Πόσο καλά ξέρετε τον τρόπο γραφής των στεκιτών;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δε μου λέει κάτι! :P
Βίκυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βunny;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
emufear?

Y.Γ. Γράψε λάθος... Τώρα που το ξαναδιάβασα δεν μου κάνει για τον emu...
Κ δεν είμαι εγώ νομίζω palladin :P (αλλά ποτέ δεν ξέρεις...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
μοναχός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
τσιου
και τσιου

ο ανθρωπος εχει ενα συγκεκριμενο τροπο που γραφει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να βάλω εγώ, αφού δεν έχει κίνηση;:redface:
[later edit: αγνοήστε το, νόμιζα ότι είχαμε βρει νικητή στο προηγούμενο :redface:]


Αρχική Δημοσίευση από ???????:
Μμμ...:hmm: Δεν ξέρω πραγματικά...Νομίζω ότι τελευταία στιγμή θα το αποφασίσω όπως και το γάμο :P....Βασικά μπορεί να κάνω και πιτζάμα bachelor με τα κοριτσιά...αθώο με γέλιο (τώρα αν καμία φίλη μου καλέσει κανένα αγοράκι για στριπτιτζάκι εγώ εννοείται ότι δεν θα ξέρω τίποτα :whistle:, αθώα κύριε πρόεδρε :P) Όπως και να'χει δεν το έχω σκεφτεί ή ονειρευτεί πως να το κάνω 'η αν θα το κάνω... Και από την άλλη μέχρι στιγμής ξεσαλώνω μια χαρά...δεν χρειάζεται να ξεσαλώσω πριν το γάμο...εκτός αν πάθω καμία κριση του στυλ "Με αυτό τον άντρα μια ζωή;Ποτέ άλλα ραντεβού; Ποτε φλερτ; Ποτέ δεν θα φιλήσω άλλον; Κορίτσια γρήγορααααααα στα μπουζούκια θέλω να πιώωωωωωωωωω :jumpy:" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Hunter- μήπως ο epote?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε, ένα-ένα όνομα :P


Κανένας απ'τους δύο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εννοούσα αν το κείμενο που έβαλε ο hunter είναι του epote...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τώωωρα, έχουμε αλλάξει :P [του emu ήτανε :)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αφού γράφει οτι δεν είναι του emufear...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αφού γράφει οτι δεν είναι του emufear...
ΑΜΑΝ, ρεζίλι έγινααααααααααααααααααααα...:redface::redface: :redface::redface:



Νόμιζα ότι είπε "ναι" Παπαπα :redface:
Ναι οκ, συνεχίζουμε με τον Χάντερ.




Αν επόμενος θελήσει να ποστάρει το δικό μου, θα του πω με πμ ποιανού είναι το quote (χωρίς να παίξω σ' αυτόν το γύρο ;)).
Αλλιώς το ποστάρω όταν έρθει η σειρά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Wishful?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γιδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επειδή το κόβω να κοιμάται ο Χάντερ, έκανα αναζήτηση και ναι είναι ο Wishful :bleh:


Βάζεις io-io :D


//later edit:
Κι εφόσον η io-io βγήκε οφλάιν και οι στεκίτες ψήνονται, βάζω εγώ :P

Αρχική Δημοσίευση από ??????:
Μμμ...:hmm: Δεν ξέρω πραγματικά...Νομίζω ότι τελευταία στιγμή θα το αποφασίσω όπως και το γάμο :P....Βασικά μπορεί να κάνω και πιτζάμα bachelor με τα κοριτσιά...αθώο με γέλιο (τώρα αν καμία φίλη μου καλέσει κανένα αγοράκι για στριπτιτζάκι εγώ εννοείται ότι δεν θα ξέρω τίποτα :whistle:, αθώα κύριε πρόεδρε :P) Όπως και να'χει δεν το έχω σκεφτεί ή ονειρευτεί πως να το κάνω 'η αν θα το κάνω... Και από την άλλη μέχρι στιγμής ξεσαλώνω μια χαρά...δεν χρειάζεται να ξεσαλώσω πριν το γάμο...εκτός αν πάθω καμία κριση του στυλ "Με αυτό τον άντρα μια ζωή;Ποτέ άλλα ραντεβού; Ποτε φλερτ; Ποτέ δεν θα φιλήσω άλλον; Κορίτσια γρήγορααααααα στα μπουζούκια θέλω να πιώωωωωωωωωω :jumpy:" :P

io-io σου χρωστάω μία σειρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βίκυ. Είδες; Απάντησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
doo;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Εύκολο Γιώργο!Κάνει μπαμ για Βίκυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
100% Vkey:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top