Πώς με φαντάζεσαι;

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
για κάποιο λόγο όταν βλέπω το ψευδώνυμο του χακ σκέφτομαι ψηλόλιγνο ξανθό, αλλά με πολλά σπυράκια :'( σόρι χακ
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα κάνω ότι δεν είδα την εικόνα και θα πω ότι την Almba Libre την φαντάζομαι ξανθιά μετρίου αναστήματος με ίσιο μαλλί, ταγιέρ και αλκόολα γιατί μου θυμίζει το cuba libre.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Θα κάνω ότι δεν είδα την εικόνα και θα πω ότι την Almba Libre την φαντάζομαι ξανθιά μετρίου αναστήματος με ίσιο μαλλί, ταγιέρ και αλκόολα γιατί μου θυμίζει το cuba libre.

Ταγιέρ λέει ο ύφαλος! ΤΑΓΙΕΡ!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ! Ταγιερ φοράνε οι χαμηλοβλεπούτσες που πιάνουν μια ΘΕCAΡΑ CTIC ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΕC και τα βράδια το ξηλώνουνε κλωστή κλωστή σε στριπτίζ στο κότερο του αφεντικού για να πέσει η προαγωγή σε Σινιορ Μάνατζερ Εξέκιουτιβ "αχ είμαι επαγγελματίαc!"


Η άλμα αντιθέτως, είναι Φρι-σπίριτ χιπστερόνι με φορμίτσα αντίντα, ράστα μαλλούμπα και ξυρισμένο στο πλάι, τσεκ-ιν με την αυγούλα στο Κέφλαβικ για εβδομαδιαίο γύρο Ισλανδίας, προσευχή στα πνεύματα του Κέλτικου Κύκλου και στις κάλπες ψηφίζει Κόμμα Ελλήνων Πειρατών γιατί από παλιά της άρεσε ο Τζόνι Ντεπ.

Στοίχημα μισό σακούλι ρεβύθια πως έπεσα μέσα.-
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τον Βάλντερ τον φαντάζομαι ψηλό καμπουριαστό, με φάτσα gargoyle που όλη μέρα γελάει.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Είναι πολύ διασκεδαστικό να διαβάζεις πώς φαντάζονται οι άλλοι άτομα που έχεις δει έστω και σε φώτο :hehe:
Ο Βάλντερ μού κάνει σε μελαχρινό κοντοκουρεμένο πολύ, γιατί βαριέται να ασχολείται με τα μπουκλάκια του, μετρίου αναστήματος, κανονικό βάρος και με ιδιαίτερη (όχι απαραίτητα άσχημη) μύτη. Γυαλάκια δε φοράει, έχει μικρά μάτια αλλά διαπεραστικό βλέμμα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Τον Βάλντερ τον φαντάζομαι ψηλό καμπουριαστό, με φάτσα gargoyle που όλη μέρα γελάει.
Είναι πολύ διασκεδαστικό να διαβάζεις πώς φαντάζονται οι άλλοι άτομα που έχεις δει έστω και σε φώτο :hehe:
Ο Βάλντερ μού κάνει σε μελαχρινό κοντοκουρεμένο πολύ, γιατί βαριέται να ασχολείται με τα μπουκλάκια του, μετρίου αναστήματος, κανονικό βάρος και με ιδιαίτερη (όχι απαραίτητα άσχημη) μύτη. Γυαλάκια δε φοράει, έχει μικρά μάτια αλλά διαπεραστικό βλέμμα.

Αγιστα τγια και οι δυο! Καμία σχέση!

Ίππο: Λεπτή καστανούλα, θυμωσάκι σε φάση 1.65 52 κιλά, αθλητική αλλά όχι πολύ καμπυλωτή, πιο πολύ μπαλαρινέ, και ήρεμη μέχρι να δεις κάτω από την επιφάνεια. Η έκφραση "τα οργίλα αρώματα σε μικρό μπουκαλάκι" θα της ταίριαζε, αεράτο και άνετο τυπάκι χωρίς τη χαζογκομενιά και τα δέκα κιλά μεηκαπ της μέσης στυλιάρως που κρύβει ατέλειες, η Ιππολύτη στάνταρ είναι ένα θήλυ που προσέχει την εμφάνισή της χωρίς να είναι μόνο η εμφάνισή της.

