Πώς με φαντάζεσαι;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοιπόν μου ήρθε μια ιδέα πρέπει να έχει πλάκα :worry:

Θέλετε να γράψουμε πως φανταζόμαστε ο ένας τον άλλον??Εξωτερικά εννοώ,απο τα στοιχεία του χαρακτήρα μας που έχουμε δώσει και να λέμε αν όντως ισχύουν αυτά που έχουμε φανταστέι?? :)



Όταν σας περιγράψει κάποιος και είτε πέσει μέσα είτε κάνει λάθος μην αποκαλύψετε απο τώρα πως είστε να έχει λίγο σασπενς  ;) και να έχουν και άλλοι την δυνατότητα να σας περιγράψουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
ναιιιι
ξεκιναω εγω με σενα και πες εσυ για μενα μετα αν θες
λοιπον νομιζω οτι εισαι μικροκαμομενη, σε εχω φανταστει με λεπτα χαρακτηριστικα και τροπους, εισαι μαλλον κεφατη και γελαστη γιατι ολο κανεις πλακα με τον κοσμο εδω μεσα...ισως ξανθια...μαλλον κοντουλα και αδυνατη...
ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
ναιιιι
ξεκιναω εγω με σενα και πες εσυ για μενα μετα αν θες
λοιπον νομιζω οτι εισαι μικροκαμομενη, σε εχω φανταστει με λεπτα χαρακτηριστικα και τροπους, εισαι μαλλον κεφατη και γελαστη γιατι ολο κανεις πλακα με τον κοσμο εδω μεσα...ισως ξανθια...μαλλον κοντουλα και αδυνατη...
ε?

Δεν θα πω απο τώρα πως είναι μήπως επιλέξει και άλλοςνα με φανταστεί,πάντως γέλασα πάρα πολύ.γαι μερικά :rofl:'

Καλά ότι είσαι ξανθιά το βλέπουμε στην φωτό σου,σε φαντάζομαι με ωραίες αναλογίες κανονικό ύψος,πολύ γλυκός ΄και καλός άνθρωπος,πρέπει να σε ενδιαφέρει να βοήθησεις τον συνάνθρωπο σου,και μάλλον όταν τα παίρνεις στο κρανίο καλύτερα να φύγουμε απο μπροστά σου :)

Valder δεν θα άντεχα θα έσκαγα πρέπει να έισαι γύρω στο 1.83 μελαχροινός με μακρύ μαλάκι,γεροδεμένος(εννοώ να έχεις κρέας επάνω σου και να φένεσαι γυμνασμένος)με έντονα μάτια,να είσαι θεοτρελλος όσο δεν πάει άλλο,ετιμόλογος και πάρα πάρα πολύ πειραχτήρι.


Όταν φανταστώ κι άλλους θα επανέλθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ωραία ιδέα...
και θα αρχίσω και εγώ με σένα...
εγώ λοιπόν σε φαντάζομαι κάπως έτσι... :bleh: :bleh: :bleh:
ελπίζω μην μου κρατήσεις κακία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • bunny.jpg
    bunny.jpg
    95.8 KB · Εμφανίσεις: 310

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
μμμμμμ... Καλό θεμα! Για την gilie και τιν michelle, ξέρουμε (φώτο)
Bunny:μικροκαμωμένη, καστανά μαλλάκια με ανταύγιες και γλυκό προσωπάκι!
Vkey:μελαχροινή, ψηλή, αδύνατη, εντυπωσιακή.
Valder:καστανός, κανονικός σε κιλά, μακρύ μαλλί
Dark kronos: μεσαίου μήκουσ μαλλιά, μελαχροινός, μεσαίου ύψους.
Exposed bone: καστανόξανθος, μεσαίου μήκους μαλλί, αδύνατος
Κακή επιρροή: ξανθιά μαλλιά μακρυά, αδύνατη, εντυπωσιακή, "γυναίκα"
yiannis: λίγα γκρίζα μαλλιά(κρόταφοι και έτσι), ψηλός, γεματούλης
Ποιους ξέχασα???? ουφ...  πάλι το κούρασα το κληρονομικό μου χάρισμα... Πως τα πήγα????? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Έλα ρε giostau  γιατί έδειξες την φωτο μου?? χάλασες το παιχνίδι μου τώρα :bleh: :bleh:
με λίγο διαφορετική φατσουλα και πιο γκρι αποχρώσεις όπως του Μπαγκς μπάνι ήταν το κουνελάκι μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :


