Πώς με φαντάζεσαι;

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λευκό δέρμα, μέτριο ανάστημα, μελαχρινή με καστανά μάτια.. με πάντα προσεγμένο παπούτσι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Κοντή, χοντρή και άσχημη, με σπυράκια και μουστάκι. Πιστεύω ότι είναι πολύ αριστερή για να ξυρίζει τα πόδια της και τις μασχάλες της, και για αυτό για να ξυρίζει κάτι ξυρίζει το κεφάλι της. Έχει μαλλί κατράμι και είναι η ζωντανή ενσάρκωση του άσματος "είναι μύθος, είναι μύθος, το δασύτριχό μου στήθος!".:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
εεε...χμ...λοιπον...μελαχρινος,λεπτος, καπου στο 1,80 , καστανα ματια , μου βγαζει κατι σε μαθηματικος,φυσικος κτλ και τι αλλο;;...αα και ολυμπιακος ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
εεε...χμ...λοιπον...μελαχρινος,λεπτος, καπου στο 1,80 , καστανα ματια , μου βγαζει κατι σε μαθηματικος,φυσικος κτλ και τι αλλο;;...αα και ολυμπιακος ... :P

OMFG. Το μόνο που δεν πέτυχες είναι το μαθηματικός, το οποίο όμως μου άρεσε (!) και δεν πήγα επειδή μεταξύ των άλλων δεν έχει πολλή δουλειά...:eek:

(Συνεχίστε με την cookie)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μετρίου αναστήματος, ψάχνει ακόμα το στυλ της, λεπτή, με κοκκάλινα γυαλιά και καστανά μάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λεπτή, μετρίου αναστήματος, καστανή, γελαστή, έξω καρδιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Μελαχρινη, ευτραφουλα, κανονικο αναστημα, αγριο βλεμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Xοντρουλη, με μαυρο ψιλοαραιο μαλλι, και καλο παπουτσι.
Λιγο λαικο τον εχω φανταστει, δεν ξερω γιατι μου κατσε ετσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Σαν την καλύτερη μου φίλη στον κόσμο! :P

Και τώρα επιστρέφω στην τρύπα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μπα, μπα, πολυ αποχη επεσε :P

τη φανταζομαι με το ποντικι στο χερι να κανει απανωτα ριφρες:P
ε και φυσικα ωσαν θεοτητα:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Μετρίου αναστήματος, ψάχνει ακόμα το στυλ της, λεπτή, με κοκκάλινα γυαλιά και καστανά μάτια.

xixixi...:D ουκι ουκι :P πρεπει να πουμε και πως ειμαστε μετα;;

ενιγουει....την απο πανω μου την φανταζομαι γλυκουλα καστανοξανθουλα και λεπτουλα (εμιλυ λενε μια ξαδερφουλα μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
σαν ένα γιγάντιο μπισκότο σοκολάτας με μικρά κομματάκια σοκολάτας μέσα....γιαμ γιαμ...:crazy:

οκ σοβαρά τώρα...κοντούλα μελαχρινή λιγάκι γεματούλα και πλατύ χαμόγελο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ψηλή... πολύ ψηλή
Ξανθιά... πολύ ξανθιά (με την καλή έννοια :D)
Με πολύ γλυκό χαμόγελο και φατσούλα
Λιγομίλητη αλλά ώρες ώρες πετάει ατάκες που σε αφήνουν στον τόπο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Όμορφη, χαρούμενη, κακή οδηγό, με πολλάααα παπούτσια, να κρατάει ένα βιβλίο με καράβια, να τσακώνεται με την αδερφή της για ρούχα, να τρώει γλυκά και να αδυνατίζει, να ισιώνει τα μαλλιά της και να κοιμάται πολύ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λοιπόν! Την φαντάζομαι πολύ χαμογελαστή, πολύ έξω καρδιά τύπο, ντυμένη ωραία με κάσουαλ-έθνικ στιλ. Επίσης την φαντάζομαι ανοιχτή! Με ξανθά μαλλάκια, γαλάζια μάτια και τέτοια (με επηρεάζει ο Kurt στο άβαταρ :P) Επίσης φαντάζομαι ότι φοράει σταράκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Σαν την κοπέλα στην υπογραφή της... Εντάξει λίγο πιο μεσογειακή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ψηλο και χοντρουλη, με γυαλια με αορατο σκελετο, και μαυροφορεμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
για την corpse δεν έχω καταλήξει... έχω 2 εκδοχές στο μυαλό μου που μάλλον δεν μοιάζουν και πολύ :redface:

Η μία είναι με καστανά ισια (-ωμένα) μαλλία, προσεγμένη εμφάνιση, αδύνατη και με ολίγον τι girly εμφάνιση (φουστανάκια, παντοφλάκια κτλ κτλ κτλ).

Η άλλη πάλι κρατάει το καστανό ίσιο ή ισιωμένο μαλλί και γίνεται πιο ..χύμα με αθλητικά και σπορ ντύσιμο και μερικά κιλάκια παραπάνω από το ιδανικό (αλλά όχι χοντρή).

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω την πρωτη εκδοχη για την κορπς.

Την ρεζιντεντ την εχω δει σε φωτο. Την φανταζομουν αρκετα ψηλη (1.70+), οχι πολυ αδυνατη αλλα καθολου παχουλη, μελαχρινη, με μεγαλα ματια, κουκλαρα! Τελικα ειναι πιο κοντουλα και αδυνατουλα αλλα στα αλλα ειμαι μεσα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Με καρέ μαλλάκι, μάλλον καστανό ... γύρω στο 1,65, αδυνατούλα με ανέμελο στυλάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top