Πώς Περάσατε Στις Διακοπές;

Πώς Πέρασες;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ο τίτλος τα λέει όλα..........


Εγω ειμαι στα μισα :P πηρα εννεα εργασιμες για αρχη, μετα πισω στην δουλεια για ενα μηνα και μετα τα υπολοιπα.

πηγα 4 ημερες στην Λευκαδα, περασα μια χαρα, ξεκουραστα, και πολυ χαλαρα.

απο τελος Σεπτεμβρη ομως θα γινει χαμος, θα παω Ρεθυμνο και Χανια, και για λιγες μερες στην Αγαπημενη μου Σκοπελο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμείς περάσαμε ΧΑΛΙΑ!!!! :(
Αν θυμάστε είχαμε πάει διακοπές - γαμήλιο ταξίδι στα χανιά αρχές Ιουλίου....
ήταν τότε που έκανε κρύο, είχε πολύ αέρα και έβρεχε!!!
2 βδομάδες διακοπές έκανα ένα και μοναδικό μπάνιο! :(

πήγαν χαμένα και τα χρήματα και δεν χαρήκαμε θάλασσα φέτος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Εμείς πήγαμε Κέρκυρα. Καλά περάσαμε σε γενικές γραμμές. Αρκετά μπάνια και καλές παραλίες οι περισσότερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Hunter:mad::mad::mad::mad:
γιατί άνοιξες τέτοιο θέμα??ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ???
ετοιμάσου να σου δωσω -5 στο κάρμα σου :Pκαι να σε μαστιγώσω καλα εμείς που δεν πήγαμε ακι δουλεύουμε δεν μας λυπάσαι??:boxing:
μπουχουχου εγώ δνε πήγα πουθενα:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω πηγα Γερμανια και μπορω να πω οτι περασα αρκετα καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Δυο εβδομαδες στο καμπινγκ στο πλατανιτσι-χαλκιδικης:clapup:
Ολα τελεια αν και μας τα χαλασαν λιγο οι γυναικες της παρεας:(
Πολυ γκρινια βρε αδερφε....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ....στην Κεφαλονιά τα πέρασα τέλεια!Ξεκούραση και πολύ μπάνιο!
Η επιστροφή στα πάτρια εδάφη ήταν κάπως... Πέρασα πολύ καλά μια - δυο βδομάδες όπου είχα φίλους και φίλες από τα φοιτητικά τα χρόνια και επειδή σε κάποια φάση είχα πολύ ρομαντικές κινηματογραφικές στιγμές...αχ...

Τώρα βαριέμαι και θέλω να πάω για δουλειάααααααα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν πηγα διακοπες, αλλα αν ρωτας πως περασαμε το καλοκαιρι, αισχρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Μια βδομάδα στη Λευκάδα με τις πολύ ωραίες θάλασσες (από Ιόνιο πλευρά) και τις φτηνές τιμές!!!

Κατά τα άλλα σαν εκπαιδευτικός όταν κάθεσαι δύο μήνες μετά από λίγο καιρό αρχίζεις και βαριέσαι αφόρητα :/: :/:

Έχω βγει εντελώς εκτός ρυθμού και είμαι και....υπερκινητικός, οπότε καταλαβαίνετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κατά τα άλλα σαν εκπαιδευτικός όταν κάθεσαι δύο μήνες μετά από λίγο καιρό αρχίζεις και βαριέσαι αφόρητα :/: :/:

Έχω βγει εντελώς εκτός ρυθμού και είμαι και....υπερκινητικός, οπότε καταλαβαίνετε....

Αχ...πες τα!Που σε όποιον το λέει με κοιτάει σαν εξωγήινη!Σε αποδιοργανώνει τελείως...σε βγάζει από την ρουτίνα σου και το πρόγραμμά σου!Επιτέλους κάποιος που με καταλαβαίνει! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν πηγα διακοπες, αλλα αν ρωτας πως περασαμε το καλοκαιρι, αισχρα!


;) αυτό ακριβώς:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Διακοπες? Τι ειναι αυτο?
Φετος δεν πηγα πουθενα και εκτος απο αυτο δυστηχως δεν ειχα την δυνατοτητα να κατσω να ξεκουραστω την μια βδομαδα που ειχα αδεια.
Μην μου το θυμιζετε γιατι θα βαλω τα κλαματα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Διακοπες? Τι ειναι αυτο?
Φετος δεν πηγα πουθενα και εκτος απο αυτο δυστηχως δεν ειχα την δυνατοτητα να κατσω να ξεκουραστω την μια βδομαδα που ειχα αδεια.
Μην μου το θυμιζετε γιατι θα βαλω τα κλαματα. :(

καλά βρε εσύ πήρες άδεια και δεν πήγες κάπου??εστω για μια μερα??
αυτό κι αν είναι φρίκη:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εδω δεν ειχα την δυνατοτητα να ξεκουραστω, με την μετακομιση και τις υποχρεωσεις που με περιμεναν.
Την μερα των γενεθλιων μου κουβαλουσα κουτες απο τις 7 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ.. :(
Μην μου το θυμιζεις σου λεω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πακέτο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ARINA

Νεοφερμένος

Η ARINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω περασα αρκετα καλα!ημουν κρητη 20μερες με τον νεο κρητικο ερωτα μου...μπανιο,βολτες,καθε βραδυ εξω μεχρι τα ξημερωματα..οι καταχρησεις στο επακρον!!θα περναγα τελεια αν ο ερωτας και οι υπολοιπη παρεα μου δεν δουλευαν απο το μεσημερι μεχρι αργα την νυχτα.οταν αυτοι δουλευαν εγω ημουνα μονη στη παραλια ή στα μαγαζια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
γύρισα... :(

εγώ πηγα αλόννησο και περασα πααααααααααρα πολύ ωραία!!!! :D

αλλά πολύ ακριβή ρε παιδάκι μου... τζίζους.... :confused: στο σεν τροπέ πήγαμε????? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Παρόλο που τελικά δεν έκανα τπτ από όσα είχα σχεδιασεί να κάνω αυτό το καλοκαίρι, πέρασα πολύ όμορφα!...λίίίγο προς το τέλος η φωτιά στην Χαλκιδική μας τα χάλασε αλλά τελικά δεν κατάφερε και πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
H επιλογή δεν πήγα που είναι στην δημοσκόπιση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
H επιλογή δεν πήγα που είναι στην δημοσκόπιση ?
κοτζαμ μοντερατορας εισαι, βαλτην την επιλογη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top