Πώς με φαντάζεσαι;

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ευχαριστω αλλα δεν εχω μακρυ μαλλιιιιιιιιιι
λοιπον κανονικο υψος ,εντονα χαρακτηριστηκα ,καστανο μαλλι ανοιχτο προς το ξανθο,ανοιχτοχρωμα γαλαζια ματια με λιγη δοση πρασινου ,μεγαλο ευχαριστο χαμογελο,κανονικα κιλα και νομιζω οτι εισαι λιγο ροκας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
dark πρεπει να απαντας και εσυ οχι μονο να σχολιαζεις.

@αχιλεα , ψηλος, καστανος, με γυαλια και ομορφο χαμογελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Τη μήνη, θεά, τραγούδα μας, του ξακουστού Αχιλλέα, ανάθεμά τη, που έφερε περιττές πίκρες στους Αχαιούς και έστειλε πλήθος αντρειωμένες ψυχές παλικαριών στον Άδη κάτω, στους σκύλους ρίχνοντας να φάνε τα κορμιά τους και στα όρνια πανταχού - έτσι το θέλησε να γίνει τότε ο Δίας - απ' τη στιγμή που πρωτοπιάστηκαν και χώρισαν οι δυο τους, του Ατρέα ο γιος ο στρατοκράτορας κι ο μέγας Αχιλλέας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
καστανομαλλούσα
με ωραία ευγενικά χαρακτηριστικά
μέτριου αναστήματος ίσως και πιο ψηλή

έπεσα καθόλου μέσα ή μπα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
μετριου αναστηματος, μαυρα μαλλιά, όχι πολύ αδύνατη και ασπρουλιαρα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
σε όλα μέσα εκτός απτην ασπρουλιάρα:confused:
τώρα δν ξέρω το 1.73 θεωρείται μέτριο ανάστημα; 8)

εσένα σε φαντάζομαι ίσως κοντούλα λεπτούλα με καρέ μαλλί και ροδαλά μάγουλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μαυρο μακρυ σγουρο μαλλακι, ψηλη, γεματουλα με κοκκινα μαγουλακια, μαυρα ρουχα, συνηθως φορμες.


ασυναισθητα σεχω συσχετησει με την παιδικη μου φιλη και σε φανταζομαι οπως ειναι εκεινη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βικ-Βικ:
Μαυρα μακρια μαλλια, μεσογειακο σωμα, μετριου αναστηματος, μεγαλα σκουρα ματια, γλυκα χαρακτηριστικα προσωπου, με πολλη ενεργεια-ζωντανια, δηλαδη η ψυχη της παρεας εχοντας ηχηρο γελιο...

Αυτα τα ολιγα...ελπιζω να μην οργιασε πολυ η φαντασια μου και να "επεσα μεσα" σε καποια απ' αυτα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πιο μεσα δε γινεται!!!
μπας και με χεις δει??? :P
ειδικα για το γελιο! ολοι λενε οτι κακαριζω!


ξανθια, γυρω στο 1,62-3, με φινετσα, μπλε ματια, μεγαλες βλεφαριδες, πολυ αδυνατη και δυναμικη βεβαιως βεβαιως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αχ βρε Λοβ μου πως να σε φανταστω....μηπως εισαι μελαχρινη?Μηπως εισαι μεσογειακη?Μηπως λεω εγω?!Μηπως εισαι κοριτσαρα?!Μηπως σε εχω δει??:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τη Μάρω τη φαντάζομαι με σγουρό μαύρο μαλλί, σοφιστικέ look και απαραίτητο αξεσουάρ ένα ποδήλατο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τη Μάρω τη φαντάζομαι με σγουρό μαύρο μαλλί, σοφιστικέ look και απαραίτητο αξεσουάρ ένα ποδήλατο :P

Μου έδωσες τρομερη ιδεα!Να φτιαξω ενα κολιέ ποδηλατο για να το εχω παντα μαζι....:P

Κατα τ'αλλα πάνω κάτω μέσα επεσες!!!

Εγω πάλι εσενα σε φαντάζομαι μελαχρινό και σιγουρα φορας γυαλια...οταν σε ψυχολογήσω περισσοτερο θα μου ερθουν και τα υπολοιπα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πως να ναι αυτη κοπελαρα μωρε...


μαλλον διμετρη, με αφανε σγουρο μαλλι, μοντερνο στυλακι, και ματαρες!!
αααα και μαι γλυκα φατσα για ζουληγμα!

αυτα χωρις να χω ιδεα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ξανθοκαστανούλα με λευκά φορεματάκια και πλεξούδες στα μαλλιά....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μεσαίου αναστήματος, μελαχρινή με μακριά ίσα μαλλιά και συμπαθητική φατσούλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θελω κι εγω να πω!:P
Λοιπον, μετριο αναστημα ο πιγκ, πολυ αδυνατος, καστανος, ασπρο δερμα, ψιλοσοβαρο υφος και φοραει τακτικα πουκαμισα και πολο μπλουζακια.
ε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
mind χωρις να την εχω δει τη φανταζομαι πολυ κοντη, γυρω στο 1,55 , χοντρουλα, κοκκινομαλλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top