Πώς με φαντάζεσαι;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρουμάνα: ύψος περίπου 1.65, αδύνατη, μαλλιά σχετικά μακριά και ασύμμετρα κομμένα, βαμμένα σκούρο κόκκινο (καφετίζων), γλυκό βλέμμα με καφέ μάτια!
(οκ, δεν είναι μόνο η φαντασία μου!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
violetta: 1.59 ύψος με καστανά μαλλιά ίσια ή σπαστά κατ'επιλογή, σε ένα ελαφρά σοφιστικέ στυλ. Πολύ ανοιχτό χρώμα δέρματος. Ίσως λίγες φακίδες. Πολύ έξυπνο βλέμμα με γλυκά κουταβίσια ματάκια σε ένα πολύ cute πρόσωπο. Ζουμερό στήθος.
:confused: :confused:
:hmm: :hmm: :hmm:
:whistle: :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έλα, στο θέμα μας, Πειρατή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Σε είπα βιολέτα πιο πάνω.

Διαβολάκο άστα αυτά ήδες την φότο μου:P Αλλά οι φώτο δεν είναι πάντα σωστές:P :P :P

Διαβολάκος μελαχρινός σκόυρος, Γιαλάκια και μέτριο ήψος. Μάυρα μάτια και αγίμναστο κορμί ή αλιώς απάλευτο. Χαμογέλαστός όταν τον συμφέρει.

λοιπον γυαλια δε φοραω..σκουρος δεν ειμαι,ειμαι πανω απο 180 κορμι ενταξει καποτε γυμνασμενο τωρα κανονικο. κατα τα αλλα μεσα επεσες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εεεεμμμ, εγώ φταίω τώρα.....
Για το θέμα μας δεν μπορώ να πω τίποτα βρε παιδιά, δεν μπορώ να κρίνω από αυτά που λέμε, πως είναι ο καθένας μας, ότι κι αν σκεφτώ έξω θα πέσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ρουμάνα: ύψος περίπου 1.65,
Έκοψες μόνο τρις πόντους …όλα τα άλλα είναι σωστά…:P


Ο περιζήτητος γαμπρός deadhead_pirate έχει μια αυτοπεποίθηση που με κάνει να πιστεύω ότι είναι ένας άντρας μελαχρινός, ψιλός, σώμα με σωστές αναλογίες, αρκετά ωραίο πρόσωπο για άντρα…περιποιημένα ρούχα και πολύ περιποιημένα παπούτσια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ρουμάνα μου πολύ φοβάμαι θα σε απογοητεύσω, δεν έχεις πέσει μέσα ούτε στο ελάχιστο.............. (μα πουθενά όμως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe: τοτε εισαι ασχημος, κοντος και ατιμελητος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe: τοτε εισαι ασχημος, κοντος και ατιμελητος...:P
:D :D :D
Eίμαι 1,77 περίπου, είμαι επιμελώς ατιμέλητος, τώρα το άσχημος..... τι να σου πω...:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εμένα;; Εμένα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω το Γιδι το φανταζομουν παντως καστανοξανθουλι (και επιβεβαιωθηκα απο τη φωτο ), ωραιο σωμα, πολυ τυπος, και ψηλη. (καλα αυτο το τελευταιο το εχει πει:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
το γιδάκι έχει φατσουλάκι που μοιάζει με το γιδάκι στην υπογραφή χιχιχιχι

:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εμένα;; Εμένα;;;
:bigarmhug



(Εσένα σε φαντάζομαι να έχεις τέσσερα πόδια, μάτια χαρούμενα... γιατί γλίτωσες το σφάξιμο του Πάσχα…:P)

Πρέπει να είσαι ωραία κοπέλα με ψηλά πόδια και μακριά μαλλιά…(το Κρητικό το λάδι φταίει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ρουμάνα: καστανή, μετρίου αναστήματος, όμορφη και θηλυκή και με ωραία φωνή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
LOOOL! Ευχαριστώ παιδιά!! :)
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ψηλή,αδύνατη,καστανά μάτια και μακρυά,καστανά μαλλιά με μπούκλες..μοντέρνο ντύσιμο και πολύ "στυλάκι"..! :D

(συνήθως πέφτω πολύ έξω ρε γαμώτο,αλλά αυτή τη φορά,ελπίζω κάτι να πέτυχα σωστό..! ;) :P)

στο ψηλή... ναι... κοίτα σε μια χώρα νάνων είμαι πανήψυλη όντως! :P

μπούκλες πάλι... από φυσικού μου τις έχω αλλά το πιστολάκι κάνει θαύματα σήμερα !!! :D:D:D

οπότε από εξωτερικά χαρακτηριστικά ένα 50% είσαι οκ :P:P:P

Χμμμ... (για να είμαι και ον τοπικ) για το Γίδι έχουν ειπωθεί πολλά ήδη και έχει δώσει Hint έχει και φώτο στο άβαταρ οπότε...

υποβρύχια: γύρω στο 1.65, μελαχρινή, μεσογειακή, στυλ που άνετα θα μπορούσες να την περάσεις για πιο μικρή από την ηλικία της και με ωραίο χαμόγελο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
ΧΡΖ πολύ μέσα έπεσες!:P

Εγώ σε φαντάζομαι μικροκαμωμένη όπως λες, λεπτή, με καστανά μαλλιά ως τον ώμο, απλή και σοφιστικέ. Και με βαθιά φωνή (έχω μανία με τις φωνές!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εμένα με ξεχάσατε; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα με ξεχάσατε; :'(

Δεν σε είδα Βίκυ! Σε φαντάζομαι μικροκαμωμένη, λεπτή αλλά όχι κόκαλο, με καστανά μαλλιά ως τον ώμο, καστανά μάτια, με αυτοπεποίθηση και ωραίο στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Για την φωνή της δεν είπες under ;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top