Αν θα μπορούσα να της δωσω μια πρόβλεψη για το μέλλον της θα ήταν η εξής: "Δεν έχεις καταλάβει ακόμα το potential σου".

Ταιριαστός χαρακτήρας και εμφάνιση από τηλεοπτική σειρά: Thea Queen (Arrow) - Link
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Valder

Καστανόξανθος, καστανά μάτια, κανονικό ύψος και βάρος. Του αρέσει να διαβάζει και να επιχειρηματολογεί για διάφορα θέματα. :spasiklas:
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφρατούλα μελαχρινή με κόκκινα μαγουλα και σπυράκια, φορώντας ρούχα ένα νούμερο μικρότερο.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανονικό προς το ψηλό ύψος, κανονική σωματοδομή (ούτε παχύς ούτε αδύνατος), καστανά μάτια, καστανά κοντά μαλλιά, μάλλον σοβαρό προς το αυστηρό ύφος.
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ψηλή ελαφρώς γεματούλα πολύ ανοιχτό ίσιο καστανό μαλλί αλογοουρά με γυαλιά
 

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
αρτιστίκ και ψηλός, ούτε πολύ παχύς αλλά ούτε και κοκαλιάρης, φοράει γυαλιά και θα έλεγα μελαχρινός
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Κανονικό ανάστημα και βάρος αλλά με κάποια έξτρα παχακια και μαγουλάκια, κάστανα μαλλιά/ μάτια
 

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Λουτρινο με γυαλια
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να δώσω ρεσιτάλ πάλι. Πολλούς βέβαια σας έχω δει σε φώτο, οπότε ατυχήσατε γιατί δε θυμάμαι πώς σας φανταζόμουν πιο πριν. Α επίσης μη φρικαρετε με τη λεπτομέρεια των περιγραφων, έτσι περιγράφω πάντα.

Λοιπόν:

Φαστ - αρκετά ψηλός, κανονικό βάρος, όχι ιδιαίτερα γυμνασμένος, baby face, ανοιχτό δέρμα, καστανά μαλλιά, ανοιχτά καφέ ή πράσινα μάτια, πάντα ξυρισμένος, βαριά φωνή, ελαφρώς φλωρικο στυλ :P

Λένω - Μεγάλα στρογγυλά γαλανά μάτια, φυσική ξανθιά με μακρύ μαλλί που κάποια στιγμή αποφάσισε να το κόψει καρέ, μεσαίο ύψος και βάρος, σωματοτυπος αχλάδι, πολύ γλυκιά φωνή. Ντύσιμο ουδέτερο και σεμνό.

Χιμελα - Μεσαίο ύψος, λεπτή με στήθος και περιφέρεια , βαθιά φωνή κι έτσι λίγο αισθησιακή, μικρά καστανά μάτια, ίσια μικρή μύτη, γενικά λεπτά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο, σπαστά καφέ μαλλιά με λίγες διακριτικές ανταύγειες, ούτε κοντά ούτε πολύ μακριά. Ντύσιμο έτσι λίγο μποεμικο, με χειροποίητα κοσμήματα, μακριες φούστες κλπ.


Meetmeinmontauk - κοντούλα, λεπτούλα, σκούρο καφέ κοντό φουντωτό μαλλί, μεγάλα εκφραστικά καστανά μάτια, λεπτή φωνή, στυλ παρόμοιο με της Χιμελας αλλά λίγο πιο νεανικό και alternative. Πολλά μικρά σκουλαρίκια στα αυτιά.


Αυτά προς το παρόν, θα υπάρξει λογικά και vol 2
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α όπως αισθάνεστε, δεν έχω θέμα :P

΄Ελα τώρα, τόσο κόπο έκανες, να μην σου πούμε αν έπεσες μέσα;
Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα!
Λοιπόν:
Λένω - Μεγάλα στρογγυλά γαλανά μάτια, φυσική ξανθιά με μακρύ μαλλί που κάποια στιγμή αποφάσισε να το κόψει καρέ, μεσαίο ύψος και βάρος, σωματοτυπος αχλάδι, πολύ γλυκιά φωνή. Ντύσιμο ουδέτερο και σεμνό.

