Πώς με φαντάζεσαι;

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
...
Νιyia: Εκει που σκαλώνω ειναι οτι η εμφανιση κοκκινο μαλλι , πρασινα μάτια σκουλαρικι στην μύτη, Λεπτη και ντύσιμο οτι ναναι πως διαολο ταιριαζει με μαυρο ασπρο κουστουμι πουκαμισο που παει συνήθως πακέτο με την business woman και διοικηση επιχειρήσεων...Alla ok κάνεις την δική σου εντυπωση:P

...

ΛΟΛΛΛΛΛΛ tserno :D:D:D σωστές οι παρατηρήσεις σου

τα μάτια δεν μπορώ να τα αλλάξω...

το piercing στη μύτη βγαίνει...

&

το ότι νά ΄ναι ντύσιμο δυστυχώς καταπιέζομαι να το ευχαριστιέμαι μόνο όταν δε δουλεύω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Χοντρονταρντάνα είμαι αλλα αυτό δεν έχει καμία σημασία:)
Εσύ κοντό μαλλί, αδύνατος με ελαφριά όψη κοιλήτσας, καστανό μαλί, πράσινα μάτια, γύρο στο 1,79-80 ελαφρώς μή γυμνασμένος, αλλα προσπαθείς:hmm:

Ετσι λέω:D


Ρε παιδιά γιατί όλοι εστιάζουν στον χαρακτήρα;:P μήπως φοβούντε να πούνε την λέξη παχιά, χοντρούλα, ντοματίτσα;:hmm:

1ON υπαρχει φωτο μου απο το meeting.....
2ον δεν σε φανταζομαι καν ....την φωτο απο την ρόδο ειδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
1ON υπαρχει φωτο μου απο το meeting.....
2ον δεν σε φανταζομαι καν ....την φωτο απο την ρόδο ειδα..

1ον αυτό είναι κλεψιά
2ον δεν την έκανες σωστά:P:P

Σε μένα εκτώς απο το μαλί με έβγαλες καστανομάτα ενώ είμαι πράσινη αρα για κλέυτη χάλια σε βρήσκω:P

3ον εγώ δεν σε είδα άρα μπορώ να λέω ότι θέλω:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Mania και γω από κάπου σε θυμάμαι, δεν είχες βάλει μια φωτό σου στην υπογραφή κάποτε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Rempeskes
ψηλος,κανονικο βαρος, καστανα μαλλια(καραφλο θα σε ελεγα..αλλα εχεις χαρη μεγαλη!!) & ματια, με θεληματικο πηγουνι και ενα λακακι! :P :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
:redface:

Έ όχι και καστανά μάτια...

Εσένα σε φαντάζομαι λεπτη ξανθιά με κοντό μαλλί. (σαν μια καλλιτεχνική φωτο που είχες). Επίσης σε φαντάζομαι ασπρόμαυρη... :P (λόγω της ίδιας φωτό) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:redface:

Έ όχι και καστανά μάτια...

να με συγχωρεις!:redface:
σκατουλι ηθελα να πω, για να ειμαι και ακριβης!!!:)

(στο χρωστουσα για το κοντο μαλλι!:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σαν την κοπελα στο avatar...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ψηλό (1,90 +), μεγαλόσωμο, μακριά μάυρα μαλλιά κ μαύρα μάτια, ρούχα rock (τζην στενά κ έτσι), βλέμμα φλού, να δείχνεις δυνατός χαρακτήρας αλλά στο βάθος να είσαι ευαίσθητος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Niyia ψαξε λιγο την γκαλερυ να δεις τον Κρονο, μεσα επεσες :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
ΛΟΛΛΛ :D
είναι ξανθός με ανοιχτά μάτια, ε? :P

(έψαχνα μία ώρα στην γκαλερύ, πφφφφ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σε φαντάζομαι σαν το αβατάρ σου, κοκκινομάλα, αδυνατούλα, 1.65 ύψος... με μοντέρνο στυλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
@Γιδι: Σε φαντάζομαι γύρω στο 1,65, μελαχρινή, με μαλλιά μεσαίου μήκους.....Καστανά μάτια..

Εμένα πως με φαντάζεστε;;; Θα βάλω φώτο μου αύριο.... Είμαι σίγουρος ότι θα πέσετε έξω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ξανθό, γαλάζια μάτια, φοβισμένο βλέμμα, ψηλό κ πολύ αδύνατο....
Επίσης, κάπως ηττοπαθή (αλλά μέχρι να ενηλικιωθείς, θα σου έχει φύγει στάνταρντ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Χμμ...αρκετά κοντά.
(Είμαι μελαχρινός, έχω γαλάζια μάτια, καθόλυο φοβισμένο βλέμα, και αδύνατος , όχι ΠΟΛΥ αδυνατος) Gratz!!! Αρκετά καλά!!! Θα με δειτε αύριο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Θα περιγράψω τη νεράιδα γιατί τους άλλους τους έχω δει

Όχι κοντή, καστανό προς το μαύρο εντελώς ίσιο μαλλί, έχει ίσως λίγες φακίδες ή κάποιο άλλο σημάδι στο πρόσωπο. Γενικά έχει λεπτά χαρακτηριστικά αλλά το ύφος της είναι αρκετά αυστηρό και το προσέχεις όταν της μιλάς. Όταν όμως θέλει έχει ένα περίεργο ,γοητευτικό εντελώς παιχνιδιάρικο ύφος.

ντοινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εδαδ: κοντη, χοντρη και ασχημη, χεεε.
Πριν τη δω τη φανταζομουν κοντουλα, αδυνατη, με σγουρο μαλλι με προσωπικοτητα, μελαχρινη και πονηροφατσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χα! Εδώ είμαστε...
Λοιπόν, μελαχρινή, γύρω στο 1.65, αδύνατη αλλά όχι υπερβολικά, με τρελό στυλ ντυσίματος (αντίδραση στη μόδα) ίσιο κοντό μαλλί, γλυκιά φάτσα, τρομερό χαμόγελο, ενεργητική και πολύ ομιλητική...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Fandago: μετρίου αναστήματος, μαύρο κοντό μαλλί, γυαλιά, αδύνατος, με casual ντύσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θα μπορούσε να μοιάζεις με το avatar σου, οπότε δεν περιγράφω άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top