Πώς μας βλέπουν οι άλλοι!

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
+Έχει άποψη για πολλά θέματα
-Νομίζει ότι το αλκοόλ κάνει καλό:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλη ψυχη... ορημο παιδι για την ηλικεια του....

το παρατραβαει ωρες ωρες με το αλκοολ κ τα ξενυχτια:P
για κρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
+ Πολύ γλυκιά κοπέλα
- Νομίζω πως δεν είναι πολύ ανεξάρτητη

Bill:

+Νομίζω καλό παιδί
- Δεν γράφει πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
+ πολυ καλος λογος και τις περισσοτερες φορες η φωνη της λογικης, συζητισιμη και εκνευριστικα καθαρη :)
- ορισμενες φορες απολυτη και με λεει λιμενεργατη,γκρρρρρρρρρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
+ μιας και την έχομεν δει από κοντά, δικαιούμαστε να πούμε πως έχει πολύ όμορφο προσωπάκι? :baby:
- δε με αρέσει το αβατάρι που χει τώρα, ο λαός απαιτεί ξανθιά και πάλι :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
+Πολύ γλυκό και τρυφερό.......... παιδί :P
-Γύρισε στο στέκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γουικ

+ για τρελο γελιο λεμε! μου φτιαχνει τη μερα.
-τελειομανεις. δεν του ξεφευγει τιποτα!
πσ. οκει, ξανα-αλλαζω. ουφ.

φρουδι

+αυτο που λεμε....ΚΑΛΟ παιδι.
-πολυ συναισθηματικος...κουλαρε λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αγαπησιαρης τον αγαπαει πολυ κοσμος εδω μεσα...

ειναι τοσο καιρο εδω μεσα εγω κ αυτος κ δεν τον εβλεπα πολυ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
+ έχει πλάκα (spy again)
- μάυρισε πολύ το καλοκαίρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
α καλα το χ@σαμε το παιχνιδι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ρε παιδια πειτε για ποιον λετε ντε! γραφουμε ολοι μαζι, ειναι λογικο να μπερδευομαστε, γραψτε ονομα πριν λοιπον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
γουικ

+ για τρελο γελιο λεμε! μου φτιαχνει τη μερα.
-τελειομανεις. δεν του ξεφευγει τιποτα!

ε όχι και πληθυντικό δεσποινίδα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
α καλα το χ@σαμε το παιχνιδι:D
Ένα κολπάκι.... Όταν βλέπετε το μήνυμα αυτού που θέλετε να σχολιάσετε και γρησιμοποιείτε γρήγορη απάντηση, πατήστε πρώτα >>
στο μήνυμά του κι έπειτα τσεκάρετε το "Επισύναψη μηνύματος στην απάντηση;"




(Συνεχίστε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για δοκιμές έχουμε αυτό το θέμα. :)


Συνεχίζουμε.


Giovanna:
+ Δεν έχει μονότονη ζωή, τη μία ημέρα τη βρίσκεις εδώ, την άλλη στη Σλοβενία, τον επόμενο μήνα Ελαφόνησο.

- Αγχώνεται πολύ εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
γιώργος

+ πανταχού παρών
- δυστυχώς όχι και τα πάντα πληρών :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τζωρτζ.

+καλοσυνατος, ευγενικος, αποτους λιγους με τους οποιους μπορω να συνενοηθω χωρις να εκνευριστω...

-τον εχει βαρεσει λιγο εδωμεσα... λιγο διαλειμμα, ντιαρ!!

γουικ
+ καλη ψυχη, ο φιλος που ολοι θελουν να εχουν..
- πουστροφερνει με τον ιφριτ και χανει ευκαιριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
+ Μπορεί να σχολιάσει τα πάντα (οπότε λογικά δεν θα βαρεθείς ποτέ μαζί της)
- Σχολιάζει τα πάντα...:P Και κάποιες φορές είναι επιθετική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Συμφωνα με το τι λενε αλλοι για μενα, μου ερχονται αυτη τη στιγμη στο μυαλο τα εξης.

Ενα καλο μου ειναι οτι ευχαριστιεμαι με απλα πραγματα. Ειμαι ολιγαρκης δηλαδη και βρισκω αξια σε απλα καθημερινα πραγματα

Ενα κακο μου ειναι οτι ειμαι συχνα πολυ αυτοκαταστροφικος, πολλες φορες ασχολουμαι με τα κοινα παραπανω απ' ο,τι με τη δικια μου προκοπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 44 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top