Πρότεινε...

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
1688464464810.png
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
προτείνω 1. να διαβάσεις το fire & blood και 2. να κατεβάσεις την ακατανόμαστη. 🫥
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι, απλά μου αρέσει η ερμηνεία την Olivia Cooke στον ρόλο της Alicent. Φαντάσου ότι δεν την έχουν κάνει καν τόσο κακία όσο είναι στο βιβλίο.

Ναι, ξέρω βρεεε. Ειδικά μετά απ αυτό τη σιχάθηκα τελείως εγώ… 😋
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Θα πρότεινα στην αγαπητή Nascentes μια παλιά βραβευμένη ταινία. Η πόλη του θεού!
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
Επιτέλους βρήκα το χρόνο να το δω.
Συγκίνηση, μοναδικός ο Ηλίας Λογοθέτης, σαν να γεννήθηκε γι' αυτό το σκοπό, μέχρι να φύγει και πάλι για το μεγάλο ταξείδιον... :look:

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top