Πόσο καλά ξέρετε τον τρόπο γραφής των στεκιτών;

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Nope.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αντούγια? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Γιδι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Μπράβο Chimera! Ναι, το γιδάκι είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Α καλέ, κι έλεγα κάτι μου θυμίζει!
Πού τα 'πα εγώ αυτά καλέ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Α καλέ, κι έλεγα κάτι μου θυμίζει!
Πού τα 'πα εγώ αυτά καλέ; :)

:D:D:D:D:D
μα καλα ουτε τα γραφομενα σου δεν αναγνωρισες?!!!!!!!!!!!!:D:D:D
ω ρεεεε!!!! να σαι καλα...μου φτιαξες τη μερα!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:D:D:D:D:D
μα καλα ουτε τα γραφομενα σου δεν αναγνωρισες?!!!!!!!!!!!!:D:D:D
ω ρεεεε!!!! να σαι καλα...μου φτιαξες τη μερα!:D:D:D:D

Νταξ, είχα την αίσθηση ότι είμαι εγώ, αλλά μου έκανε πολύ... λόγιο! :P :P
(άθε με, δεν έχει επιδράθει ο καφέθ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Ουπς το τσέχασα :redface:!

Oχι δεν ειναι δουλεια με "αξιοπρεπεια" αυτη του σκουπιδιαρη!
Ουτε η δουλεια αυτου που αδειαζει βοθρους!
Ουτε η δουλεια του τσαγκαρη!
Ουτε η δουλεια του βοσκου!
Ουτε κι εγω δεν ξερω ποιες αλλες!
Δεν αξιζουν καμια αναγνωριση και πρπει να τους χλευαζουμε ναι!:mad:
Γι΄αυτο απο αυριο, προτεινω να μαζευουμε μονοι μας τα σκουπιδια μας και να τα πηγαινουμε στις χωματερες, να τα αδειαζουμε εκει, αλλα και μετα να παιρνουμε τα γρεηντερ και να τα φτιαγνουμε σε στιβες.(Να μην μενουν μαζεμενα μονο στο σημειο προσβασης μαζεμενα.)
Μετα θα παρουμε (οσοι χρειαζονται και ναι υπαρχουν ακομα περιοχες στην Ελλαδα) και απο εναν βυτιοφορο, θα μαζεψουμε μονοι τα σκ@τα μας και θα παμε να τα αδειασουμε κι αυτα...
Και φυσικα θα κανουμε το ιδιο και με τα αλλα...:mad:
Φυσικα ολο το παραπανω ειναι ειρωνικο με σκοπο να δειξω οτι πλεον εχει καταντησει αηδια πολλοι να σκευτονται τον αλλο μονο βαση του ΤΙ ειναι (Γιατρος,σκουπιδιαρης,δικηγορος,βοσκος) και να μην δινει δεκαρα ΠΟΙΟΣ ειναι!(ανθρωπος σωστος,κaλος κτλ κτλ)
Καθε δουλεια ειναι απαραιτητη και καθε δουλεια εχει την σημασια της και την σημαντικοτητα της.
Το οτι εγω,εσυ ή ο οποιοσδηποτε επελεξα να φαω τα νιατα μου στα βιβλια π.χ. δεν μου δινει κανενα διακιωμα να βλεπω υπεροπτικα εναν αλλο ο οποιος για τον οποιοδηποτε λογο επελεξε (πολλες φορες δεν εχουν την πολυτελεια επιλογης) να φροντιζει ωστε η δικια μου η ζωη να ειναι πιο ανετη.
Και αναλογικα να το παρεις τετοιο επαγγελμα ειναι καθολικα αναγκαιο, ενω αλλα οχι.
Τελως παντως, δεν θελω να μακρυγορισω αλλο.
Εκει που θελω να καταλληξω ειναι οτι ολα τα τιμια επαγγελματα ειναι σεβαστα και καθε ανθρωπος που τα εξασκει ειναι αξιος συγχαρητηριων.
Για εμενα τουλαχιστον.
Αλλοι πρεπει να ντρεπονται οχι (-μονο-) για το επαγγελμα τους, αλλα για τον τροπο που το εξασκουν!
.&-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Mario
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κουέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μηπως ειναι ο Μπιλ..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αν και θα έλεγα κι εγώ Μάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Μαριο ! Κορπς γουίνς !

Εύκολο ήταν ε :worry: :P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κορπς γουίνς λέμε. Πού είσαι κορπς; Άντε βάλε πριν πας διακοπές και βαλτώσει το παιχνίδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειμαι Hawaii..παραχωρω τη σειρα μου στον πρωτο που θα γραψει. Μπουγιοοοο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από μαντεψε ποιός:
εγω συγκατοικω με την αδερφη μου ... το αιμα μου...:P και παλι δυσκολο ειναι.. οι τσακωμοι για το ποια θα πλυνει τα πιατα.. δεν ειναι λιγοι..
και ενω εχεις συνηθισει να ζεις για καποια χρονια μονος σου και καποιος αλλος εισβαλλει στο χωρο σου.. ειναι να μην τρελαινεσαι?
ολα μια συνηθεια ειναι λοιπον...
και εδω που τα λεμε εχει και τα καλα της η συγκατοικηση... (μαγειρευει καλα) χιχι!!!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ηρώ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πφφφφ... με τη μία κι εσυ???
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=406032&postcount=68

βάζεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top