Πόσο καλά ξέρετε τον τρόπο γραφής των στεκιτών;

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
α) έχω πει πολλές φορές για το πόσο σημαντικό είναι για ένα ζευγάρι να είναι πάνω από όλα φίλοι.
β) χρησιμοποιώ αρκετές φορές την έκφραση "αποστασιοποιημένος" αλλά ποτέ εκφράσεις όπως "comfort zone".

Πάντως, δεν ξέρω, το συγκεκριμένο σου βγάζει μια αίσθηση ότι έχει γραφτεί από γυναίκα.
Γι' αυτό είπα με κάθε επιφύλαξη...

Ναι, έχεις δίκιο. Τωρα που το ξαναβλέπω, ταιριάζει, περισσότερο, σε γυναίκα...

Έχω δει ότι και ο δικός σου τρόπος γραφής είναι, κάπως, ήρεμος και συγκροτημένος, γι' αυτό πήγε το μυαλό μου...

Σε κάθε περίπτωση, όλα καλά...
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ίσως το σωστότερο πράγμα που έχω κάνει στη ζωή μου, το ότι έχω φτιάξει Κώδικα Ηθικής και Αξιών. Το ότι δεν ανταποδόθηκε ή δεν εκτιμήθηκε μια φορά ή δύο, δεν σημαίνει πως έχει αποτύχει ως Κώδικας, ούτε πως πρέπει να τον καταργήσω.

Αυτά τα "δεν", δεν έχουν να κάνουν καν με τον δικό μου Κώδικα αλλά με την ανυπαρξία Κώδικα στους άλλους.


**ΠΟΤΕ μην πηγαίνεις ενάντια στο ήθος και τις αξίες σου, μην τα συμβιβάσεις ποτέ ξανά. Τήρησε τον Κώδικα που φτιάξαμε για εμάς. Για κάποιο λόγο τον βάλαμε στο μυαλό μας.**
Take a guess on the above.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαα ρεεεεεεεεε μα εγώ φταίω! Αλεξα σόρρυ κιόλας αλλά αυτό το ποστ είναι φουλ Αγάπη. Μάλλον μπήκε στο λογαριασμό σου, δεν εξηγείται αλλιώς, Αγάπη ομόλογα

Ε όχι, εγώ έχω δασκαλίστικο ύφος, αυτό είναι οριακά ποίημα...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επόμενο challenge:

Το άμεμπτο παρελθόν μού άρεσε. Θα περιμένει η σαραντάρα τον πενηντάρη να της μυρίσει τον κρίνο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,222 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Αυτό :

Εγώ είδα να λέει ότι δεν του αρέσει η παρτενέρ να έχει πουλί. Αν πάλι είπε να τους βάλουμε στην πυρά και να τους πετάξουμε στον Καιάδα οκ θα ήταν ρατσιστικό.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτο?

Ο άνθρωπος μέσω της εγκεφαλικής ενεργειακής στόχευσής του είναι ο δημιουργός της μελλοντικής, υλικής του πραγματικότητας. Είμαστε, ότι σκεφτόμαστε. Γι’ αυτό οφείλουμε να βελτιώσουμε την ποιότητα της σκέψης μας για να βελτιωθεί το μελλοντικό υλικό matrix της ζωής μας. Η πνευματικότητα είναι ο μόνος δρόμος για μια ειρηνική μετάβαση σε ένα νέο, σωτήριο, πολιτισμικό ρεύμα. Είναι το μέσο για την κατάκτηση της ελευθερίας μας. Όχι όμως ένα πνεύμα πατριαρχικό, άτεγκτο ως φιλοσοφικό κατηγόρημα, αλλά μία άλλη έκφραση της έννοιας της ελευθερίας η οποία αναπτύσσεται στο πλαίσιο της κοινωνικής ενότητας. Πνευματικός άνθρωπος είναι ο ελεύθερος και κοινωνικοποιημένος άνθρωπος. Είναι ο άνθρωπος που πάνω απ' όλα έχει μάθει να συζητά, αυτός που έχει ξεφύγει απ' το άτομο και το πρόσωπο για να ανακαλύψει την ολότητα της σύνδεσης με τους άλλους και το ίδιο το Σύμπαν.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Μοιάζει με γυναίκα αλλά δεν μου ερχεται κανείς :D
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top