Καλά ότι είσαι ξανθιά το βλέπουμε στην φωτό σου,σε φαντάζομαι με ωραίες αναλογίες κανονικό ύψος,πολύ γλυκός ΄και καλός άνθρωπος,πρέπει να σε ενδιαφέρει να βοήθησεις τον συνάνθρωπο σου,και μάλλον όταν τα παίρνεις στο κρανίο καλύτερα να φύγουμε απο μπροστά σου :)


χαχαχα σε καποια επεσες μεσα σε αλλα ετσι κ ετσι,  πειτε και για τους admin...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Δεν θα πω απο τώρα πως είναι μήπως επιλέξει και άλλοςνα με φανταστεί,πάντως
Valder δεν θα άντεχα θα έσκαγα πρέπει να έισαι γύρω στο 1.83 μελαχροινός με μακρύ μαλάκι,γεροδεμένος(εννοώ να έχεις κρέας επάνω σου και να φένεσαι γυμνασμένος)με έντονα μάτια,να είσαι θεοτρελλος όσο δεν πάει άλλο,ετιμόλογος και πάρα πάρα πολύ πειραχτήρι

Μιας και λείπει ο εν λόγω κυριος...λοιπόν όντως είναι τόσο στο ύψος - λίγο πιο ψηλούλης! ...Μακρύ μαλλάκι δεν έχει αλλά είναι προς το σγουρό λίγο...μελαχρινός ναι...μάτια και μαλλιά...φαίνεται όντως γυμνασμένος...αχ...να δεις μπράτσα, μόνο αυτό σου λέω 8) Όσο για θεότρελος και ετοιμόλογος είναι σε εκνευριστικό βαθμό...ε...και έχει πολύ νεύρο πάνω του... μπορεί να τα πάρει σε κλάσματα δευτερολέπτου...Οπότε μην το προκαλλείς...ʼκου κι εμένα 8) Τι άλλο...α...η φατσούλα του αλλάζει αμέσως από τον μοιραίο γοητευτικό και μυστήριο άντρα σε ένα πολύ γουτσου γούτσου άντρα...Και τον προτιμώ αξύριστο γιατί αγριεύει! Αυτά...σόρρυ που σε κάρφωσα Valder 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
yiannis: λίγα γκρίζα μαλλιά(κρόταφοι και έτσι), ψηλός, γεματούλης
Ποιους ξέχασα???? ουφ...  πάλι το κούρασα το κληρονομικό μου χάρισμα... Πως τα πήγα????? :D

Αμάν βρε nv 30 είμαι όχι 50 ούτε γκρίζους κροτάφους έχω ούτε γεματούλης είμαι στο ψηλός έπεσες μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλε μην λέτε απο τώρα πως είστε
Αφήστε και τους υπόλοιπους να απαντήσουν και να σας φανταστούν θα έχει περισσότερη πλάκα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
λοιπον ο yiannis ειναι  ψηλος, αδυνατος, μελαχρινος και γυμνασμενος...συγουρα κουκλος και πολυ κοινωνικος... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
λοιπον ο yiannis ειναι  ψηλος, αδυνατος, μελαχρινος και γυμνασμενος...συγουρα κουκλος και πολυ κοινωνικος... ;)

κι εγώ έτσι τον φαντάζομαι τον παππού μου και πολύ ανοιχτοχέρη ε όσο να'ναι με το χαρτζιλίκι που μου δίνει χιχι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
λοιπον ο yiannis ειναι  ψηλος, αδυνατος, μελαχρινος και γυμνασμενος...συγουρα κουκλος και πολυ κοινωνικος... ;)
 :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Κι εγώ bunny για κοντούλα, μικροκαμομένη και ξανθιά σε έκανα. Είναι ο avatar και το sig, αλλά και
γενικότερα το feel που βγαίνει απο τα posts. Αντίθετα η κακή επιρροή μου κάνει ψηλή μελαχροινή.
Ο γιάννης τα είπε και ο giostau το εβαλε στον avatar οπότε τώρα τους φαντάζομαι έτσι. :P
Τη Michelle την έκανα κοκκινομάλλα πρίν δείξει μούρη στον avatar.
Ο Yomanation είναι ένας ψηλός και ευτραφής (όχι χοντρός) πρόσχαρος και γελαστός τύπος.
Ο giankin είναι ο Darth Vadar. :P

