Πώς με φαντάζεσαι;

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Εδάδ: ψηλή, νταρτντάνα, καστανή με μεγάλα καστανά μάτια και περίεργο χαμόγελο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλά η αλήθεια είναι ότι η Εδάδ είναι μέτριου αναστήματος με καρέ καστανό μαλλί, τέλεια φτιαγμένο φρύδι και μεγάλες βλεφαρίδες. Συνήθως βάζει πράσινη σκιά για να τονίζει τα σκουροπράσινα μπιρμπιλωτά της μάτια. Δεν θα πω πολλά για τις καμπύλες της να μην σοκαριστείτε, αλλά θα πω ότι έχει τέλειες γάμπες γυμνασμένες τόσο ώστε να μην χαλάει το σχήμα τους και η αισθητική της στα ρούχα είναι διακοσμήτριας.

(το σωσα; ) :P

Ε για τη μάρα δεν έχω πολλές επιλογές φαντασίας, γιατί υποθέτω είναι η κοπέλα που έχει στην υπογραφή της :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Η αισθητική στα ρούχα μου είναι διακοσμήτριας?

Και του σπιτιου μου τι είναι, μοδίστρας?

το λεπόν, πες ότι θες, μην προσπαθείς να το σωσεις

είναι αργά πολύ αργά (θλίμμενο κονσέρτο στο μπακγράουντ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Σωστά υποθέτεις...:redface: Αλλά δεν φαίνεται-ευτυχώς-η φάτσα μου!!!

Ο Φαν είναι μετρίου αναστήματος, μελαχροινός, κανονικός στα κιλά με περίεργο γούστο στα ρούχα...ε;;;!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η αισθητική στα ρούχα μου είναι διακοσμήτριας?

Και του σπιτιου μου τι είναι, μοδίστρας?
Περίμενες μήπως να σου πω ότι έχεις αισθητική στα ρούχα μοδίστρας; Το θεωρείς τιμητικό δηλαδή; Ενώ η διακοσμήτρια έχει άλλον αέρα ρε παιδί μου. Με φουλάρι ταγέρ κτλ κτλ ;)
Αχάριστη :pfff:
Σωστά υποθέτεις...:redface: Αλλά δεν φαίνεται-ευτυχώς-η φάτσα μου!!!

Ο Φαν είναι μετρίου αναστήματος, μελαχροινός, κανονικός στα κιλά με περίεργο γούστο στα ρούχα...ε;;;!!
Καλά για φάτσα έχω συνδυάσει το avatar σου, οπότε... :P

Πριν βάλει λοιπόν η Μάρα αυτή τη φωτογραφία ομολογώ ότι την φανταζόμουν πιο κοντή και σίγουρα πιο παχουλή. Τουλάχιστον στο μαλλί ήμουν κάπου εκεί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λοιπόν τον Θοδωρή τον φαντάζομαι μετρίου αναστήματος, καστανό στα χρώματα (μαλλιά-μάτια) και σχετικά ανοιχτό δέρμα. Φοράει βερμούδες και t-shirts και κυκλοφορεί παντού με το mp3 player (γι αυτό και δεν ακούει κανέναν :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1.65 κανονική στα κιλά, καστανόξανθη με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους.
Νύχι πάντα φτιαγμένο και προσεγμένο ντύσιμο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Με το μαλλί του avatar, φωσφοριζέ μάτια και ένα ζευγάρι πορτοκαλορόζ φτερά πεταλούδας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μαυρομάλλης,μαυρομάτης με φακούς επαφής. oh wait..:P
Σε αυτη την περιγραφή θα τον βάλω ξυρισμένο.Έχει ωραίο στυλ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Κοντός, χοντρός, κοκκινομάλλης με φακίδες. Τα μάτια του είναι πράσινα(είναι Ιρλανδικής καταγωγής). Αντί για χέρια προεξέχουν δυο καλώδια με άκρα firewire και αντί για πόδια έχει ένα σύστημα 2.1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roza6658

Νεοφερμένος

Η roza6658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
σε φαναταζομαι..........
σχετικα ψηλό, λιγο ευσωμούλη και
καστανομάλλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
κοκκινομαλλα, αδυνατη, ψηλη με σπαστα μαλλια και λευκη επιδερμιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Νεράιδα: όχι πολύ ψηλή, με ωραίο σώμα, ξανθό ίσιο μαλλί μέτριου μήκους, καστανά μάτια, μεγάλο και ωραίο χαμόγελο...πολύ περιποιημένη εμφάνηση!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Indie τυπακι με πολυχρωμα ρουχα και μπαγκι παντελονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
μέτριου αναστήματος, με σπαστό καστανό μαλλί και flight jacket :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
μετρίου αναστήματος, με καστανό μαλλί και flY jacket :P
(φορεμενο απ'την πορτοκαλι πλευρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
emily...σχετικά ψηλή, αδύνατη, καστανή, ίσιο μαλλί με ασύμμετρες φράντζες και περίεργο στυλ στα ρούχα-λίγο boho...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
μάρα...κοντά στα 1,70cm, αδύνατη,καστανόξανθη,με γλυκό χαμόγελο και θηλυκό ντύσιμο.
κοντά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
μέτριο ανάστημα, αδύνατη, με μακρυά καστανά μαλλιά ίσια και καστανά μάτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
μάρα...κοντά στα 1,70cm, αδύνατη,καστανόξανθη,με γλυκό χαμόγελο και θηλυκό ντύσιμο.
κοντά?

Kοίτα, δεν θέλω να σε πικράνω αλλά...είμαι σαφώς κάτω από 1.70 και το θηλυκό ντύσιμο...καμμία σχέση!!!:P:P:P Όλα τα άλλα τα πέτυχες πάντως...:D

Λοιπόν, εσύ είσαι...καστανή, με σπαστά μαλλιά, πρασινοπά ματάκια, γλυκιά φυσιογνωμία, μικροκαμωμένη, εεεεεεεεεεε;!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top