Πόσα κιλά είστε;

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
σγκρουμφ= ποτε θα σταματησω να γουρουνιαζω μπας και χασω τιποτα!!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Καλέ γιατί να χάσεις εννοούσα?! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλέ γιατί να χάσεις εννοούσα?! :P

Γιατι δεν ειμαι και κανενα καταρτι:P, με υψος 1.63 θα ημουν καλυτερα στα 50 ας πουμε...

Αλλα ερχετε και πασχα και δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Έλα βρε! Και το ύψος και τα κιλά σου, μια χαρά είναι!! :D


Μόλις διάβασα σε ένα βιβλιαράκι για δίαιτα που έχω ότι αν έχεις ελαφρύ σκελετό, σύμφωνα με ηλικία και ύψος, θα πρέπει να είσαι 55 κιλά. Αν έχεις μεσαίο, 58 και αν έχεις βαρύ, 60 ...

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Έλα βρε! Και το ύψος και τα κιλά σου, μια χαρά είναι!! :D

:D

Λες ε? Να την τσακισω δηλαδη τη σοκολατιτσα??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως σε τέτοιες περιπτώσεις λέω πως δεν είμαι χοντρή για το ύψος μου, είμαι κοντή για το βάρος μου.. :P

Εντιτ μετά το έντιτ της Maggie: Κι εννοείται πως είμαι ΚΑΙ βαρυκόκκαλη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Βέβαια!!!! :clapup:


ps Δες και το έντιτ που έκανα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
74...(Mε το σταγονομετρο τα παιρνω...αχ...φταιει κι οτι δεν τρωω οπως θα επρεπε.)
Αντε...καμια 8αρια περιπου εμειναν ακομα να παρω!:D

καλε, κι εσυ τσιλιμπιθροξυλο εισαι??
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγώ πάντως σε τέτοιες περιπτώσεις λέω πως δεν είμαι χοντρή για το ύψος μου, είμαι κοντή για το βάρος μου.. :P

Εντιτ μετά το έντιτ της Maggie: Κι εννοείται πως είμαι ΚΑΙ βαρυκόκκαλη! :D

Χαχαχαχα!!! Καλο, θα το λεω και εγω!:P

Μόλις διάβασα σε ένα βιβλιαράκι για δίαιτα που έχω ότι αν έχεις ελαφρύ σκελετό, σύμφωνα με ηλικία και ύψος, θα πρέπει να είσαι 55 κιλά. Αν έχεις μεσαίο, 58 και αν έχεις βαρύ, 60 ...

:D

Καλα, και εγω τα εχω διαβασει αυτα (παρηγορια στον αρρωστο), αλλα παντα ο καλυτερος οδηγος ειναι ο καθρεφτης σου (και το τζιν σου). Και επειδη εχω υπαρξει 50 κιλα, ειμαι σιγουρη οτι το προτιμω!

Τη σοκολατα θα τη φαω παντως.:P



καλε, κι εσυ τσιλιμπιθροξυλο εισαι??
:P

Εξω απο το τοπικ τα τσιλιμπιθροξυλα ΤΩΡΑ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
oust mario! oustttttt!!!
ξου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
καλε, κι εσυ τσιλιμπιθροξυλο εισαι??
:P

χαχαχα!Τσιλιμπιθροξυλο...Ετσι μ'ελεγαν μια ζωη οταν ημουν μικρος.:P
Τσιχλα,οδοντογλυφιδα,στεκα...ολα τα καλα!(και πραγματικα με ειχαν πληγωσει τοτε αφανταστα πολυ!:mad::()

