Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τετοιες μερες σαν την αντιστοιχη περισυ δεν ξεχνιουνται ποτε.

Εγινα πατερας :)

:clapup:
να το χαιρεσαι το παιδι σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ήμουν Γλασκώβη, άρχιζα να ψιλοσυνηθίζω, να κάνω πρώτες γνωριμίες. Και ετοίμαζα την πρώτη μου παρουσίαση που είχε σουξέ.:P Αλλά ήμουν σε φάση άγχους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τετοιες μερες σαν την αντιστοιχη περισυ δεν ξεχνιουνται ποτε.

Εγινα πατερας :)
Να το χαίρεσαι το νινί σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Τετοιες μερες σαν την αντιστοιχη περισυ δεν ξεχνιουνται ποτε.

Εγινα πατερας :)

καλότυχο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τετοιες μερες σαν την αντιστοιχη περισυ δεν ξεχνιουνται ποτε.

Εγινα πατερας :)

Πω πω πέρασε ένας χρόνος ε; Ανατρίχιασα.. :hug:

Να τις χαίρεσαι τις κουκλάρες σου, να είναι πάντα καλότυχες, υγιείς κι ευτυχισμένες! :):inlove:


Εγώ πέρσι τέτοια εποχή είχα μόλις αρχίσει να φέρνω στα ίσια του στο σπίτι που συζούσαμε ένα μήνα σχεδόν.. είχα ακόμα όνειρα κι ελπίδες ζωντανές, ένιωθα ερωτευμένη αν και είχα αρχίσει να νιώθω επίσης πως ίσως τα πράγματα να μην είναι όπως έλπιζα ότι θα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σαν σήμερα πέρσι, είχα φοβερό άγχος επειδή ο πρώην μου θα βάφτιζε τον ανιψιό του και θα ήταν η πρώτη μας "επίσημη" εμφάνιση σαν ζευγάρι στο σόι του, ενώ για πρώτη φορά ο πατέρας μου θα γνώριζε τα "πεθερικά".. :D Τελικά ρίξαμε πολύ γέλιο και περάσαμε πολύ καλά, ενώ κλέψαμε και δύο τασάκια από το μαγαζί που γινόταν το τραπέζι (το ένα εγώ και το άλλο ο πρώην μου, επειδή δεν καθόμασταν στο ίδιο τραπέζι) γιατί ο μπαμπάς μου είχε ξετρελαθεί με δαύτα και ήθελε να τα κάνει σετάκι.. :P (το οποίο φυσικά ξέραμε μόνο εγώ, ο πρώην μου, ο πατέρας μου, η φίλη του και ο κολλητός του πρώην που προσπάθησε ανεπιτυχώς να βουτήξει το δικό του, αλλά πρόλαβαν και το λέρωσαν με στάχτες κι αχρηστεύτηκε! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ανυπομονουσα να γυρισω σπιτι...ημουν ηδη 10 μερες στο νοσοκομειο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οκτώβρης του 2006, τι αναμνήσεις. :P


Τις περισσότερες ώρες της ημέρας στη σχολή για εγγραφές, πιστοποιητικά, γνωριμίες και δεν συμμαζεύεται. Μία απίστευτη βαρεμάρα, καθώς δεν είχα τίποτα να κάνω. :| (Και τώρα που τρέχω.. το προτιμώ :P)


Είχα αρχίσει τότε να χρησιμοποιώ όλο και πιο συχνά το internet, με την τότε ιστορική dial up και να φτάνω τη μία ώρα online. Κυρίως όμως μουσική και ποδόσφαιρο. Δεν παίζει να 'χα βρει αυτήν την ήσυχη γωνία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σε μερικές ώρες θα μάθαινα ότι "έφυγε" η μαμά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Επιρροή μου... ένας φεύγει άλλος έρχεται... και κάτι από τους αποχωρήσαντες, πάντα μένει... Στην καρδια μας και στα παιδιά μας... Τι πιο επίκαιρο, για σένα???

Εγώ πάλι ήμουν στην Κρήτη, για "διακοπές"... "καλοκαιρινές"... και έναν κωλόκαιρο, που το νησί μας είχε να δει 10 χρονια!!! Κι είχα και καλεσμένους, να τους δείξω Ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Εδώ που είμαι και τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
στον κόσμο μου τελείως... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είχα αρχίσει να μη νιώθω πολύ καλά, αλλά ακόμα το πάλευα με νύχια και με δόντια! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ξεκινούσα γενική για να βάλω χαλιά, στο τέλος τα παράτησα επειδή περίμενα να κάνω γιορτή του άντρα φώναζα σιγά μην τα βάλω και τα κάνουν χάλια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Χμμμ...ετοιμαζόμουν για να δώσω εξετάσεις στα αγγλικά! (Το ίδιο κάνω και τώρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μόλις μου είχε ανατεθεί το πρώτο μου μεγάλο project... και ένιωθα αρκετά...αγχωμένη και χαμένη .

[πήγε καλά πάντως :D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Περίμενα τα αποτελέσματα της εξεταστικής όπως τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Καλυτερα απο φέτος.....:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top