Μάτια γαλανά αλλά όχι στρογγυλά, φυσική ξανθιά ήμουν μικρή αργότερα σκούρυνε το μαλλί και έγινε καστανό αλλά πάντα μακρύ.
΄Υψος, βάρος, σωματότυπος: Μάλλον σωστά (δεν ξέρω ακριβώς τι θεωρείται "μεσαίο"), κανονικά πάντως.
Φωνή: Μια συνηθισμένη φωνή έχω. Δεν θα την χαρακτήριζα πολύ γλυκιά.
Ντύσιμο εξαρτάται από την ώρα της ημέρας. Το πρωί συνήθως με μπλου τζινς κυκλοφορώ, το βράδυ πιο προσεγμένα ιδίως τον χειμώνα.

Σ΄ευχαριστώ που ασχολήθηκες μαζί μου!
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ΄ευχαριστώ που ασχολήθηκες μαζί μου!

Αυτό ακούστηκε τέρμα sad.

Θα περιγράψω την Αγάπη γιατί η Λένω μου θυμίζει τη μάνα μου και κριντζαρω λίγο.


Επειδή η Αγάπη μας κοπανησε μπαμ τη φάτσα της με το καλημέρα και δεν μας άφησε καν να αναρωτιομαστε (μέγα λάθος) θα περιγράψω απλά πως τη φαντάζομαι σαν συμπεριφορά.

Οταν την γνωρίζεις πρώτη φορά είναι ντροπαλή και συνεσταλμενη και θα βγάλει αμηχανία. Από μέσα βέβαια τα γρανάζια δουλεύουν στο φουλ και σε σκαναρει από πάνω μέχρι κάτω προσπαθώντας να καταλάβει σε ποια κατηγορία μαλακά να σε κατατάξει. Στην περίπτωση που σε κατατάξει σε ελαφρές αποδέκτες κατηγορίες μαλακινσης και αισθανθεί ότι την αποδέχεσαι αρχίζει να χαλαρώνει και να αφήνει ελεύθερο τον πραγματικο της εαυτό.

Εκεί καταλαβαίνεις ότι η πρώτη εντύπωση δεν είχε καμία σχέση με την πραγματικότητα καθώς πλέον βρίσκεσαι αντιμέτωπος με ένα χείμαρρο high energy λογοδιαροιας. Σε ρωτάει συνεχώς πράγματα για σένα όπως ακριβώς έκανε εκείνο το ενοχλητικό κοριτσάκι στην τρίτη δημοτικού, αλλά θέλει να την ρωτάς κι εσύ γιατί αλλιώς παρεξηγείται. Αν την ρωτήσεις γιατί θα σου πει επειδή δεν νοιάζεσαι για μένα αλλά κατά βάθος είναι γιατί δεν της δίνεις την ευκαιρία να μιλήσει κι άλλο.
Είναι το κορίτσι που μετά από τρεις ώρες συναναστροφης θες να τη φιλήσεις μόνο και μόνο για να ηρεμήσει λίγο το κεφάλι σου και όταν την έχεις αγκαλιά σου περνάει φευγαλέα η σκέψη να τη σφίξεις λιιιιιγο πιο δυνατά για λιιιιιγο περισσότερη ώρα και να ησυχάσεις.

Είναι επικοινωνίακη αλλά όταν την γράφεις τσατίζεται και θέλει να σε χτυπήσει αλλά επειδή είναι μιση μερίδα πονάει αυτή περισσότερο από σένα και έτσι δεν το κάνει αλλά αντίθετα κατάληγει να κλαίει από τα νεύρα της αφού βγάλει τσιριδα στο μαξιλάρι. Με δύο σταγόνες αλκοόλ χορευει στο τραπέζι και αν κάτσει δύο μέρες συνεχόμενες σπίτι παθαίνει κατάθλιψη.

Είναι αγαπησιαρα αλλά ταυτόχρονα και ζηλιαρογατο. Παρόλο που δεν το δείχνει λόγο εγωισμού μέσα βράζει στο ζουμί της. Προσπαθεί να προβάλει εικόνα emotional stability αλλά μόλις την ρωτήσεις τι έχει θα σου πει "Τίποτα!"
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό ακούστηκε τέρμα sad.

... η Λένω μου θυμίζει τη μάνα μου και κριντζαρω λίγο.


Αν εκλαμβάνεις την ευγένεια ως θλιβερότητα τότε είναι δικό σου πρόβλημα και όχι δικό μου!

Κανονικά θα έπρεπε να κριντζάρεις όσο δεν παίρνει άλλο!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top