Τα υπόλοιπα βγαίνουν συνειρμικά:
Ο valder μου κάνει ψηλός και πολύ αδύνατος με σγουρό μαλλί, αλλά αυτό είναι γιατι ακουσα φωνή στο ράδιο και μοιάζει με ενα γνωστό μου που είναι έτσι. Ετσι την έχω πατήσει και με τον πρώτο avatar του exposed και τώρα είμαι πεποισμένος οτι είναι μακρυμάλλης (ενώ ξέρω οτι δεν έχει λόγο να είναι).
Dark Kronos : Εσύ πήγες και έβαλες kiss στο sig και τον avatar οποτε τώρα δέν φταίω εγώ για το πώς σε φαντάζομαι, δηλαδη ως στερεότυπο μακρυμάλλη αδύνατου gotho-φέρνων μεταλλα (μαλλον δεν είσαι έτσι, αλλά μου έχει κολλήσει η εικόνα στο μυαλό :redface:)
Vkey μελαχροινη με μακρύ μαλλί μαζεμένο, ψηλή με γυαλιά... λόγω της "ψυχανάλυσης".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Λοιπόν gianakin:

Yomanation:

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Vkey μελαχροινη με μακρύ μαλλί μαζεμένο, ψηλή με γυαλιά... λόγω της "ψυχανάλυσης".

Στο ψηλή μου τα χάλασες...ε...τα μαλλιά τα μαζεύω τώρα λόγω ζέστης...ʼλλα θέλω και άλλες λεπτομέριες να φανταστείς 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Αμάν βρε nv 30 είμαι όχι 50 ούτε γκρίζους κροτάφους έχω ούτε γεματούλης είμαι στο ψηλός έπεσες μέσα!
Δεν εννοούσα το γκρίζο το μαλλί του παππού... :redface: Αλλά αυτό το γοητευτικό γκριζάρισμα,(το-είμαι αρκετά μικρός αλλα και αρκετά έμπειρος...-) των κροτάφων σε κάτι τριαντάρηδες που είναι όλα τα λεφτα! :bleh: Και το γεματούλης δεν το εννοώ χοντρός απλά όχι κόκκαλο και όχι φετάς...
Συγνώμη yiannis αν δεν σε πέτυχα... :redface: Μάλλον το κληρονομικό μου χάρισμα έχει αποσυντονιστεί λίγο.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απο αυτα που ειπατε για εμενα με το ενα γελασα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! (αρε γκαντεμι....)
και με το αλλο σε ενα πεφτει μεσα, σε ενα τελιως εξω και σε ενα ουτε κρυο ουτε ζεστη (απο ολα εχει ο μπαξες της nv)

Αντε να πω και εγω για μερικους...

nv: Ουτε ψιλη ουτε κοντι, μακρι μαυρο μαλι που το αφηνει ελευθερο (κινος δεν τα μαζευει κοτσο...) και παλυ ομορφη

Bunny: Μικροκαμομενη με το χαμογελο στα χειλοι συνεχια και αρκετα γλυκουλα, σαν ενα μικρο παιδι


Gademi σωρι αλλα σε εχω ταφτισει με τον τυπο του avatar... Δεν μπορω να σε φανταστω αλλιως...

Vkey: Μεσεου υψους, μακρι μαυρο μαλι, λεπτη και με εντονα γυνεκια χαρακτιριστικα στο πρωσοπο. Α, και πολυ σεξι

Valder: Μακρι ασπο μαλι και μουσι και γελικα το στυλ του φιλοσοφου...


Αργοτερα αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ομολογώ πως δεν είμαι καλός σε αυτή τη διαδικασία, στην ανάποδη συνήθως πετυχαίνω περισσότερα :hmm:. για αυτό βάλτε καμμιά pic να μαντέψω τι χαρακτήρες είστε :hehe:.

ψ. το avatar του gademis μας έχει όλους χαλαρά :thumbsup:.
ψ2. από όσους δεν γνωρίζω φατσικά μόνο για τον valder έχω σχηματίσει κάποια εικόνα, μάλλον επειδή έχω ακούσει και τη φωνή του. τον φαντάζομαι σε ύψος άνω του μετρίου, σχετικά γεροδεμένο, με μία ελαφρά μπυροκοιλιά :D και με το t-shirt που θα φόραγε ο συγκάτοικος του χιου γκραντ στο μια βραδιά στο νότιν χιλ όταν θα έβγαινε ραντεβού :rofl:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
nv: Ουτε ψιλη ουτε κοντι, μακρι μαυρο μαλι που το αφηνει ελευθερο (κινος δεν τα μαζευει κοτσο...) και παλυ ομορφη
"Ουτε ψιλη ουτε κοντι"ναι :thumbup:,"μακρι μαυρο μαλι που το αφηνει ελευθερο" περίπου :confused:, "παλυ ομορφη":redface:με κολακευεις!ναι ναι ναι!(και πολύ ψώνιο απ'ότι φαίνεται...) :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top