Πώς με φαντάζεσαι;

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
@Μάρα: μικροκαμωμένη και λεπτεπίλεπτη, έξυπνη φατσούλα, μονίμως χαμογελαστή, φοράει γυαλιά με χρωματιστό σκελετό, δεν πάει πουθενά χωρίς το mp3 και τα ρούχα της είναι χρωματιστά όπως και η προσωπικότητά της :P, αγαπάει την (αφηρημένη) τέχνη και τρέχει συχνά πυκνά σε συναυλίες στη Μαλακάσα :D

Mα τον Θεό γνωριζόμαστε;;;:eek: Αυτά που είναι με κόκκινα τα πέτυχες εντελώς...πιο εντελώς δεν πάει!!!
Το έξυπνη φατσούλα, παίζεται...καλά, άμα μου βρείς και τι χρώμα έχουν τα γυαλιά μου σε παραδέχομαι!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
@Μάρα:
μικροκαμωμένη και λεπτεπίλεπτη, μονίμως χαμογελαστή, φοράει γυαλιά με χρωματιστό σκελετό, δεν πάει πουθενά χωρίς το mp3 και τα ρούχα της είναι χρωματιστά όπως και η προσωπικότητά της :P, αγαπάει την (αφηρημένη) τέχνη και τρέχει συχνά πυκνά σε συναυλίες στη Μαλακάσα :D
:P

@ kalypso: ψηλότερη από το μέσο όρο, μελαχρινή σπαστό μαλλί :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Mα τον Θεό γνωριζόμαστε;;;:eek: Αυτά που είναι με κόκκινα τα πέτυχες εντελώς...πιο εντελώς δεν πάει!!!
Το έξυπνη φατσούλα, παίζεται...καλά, άμα μου βρείς και τι χρώμα έχουν τα γυαλιά μου σε παραδέχομαι!!!:clapup:

Πλάκα κάνεις, κι εσένα πέτυχα; Θα πάω να γίνω καφετζού τέλος :P

Τα γυαλιά σου είναι ή φούξια ή κόκκινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις, κι εσένα πέτυχα; Θα πάω να γίνω καφετζού τέλος :P

Τα γυαλιά σου είναι ή φούξια ή κόκκινα

Μπα, άστο μην γίνεις...πράσινα είναι!!:P:P
Όχι το πράσινο το μπιζελί, το άλλο το σκούρο, του πεύκου...

Έχω την αμιδρά υποψία ότι έχεις μελιά μάτια...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@ kalypso: ψηλότερη από το μέσο όρο, μελαχρινή σπαστό μαλλί :worry::P

Καστανή φαντ :whistle:

Μπα, άστο μην γίνεις...πράσινα είναι!!:P:P
Όχι το πράσινο το μπιζελί, το άλλο το σκούρο, του πεύκου...

Έχω την αμιδρά υποψία ότι έχεις μελιά μάτια...:whistle:

Ε καλά τα γυαλιά είναι το λιγότερο, εδώ σου βρήκα τη Μαλακάσα :confused:

Δεν έχω μελιά μάτια
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Εγώ είμαι αυτή;; :redface: Άχου τι ωραίο... Μόνος σου το ζωγράφισες;; :P

Ε και που να το ξέρω εγώ; :P

facebook φαντ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ε καλά είσαι στο όριο της μελαχρινής νομίζω :worry:

Θα πει κανείς πως με φαντάζεται ή το αποφεύγετε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@φαντ: για να μην παραπονιέται :redface:

μελαχροινός, όχι πολύ ψηλός γύρω στο 1.75, με ωραία μάτια, γωνίες στο πρόσωπο, έξυπνος, αποφασιστικός, λακωνικός, ατακαδόρος, γερός συνομιλητής :)

Καλό, να τ αφήσω;;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλό, να τ αφήσω;;:P
Αστο και πιάστο αλλιώς :P

Λοιπόν τελικά την kalypso την φαντάζομαι καστανή (αφού το θέλει) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Λοιπόν, το χελωνονιντζάκι είναι ψηλός, φυσιολογικός προς το παχουλούλης σε βάρος, καστανόξανθος με ανοιχτόχρωμα μάτια...εεεεεεεε;;

Πες μου ότι σε πέτυχα..plz!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πες μου ότι σε πέτυχα..plz!!:D
Με πέτυχες σε όλα εκτός το "ψηλός, φυσιολογικός προς το παχουλούλης σε βάρος, καστανόξανθος με ανοιχτόχρωμα μάτια" :P

Εσύ πριν την εύστοχη περιγραφή της kalypso για μένα ήσουν ξανθιά, κοντούλα σπαστό μαλλί κότσο γυαλί κοκάλινο και πολύχρωμα ρούχα όχι και τόσο αποκαλυπτικά παρόλο που είναι καλοκαίρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Με πέτυχες σε όλα εκτός το "ψηλός, φυσιολογικός προς το παχουλούλης σε βάρος, καστανόξανθος με ανοιχτόχρωμα μάτια" :P
Έλα ρε...τόοοοοοοσο πολύ;!:P

Εσύ πριν την εύστοχη περιγραφή της kalypso για μένα ήσουν ξανθιά, κοντούλα σπαστό μαλλί κότσο γυαλί κοκάλινο και πολύχρωμα ρούχα όχι και τόσο αποκαλυπτικά παρόλο που είναι καλοκαίρι :P
Ξανθιά δεν είμαι, καστανή ανοιχτή...στο κοντούλα καλά το πήγες,1.65 γαρ...αν εξαιρέσεις ότι τα μαλλιά μου είναι πρόκα,τα κάνω κότσο και ναι (!) τα γυαλιά μου είναι κοκάλινα:)
Τα ρούχα μου είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο...πατρινό καρναβάλι για πάντα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
μικροκαμωμένη και λεπτεπίλεπτη, έξυπνη φατσούλα, μονίμως χαμογελαστή, φοράει γυαλιά με χρωματιστό σκελετό, δεν πάει πουθενά χωρίς το mp3 και τα ρούχα της είναι χρωματιστά όπως και η προσωπικότητά της :P, αγαπάει την (αφηρημένη) τέχνη και τρέχει συχνά πυκνά σε συναυλίες στη Μαλακάσα :D
Έτσι σε φανταζόμουν και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ενα μελαχρινο με γυαλακια να πινει τσιπουρα και τρωει διπλες ποικιλιες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κοκκινομάλλα παχουλή με φακίδες (όπως όλες οι κοκκινομάλλες) κοντή με κοκάλινο σκελετό γυαλιών να φοράει συνέχεια ταγεράκια. Είμαι σίγουρος ότι τόσο καιρό λέει ότι είναι ξανθιά για κάλυψη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εξωγήινο με παράλογες απαιτήσεις από τους ανθρώπους.
Υποχόνδριο με μακριά νύχια για να παίζει ηλεκτρική κιθάρα χωρίς πένα.

Πάει παντού μαζί με το ποδήλατο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πληθωρικη νταρντανα με θανατηφορο ντεκολτε και μεγαλη περιφερεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Κοκκινομάλα όμορφη τσαχπινα κατάφερτζου.
1.50 περίπου

Κατάλευκα δόντια αρουραίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top