Πώς κοιμάστε;

Ποια είναι η στάση ύπνου που προτιμάτε;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • Η στάση κούτσουρο - log

    Ψήφοι: 0 0.0%

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
122042.jpg
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τις περισσότερες φορές, εμβρυακή στάση αλλά υπάρχουν και στιγμές που κοιμάμαι με freefaller. Γενικά όμως επειδή είμαι ατσούμπαλη στον ύπνο, δεν υπάρχει καταλληλότερη εικόνα για να με περιγράψει :P
1610700754722.png
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Επειδή βαρέθηκα να προσπαθώ να το εξηγήσω με λόγια και δεν υπάρχει πουθενά στο ίντερνετ αυτή η στάση ύπνου, κοιμάμαι έτσι:

139038509_3635507696543283_4881101233345681786_n.jpg


Και ναι, αντί να βάλω το μαξιλάρι στο κεφάλι το βάζω κάτω απ τη μια πλευρά του στήθους.
(Ελπίζω να φαίνεται ότι είναι μπρούμυτα, έχω βάλει και κωλαράκι)
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή βαρέθηκα να προσπαθώ να το εξηγήσω με λόγια και δεν υπάρχει πουθενά στο ίντερνετ αυτή η στάση ύπνου, κοιμάμαι έτσι:

View attachment 74574

Και ναι, αντί να βάλω το μαξιλάρι στο κεφάλι το βάζω κάτω απ τη μια πλευρά του στήθους.
(Ελπίζω να φαίνεται ότι είναι μπρούμυτα, έχω βάλει και κωλαράκι)
what the fuck GIF
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το κωλαράκι πετυχημένο !!! Το κατάλαβα το μπρούμυτα και χωρίς την περιγραφή. Όσο για το μαξιλάρι. Μάλλον θέλεις κάτι να αγκαλιάζεις. Το έκανε ο αδελφός μου με 3-4 μαξιλάρια, τα καβαλίκευε :P

Όσο για τον ύπνο μου, έχω την εντύπωση πως κοιμάμαι στα πλάγια αλλά δεν παίρνω και όρκο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επειδή βαρέθηκα να προσπαθώ να το εξηγήσω με λόγια και δεν υπάρχει πουθενά στο ίντερνετ αυτή η στάση ύπνου, κοιμάμαι έτσι:

View attachment 74574

Και ναι, αντί να βάλω το μαξιλάρι στο κεφάλι το βάζω κάτω απ τη μια πλευρά του στήθους.
(Ελπίζω να φαίνεται ότι είναι μπρούμυτα, έχω βάλει και κωλαράκι)
ολα τα σχεδιαζεις?αψογο! :clapping:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτο που ειπε η @Aleksa πιο πανω με χαρακτηριζει α π ο λ υ τ α!:clapping:
Οποτε η αμεσως επομενη φαση ειναι αυτη:D
tenor.gif
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το κωλαράκι πετυχημένο !!! Το κατάλαβα το μπρούμυτα και χωρίς την περιγραφή. Όσο για το μαξιλάρι. Μάλλον θέλεις κάτι να αγκαλιάζεις. Το έκανε ο αδελφός μου με 3-4 μαξιλάρια, τα καβαλίκευε :P

Όσο για τον ύπνο μου, έχω την εντύπωση πως κοιμάμαι στα πλάγια αλλά δεν παίρνω και όρκο.

Όχι απλά με πονάει το στήθος μου αν δε βάλω κάτι από κάτω :P
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ κοιμάμαι σκεπτομενος σοκολατένια χείλη. Αδύνατον μπρούμυτα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top