Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βάζαμε μπρος τα του γάμου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ημουν σην Αφρικη, και ετοιμαζομουν να κανω την μεγαλυτερη μαλακια της ζωης μου, για δευτερη φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γύριζα στα ξένα, έτομη για μετακόμιση και συνεντεύξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ γύριζα Γλασκώβη, με πολύ διάθεση και ετοιμάζοντας εκδρομή Λονδίνο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι είχα βαρεθεί να πηγαίνω σε γιορτές και είχα επιτυχώς διοργανώσει την πρώτη γιορτή σπίτι "μας".. από εδώ και πέρα θα άρχιζε η μεγάλη κατρακύλα όμως.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy_balloon

Νεοφερμένος

Η crazy_balloon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
μαζεύοντας το μυαλό μου μετά από χάλια γιορτές και προσπαθώντας να καταλάβω τι θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ημουν σε μεταβατικη φαση (οπως παντα τωρα που το καλοσκεφτομαι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fragment

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Διάβαζα, διάβαζα, διάβαζα και ήμουν με τν πρώην μου...
Και όπως και οι πανελλήνιες έτσι και αυτός μας άφησε πίσω! (αλλά με ένα καλύτερο αύριο;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μες στο τρελό άγχος, είχα δει κάτι που δεν έπρεπε! :P
Ευτυχώς much better την επομένη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
τελειωνε η πολυμηνη αναρρωτικη που ειχα και επρεπε να γυρισω στη δουλεια...μια αλλη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είχα περάσει μία συνέντευξη για δουλειά, που με ισοπέδωσε... μετακόμισα.. και καπάκι είχα την επόμενη, που πήγε καλά!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Χωριζα. Καλα εκανα. Αλλα ηταν πολυ δυσκολο.. Και περιπου αυτες τις μερες κανονισα το ταξιδι της ζωης μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι λεπτομέρειες...απλά πνιγόμουν σε μια ζωή που μου είχε επιβληθεί και δεν έκανα τίποτα να την αλλάξω...απλά βούλιαζα καθημερινά.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εβγαιναν τα αποτελεσματα στην ασοεε καπου τωρα και ημουν πολυ αγχωμενη.. και επισης, ειχα πολλη δουλεια.. και τελος, ειχα παρει τα βουνα και τα χιονια και τα σπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πέρσι τέτοια εποχή ήμουν απόλυτα ευτυχισμένη, ερωτευμένη...

Ένα μήνα μετά όμως ήρθε το πολύ άσχημο τέλος..

Επίσης τέτοια εποχή πέρσι ήμουν στην Κύπρο ως head του μεγαλύτερου (κ πρώτου μεγάλου) project που αναλάμβανα ολομόναχη στη δουλειά και είχα παλαβό άγχος.
[ευτυχώς όλα πήγαν καλά, το αναβάθμισα το σύστημα της cyta με απόλυτη επιτυχία :D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αμιλητη ακουνητη αγελαστη :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και το σκεφτόμουν σήμερα... :redface: Πέρυσι τέτοια εποχή ήθελα να είμαι με το τωρινό μου αγόρι... Κάτι είχε πάει να γίνει παλαιότερα, αλλά δε θέλαμε ίδια πράγματα και το αφήσαμε. Επί ένα χρόνο χτίσαμε μία πολύ όμορφη φιλική σχέση, που ειλικρινά δεν έχω δει να έχουν άλλοι... Φτάσαμε σε σημείο να ξέρουμε ο ένας τον άλλο τόσο καλά και να έχουμε εκμυστηρευτεί πράγματα που δεν τα είχαμε παραδεχτεί ούτε στους εαυτούς μας. Τώρα είμαστε μαζί και πραγματικά νομίζω ότι ήταν γραφτό, γιατί μεσολάβησαν παρα πολλά...

Τελικά αν είναι να γίνει κάτι, θα γίνει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αγχωμένος από τις γ***μένες τις Πανελλήνιες.

Την υγεία μας να χουμε όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χάλια. Έκλαιγα με τις ώρες κάθε ημέρα. Είχαμε μπει στην πορεία του τέλους μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είχα ακόμα μία εβδομάδα πριν ξεκινήσω με τη νέα μου δουλειά... αλλά δεν πρόλαβα να αγχωθώ, ετοίμαζα στο photoshop το δώρο γενεθλίων ενός φίλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top