Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

jackobo

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ξεκίναγε μια τεράστια περίοδος τρεξίματος στη δουλειά (ή να το γράψω δουλεία; ). Τελικά, στο τέλος του χρόνου τους παράτησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάλι συνερχόμουν από μία απώλεια και ισορροπούσα, εν μέσω μίας μεταβατικές περιόδου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Πέρυσι τέτοιο καιρό ήμουν στα ίδια χάλια που είμαι τώρα. Μόνο που φέτος έχω ακόμα περισσότερο άγχος καθώς έχω πάρει σημαντικές αποφάσεις και νιώθω να με πιέζει ο χρόνος ενώ κατά πάσα πιθανότητα είναι όλα στο μυαλό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μάλλον θα φυλούσα σκοπιά...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:|:ermm::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σαν σήμερα πέρισυ έμαθα ότι ήμουν πάλι έγκυος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Τέτοιεε μέρες πέρυσι έτρεχα στη Θεσσαλονίκη για το διαγωνισμό του Μύθου 93,4... Περασμένα μεγαλεία σου λέει μετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τέτοιεε μέρες πέρυσι έτρεχα στη Θεσσαλονίκη για το διαγωνισμό του Μύθου 93,4... Περασμένα μεγαλεία σου λέει μετα :P
Και τζάμπα πήγε το SMS, σνιφ, κλαψ. :P






Επίσης πέρσι τέτοιες μέρες κ$λοβάραγα γιατί είχαμε καταλήψεις. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Πέρσι τέτοιες μέρες μετακομίζαμε με τον άντρα μου στο τωρινό μας σπίτι. Το διαλέξαμε λίγο μεγαλύτερο με την προοπτική να κάνουμε ένα παιδάκι.Σήμερα το παιδάκι αυτό είναι εδώ! Μια υπέροχη κοράκλα 2 μηνών και 5 ημερών!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Περνούσα μία φάση μικρής κατάθλιψης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ερωτευμένη και πολύ χαρούμενη και δημιουργική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τρελά ερωτευμένη και τρελά ευτυχισμένη...


:|:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
τρελά ερωτευμένη και τρελά ευτυχισμένη...


:|:(:/:
Υποθέτω δεν το ότι ήταν περσινό αυτό δεν αναιρεί ότι συμβαίνει και φέτος ε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Υποθέτω δεν το ότι ήταν περσινό αυτό δεν αναιρεί ότι συμβαίνει και φέτος ε; :D
:)

απλώς φέτος είναι όλα γενικώς πολύ διαφορετικά... Όχι απαραίτητα κακά... αλλά πολύ διαφορετικά σίγουρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάτσε να δεις πώς ήμουν.... Μ... απλά με λιγότερα 10άρια στη συλλογή μου - ψωνάρα. :spasiklas: :P


























Κατά τα άλλα ίδια. :| :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Louard

Νεοφερμένος

Η Louard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
απιστευτα στεναχωρημένη... ερωτική απογοήτευση!!!!! απογοητευμένη,
φέτος είμαι απίστευτα χαρούμενη!!!!!!!!!!
και διασκεδάζω την άνοιξηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lotta

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Φρεσκοχωρισμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτευμένη, ήρεμη με τη δουλειά, απολάμβανα τον καλό καιρό και ετοιμαζόμουν για Πράγα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Λοιπόν, πέρσι τέτοιο καιρό...
1. Ετοιμαζόμουν για τα διαγωνίσματα στο ΙΕΚ...
2. Δούλευα ατελείωτες ώρες στο γραφείο...&
3. Σχεδιάζαμε που θα πάμε το καλοκαίρι...

Nothing special...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top