Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πέρσι τέτοιες μέρες...
Ψυχολογικά ήμουν ανάμικτα, αν και συγκεκριμένα σα σήμερα λίγο χάλια. Είχα μία μεγάλη εσωτερική κρίση σχετικά με το τι κάνω και για τη σχέση μου. Είχαμε αλλαγές στο γραφείο, εξετάσεις στο kung fu, συζήτηση με τον ιχλίμπεντιχ και είχα κοιμηθεί 3 ώρες.
Παρ' όλα αυτά έπρεπε να πετάξω για Αγγλία.
Είχα ένα πιο ανέμελο και χαρωπό, αλλά παγωμένο και βροχερό τριήμερο στη φοιτητούπολη της κολλητής! :)

Αχχχχ αυτά τα scones...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ήταν 1 δύσκολη περίοδος. Διάβασμα και πτυχιακή, Εδιμβούργο 2 φορές την εβδομάδα για να παρακολουθώ 1 μάθημα και συναισθηματικά προσπαθούσα να ξεπεράσω τον πρώην, με 1 καιρό απαίσιο. Πολύ στενάχωρα περνούσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Έδινα εξεταστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Περνούσα χωρισμό και έδινα εξεταστική... Ίδια φάση με φέτος

Μάλλον πρέπει να το κοιτάξω αυτό :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Διάβαζα Ανάλυση Ι και Φυσική Ι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μόλις είχα τελειώσει την εξεταστική και έκανα διακοπές μιας βδομάδας, περιμένοντας να ξεκινήσει το εαρινό εξάμηνο! :eek::P
Ναι, ναι.. καλά ακούτε το εαρινό εξάμηνο, ξεκίνησε τέλος Ιουνίου σε μας! :P

Φέτος είμαστε σε καλύτερη μοίρα, όπως και να το πάρουμε... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ανέβαινα 3καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αθήνα έτοιμη να γεννήσω και περίμενα πως και πως τον έρωτά μου τον μεγάλο..το μωρό μου..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franky5465

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
περυσι αν θυμαμαι καλά ήμουνα στην μέση ενός εξαμήνου αστραπη και είχα κάτι βδομάδες να δω άνθρωπο από τις εργασίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Κουρεμένος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αχ αχ...! Πέρσι τέτοιες μέρες ακριβώς ήμουν στην πανέμορφη Ελβετία, στα πλαίσια εκπαιδευτικού ταξιδιού. Μέσα στο πράσινο και τη δροσιά με θεά τις Άλπεις! :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Διάβαζα συνέχεια, ήμουν στην τελική ευθεία να παραδώσω πτυχιακή. Ο καιρός ήταν ο κλασσικός γλασκωβέζικος, 15 C και βροχή κάθε μέρα. Ήμουν τελείως φρικαρισμένη κι οι συνεχείς εντάσεις με τον σπιτονοικοκύρη έκαναν τα πράγματα δις σκ@τ@. Το θετικό είναι ότι πάνω-κάτω τέτοιες μέρες είχε έρθει 1 φίλος μου και γελάγαμε πολύ! 1 που τον έσυρα στο κυριλέ εστιατόριο, εγώ ενθουσιάστηκα κι αυτός έκανε μετά επίσκεψη subway, 1 που κοιτάζαμε σε καταλόγους τις τιμές των ελεεινών ηλεκτρικών συσκευών που είχε βάλει ο σπινονοικοκύρης στο διαμέρισμα, τι γέλιο. Από μακριά όλα φαίνονται καλύτερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ φρικαρισμένη με τον καιρό ήμουν, πουλόβερ μες στον Ιούλιο;!
Γενικά μπερδεμένη και πεσμένη, αλλά είχα μία ωραία Sachertorte στο ψυγείο να με παρηγορεί...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μια απ' τα ίδια έδινα εξεταστική! :P


Όπως και του χρόνου, σε 2 χρόνια, σε 3 χρόνια.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Διάβαζα τα σήματα για το δίπλωμα οδήγησης. Είχα πολύ άγχος γιατί έπρεπε να το πάρω με την πρώτη (και τελικά το πήρα και χωρίς λάδωμα :D). Μαζί με όλα αυτά ήμουν πολύ άσχημα ψυχολογικά, έκλαιγα πολύ συχνά - σχεδόν κάθε μέρα - τα είχα πάει απαίσια στην εξεταστική και πίεζα τον εαυτό μου να διαβάσει για την εξεταστική του Σεπτεμβρίου. Σαν να μην έφταναν όλα αυτά, μάλωνα καθημερινά με τους γονείς μου, ήμουν στο χωριό και είχα θυμώσει πάααρα πολύ με μία φίλη μου. Με λίγα λόγια ΧΑΛΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Έδινα το προτελευταίο μάθημα της εξεταστικής, Αγγλικά 2. Αυτή την ώρα πρέπει να έγραφα την 2η παράγραφο στην έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ετοιμαζομουν για Βαρκελωνη, κι ειχα τρελαθει να χορευω το mala vida
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μαύρα χάλια. Αλλά πιο μαύρα χάλια δεν γινόταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ετοιμαζόμουν για διακοπές και με είχε φάει η ανυπομονησία όπως και φέτος. Αυτή η ρουτίνα θα με φάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλυτερα απο φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top