Tωρα οχι τοσο, γιατι ειμαι ανοιχτος και "γυμνασμενος".(σχετικα ή αρκετα.Αναλογα.)
Το υψος ειναι καπου στο 1.83 και θελω να παιζω στα 80 πρεριπου αλλα με λιγο λιπος φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
εξωωωωωωωωωωωωωωωω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Mario, απο απορια που παντα ειχα, τι περιπου τρως τη μερα? Και πας σε διαιτολογο για να σου δωσει διατροφη να παχυνεις? Η απλα προσπαθεις να τρως υγιεινα και ασκηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και μετα τις παροτρυνσεις...αποχωρω...:)
Mα καλα...τοση αγαπη πια....τι επιτυχια ειναι αυτη που εχω με τις κοπελες;;
Τοσα μαζεμενα ουστ κι εξω ουτε ο Νικοπολιδης δεν ακουσε χτες!:P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
86-87 κιλάκια πλέον! Ιδιαίτερα βαρυκόκκαλος, στέλνω άνθρωπο στο νοσοκομείο άμα λάχει και με κάπως μακρύ μαλλί. Ναι αυτά φταίνε που είμαι τόσο βαρύς! Καλέ....ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!:mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mario, απο απορια που παντα ειχα, τι περιπου τρως τη μερα? Και πας σε διαιτολογο για να σου δωσει διατροφη να παχυνεις? Η απλα προσπαθεις να τρως υγιεινα και ασκηση?

Bασικα προσπαθω να καλυπτω ολες τις τρ.ομαδες.
Γαλακτοκομικα,κρεας,λαχανικα κτλ κτλ.
Αλλα λογο ωραριων, μαθηματων κτλ, δεν μπορω να τρωω οπως θα ηθελα.
Και ενιοτε κι οταν δω οτι χρειαζεται παιρνω συμπληρωματα διατροφης.
Ή πρωτεινη ή υδατανθρακες αν χρειαζομαι περισσοτερη ενεργεια.
Σε διαιτολογο δεν εχω παει.
Οποτε ουσιαστικα ειναι καλη διατροφη (οσο γινεται) και ασκηση τακτικα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Bασικα προσπαθω να καλυπτω ολες τις τρ.ομαδες.
Γαλακτοκομικα,κρεας,λαχανικα κτλ κτλ.
Αλλα λογο ωραριων, μαθηματων κτλ, δεν μπορω να τρωω οπως θα ηθελα.
Και ενιοτε κι οταν δω οτι χρειαζεται παιρνω συμπληρωματα διατροφης.
Ή πρωτεινη ή υδατανθρακες αν χρειαζομαι περισσοτερη ενεργεια.
Σε διαιτολογο δεν εχω παει.
Οποτε ουσιαστικα ειναι καλη διατροφη (οσο γινεται) και ασκηση τακτικα.:)


Ω Α Ρ Ι Ω Ν διαβασα κι επαθα σοκ. ε οχι να μας βγεις και συ τετοιος, και σε εχω συμπαθησει!!!

αντε τερμα τα οφτοπικ γιατι μαζι με μενα θα σε παρει ο δγιαολος κι εσενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Α ρε gio, λεω να παω να διαβασω και ολο ποσταρεις και λιωνω στο γελιο. :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μην ανησυχεις και με τις λαλακιες μερικων, την κανω κι εγω επιτοπου.
σιχτιρ.


καλο διαβασμα καλο μου!!!


α και που στε, 60 προς 59 κιλα ειμαι!:clapup:
θεα!!!!!!!
εχω να νιωσω ετσι απο το γυμνασιο ρε λεμε!
και ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΙΤΑ.
ΟΟΟΟΟΛΕ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παντως την μεγαλη "ανατροπη" κι ειμαι τρομερα περιεργος να τον δω την εχει κανει ο αδερφος μου.
Πριν απο 3χρονια ηταν 120 κιλα.Μονος του πηγε στα 83 μεσα σε μερικους μηνες.
Φετος τον Νοεμβρη-Δεκεμβρη αφεθηκε και παλι και πηγε στα 95+ και τωρα εχει παει παλι μονος του στα 75!!!!
Ντοινγκ!Ρε ειναι σχεδον τα ιδια με εμενα.
Η μονη διαφορα ειναι οτι εχω (λογικα) πιο αδυνατα ποδια εγω.Κι αυτο ειναι που προασπαθω να φτιαξω...:(.Na "φουσκωσουν" λιγο.)
Αρκει να σταθεροποιηθει μονο,γιατι οι μεταβολες δεν ειναι οτι καλυτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top