάτικα :strong:
λέτε να φταίει που βγήκα στο μπαλκόνι για 5 λεπτα, είδα καθαρό ουρανό και με φύσιξε λίγος αέρας? :hmm:

λέω να το κάνω συχνά αυτό

Maggie

New member

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.
καλα! :D

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.
αν και κοιμηθηκα σχεδον 10 ωρες, δυσκολευτηκα να ξυπνησω.. αλλα τωρα ενταξει, καλυτερα... :P

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

travel_lover

New member

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Κάθε μέρα και πιο συναχωμένος μου φαίνεται.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.
Κουρασμενος μιας και κοιμηθηκα ελαχιστα και μαλιστα και με πονοκεφαλο...:|
Πφ...τουλαχιστον με το που ξυπνησα και με πηρε πρεφα ο γατος μου ηρθε κατευθειαν γιαχαδια κι ετσι ηρεμησα καπως...

adespoto

New member

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.
Χάλια...

KOULA

New member

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.
σημερα ξυπνησα 4 πμ.[συνηθως 5πμ] εφτειαξα φραπε με νερο και ζαχαρι ξεχασα τον καφε , τελικα ηπια κανονικο φραπε και πηγε η μερα ολη στραβα και αναποδα σημερα φαινεται τοχε η μερα μου σημερα

Maggie

New member

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.
άρρωστη :(

Bill_1992

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
καλά

Hakuna Matata

New member

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.
Απο την ωρα που ξυπνησα (ισως κι απ'οταν κοιμομουν ακομα) αναρωτιομουν ποτε θα σταματησω να αισθανομαι χαλια.

Hakuna Matata

New member

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.
Λοιπον καποια στιγμη θα βγω απο αυτην την φαση, θα σταματησω να γκρινιαζω και θα μαι παλι ο παλιος καλος, χαζοχαρουμενος και κυνικος εαυτος μου και τοτε να δειτε που θα με συμπαθησετε ολοι!! :D

giostau

New member

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
με αυτόματο πιλότο!!!
χτύπησε το ξυπνητήρι, και μέχρι που ήπια την πρώτη γουλιά καφέ, πήγαινα με τον αυτόματο...:yawn:
μετά άρχισα να καταλαβαίνω....:P

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
με τους οικοδόμους πάνω απο το κεφάλι μου να χτίζουν:confused:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...