Πώς ξύπνησες σήμερα;

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πολύ δύσκολα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πολύ δύσκολα!!! Ξυπνητήρι σε μισώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ να δείτε σήμερα πως θα ξυπνήσω.... :confused: ..άντε πάω να κοιμηθώ για να...ξυπνήσω να σας πω πως ξύπνησα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλα σχετικα.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πολύ δύσκολα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sensei

Νεοφερμένος

Ο sensei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πολύ δύσκολα!!!Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι έρχεται Σαββατοκύριακο και θα κοιμηθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Με γκρίνια & "δοκιμασίες"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Με νεύρα...Πότε θά'ρθει μια μέρα, που να μη με ξυπνάνε ούτε ξυπνητήρια, ούτε τηλέφωνα, ούτε ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;!;;:mad: [όταν πεθάνω μάλλον...:worry: ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Με τον πατέρα μου να φωνάζει όλη την ώρα πάνω από το κεφάλι μου "ΞΥΠΝΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!!!! ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!" :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Με γκρίνια και πολλά νεύρα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ας ήταν να μπορούσα να κοιμάμαι ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δύσκολα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Με τραγούδια!! Είναι ένας γερούλης εδώ που κάθε ΣΚ περνάει από τα στενά με ένα ακορντεον και τραγουδάει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:
Με τραγούδια!! Είναι ένας γερούλης εδώ που κάθε ΣΚ περνάει από τα στενά με ένα ακορντεον και τραγουδάει!!!
Ναι κι εγώ τα ίδια! Κάθε Κυριακή έρχεται ο δικός μας :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Δεν έχω κοιμηθεί ακόμη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Ξύπνησα ιδρωμένη και έτρεξα αμέσως για ντουζ. (καλύτερα έτσι παρά βροχές και κρύα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Με έναν τρομερό πονοκέφαλο :( .

Όπως και να χει νιώθω ήδη καλύτερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Με το τηλεφώνημα του μπαμπά... Γκρρρρρρρρρρρρρ!! Γιατί δεν με αφήνουν να κοιμηθώ όσο θέλω πια??? ΚλαΨ!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,024 μηνύματα.
Εντελώς άκυρο ξύπνημα το δικό μου.... Ξυπνάω στις 12 από τις αρκούντως υψίφωνες συζητήσεις 2 γειτόνων, μιας γριάς και ενος άνδρα, που έπιναν καφέ μαζί και συζητούσαν, σε ξεχωριστά μπαλκόνια (!!!). Η γριά να ακούγεται σαν δεκαοχτούρα "γλου γλου γλου" και να μου έχει σπάσει τα νεύρα, ο άντρας να είναι μπάσος μέχρι αηδίας και στο τσακίρ κέφι, βγαίνει κι άλλη μια γριά και συζητάει μαζί τους, κι αυτή δεκαοχτούρα στη φωνή.

Γιατί μα τους θεούς, δεν πάνε στα χωριά τους οι γέροι; Τι κάθονται και κάνουν στην Αθήνα; Έχουν εθιστεί στο νέφος;:P Ούτε εργάζονται, ούτε προσφέρουν κάτι σε εμάς και στους εαυτούς τους.:confused: Πέρσι για παράδειγμα, ενας φίλος μου έχασε τη γιαγιά του επειδή την παρέσυρε ενα αμάξι.... Τραβιέται ο οδηγός, νεκρή η γυναίκα.... Αν ήταν στο χωριό της θα ζούσε η καημένη!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εντελώς άκυρο ξύπνημα το δικό μου.... Ξυπνάω στις 12 από τις αρκούντως υψίφωνες συζητήσεις 2 γειτόνων, μιας γριάς και ενος άνδρα, που έπιναν καφέ μαζί και συζητούσαν, σε ξεχωριστά μπαλκόνια (!!!). Η γριά να ακούγεται σαν δεκαοχτούρα "γλου γλου γλου" και να μου έχει σπάσει τα νεύρα, ο άντρας να είναι μπάσος μέχρι αηδίας και στο τσακίρ κέφι, βγαίνει κι άλλη μια γριά και συζητάει μαζί τους, κι αυτή δεκαοχτούρα στη φωνή.

Γιατί μα τους θεούς, δεν πάνε στα χωριά τους οι γέροι; Τι κάθονται και κάνουν στην Αθήνα; Έχουν εθιστεί στο νέφος;:P Ούτε εργάζονται, ούτε προσφέρουν κάτι σε εμάς και στους εαυτούς τους.:confused:

:lol::lol::lol: ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
Πέθανα στο γέλιο (παίζει να με άκουσε και ο ψιλικατζής στη γωνία!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top