Πρότεινε αβατάριο για τον/την συμφορουμίστα σου!

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχ ναι, προτείνετέ μου κάτι, έχω μείνει με το μπαρ κοουντ.

*κάτι κριντζ και κολάσιμο κατά προτίμηση.

**Εξαιρούνται οι ημίγυμνες φωτογραφίες μου, η Μαρινέλλα, καθως επίσης και κάθε φωτογραφία που απεικονίζει χαρακτήρες από τσοντιάρικα κορεάτικα κομικ. Αυτά έχουν ήδη χρησιμοποιηθεί μια φορά στο παρελθόν, ευχαριστώ.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχ ναι, προτείνετέ μου κάτι, έχω μείνει με το μπαρ κοουντ.

*κάτι κριντζ και κολάσιμο κατά προτίμηση.

**Εξαιρούνται οι ημίγυμνες φωτογραφίες μου, η Μαρινέλλα, καθως επίσης και κάθε φωτογραφία που απεικονίζει χαρακτήρες από τσοντιάρικα κορεάτικα κομικ. Αυτά έχουν ήδη χρησιμοποιηθεί μια φορά στο παρελθόν, ευχαριστώ.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
@wthiswrongwu Κριντζ και κολασιμο σα συνδυασμός μου φέρνουν σε Γκουσγκουνη με καλοριφέρ. Αλλά δεν ξέρω αν θέλω να το δω αυτό σε αβαταρ.
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αχ ναι, προτείνετέ μου κάτι, έχω μείνει με το μπαρ κοουντ.

*κάτι κριντζ και κολάσιμο κατά προτίμηση.

**Εξαιρούνται οι ημίγυμνες φωτογραφίες μου, η Μαρινέλλα, καθως επίσης και κάθε φωτογραφία που απεικονίζει χαρακτήρες από τσοντιάρικα κορεάτικα κομικ. Αυτά έχουν ήδη χρησιμοποιηθεί μια φορά στο παρελθόν, ευχαριστώ.
j-alexander-260-260.jpeg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@wthiswrongwu

Ή

56d6886d44a8e8fa229d3c9bbb0f3462.jpg


Ή (αν είσαι αρκετά τολμηρός) οποιοσδήποτε πίνακας του Scott Scheidly

Ή

8c40982136b82713460288e46c347275.jpg


Ή

flora.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
View attachment 76684
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@wthiswrongwu

αχααχαχαχαχαχαχα Χακερ κοίτα να μαθαίνεις γιατί αυτό εδώ είναι απλά π ε τ σ ο κ ο μ μ α.

Ή

View attachment 76686

Ή (αν είσαι αρκετά τολμηρός) οποιοσδήποτε πίνακας του Scott Scheidly
δεν ήξερα ότι χρειαζόμουν τους πινακες του Σκοττ σκεντλυ στη ζωή μου, ευχαριστώ

Ντααααξ, η μια επιλογή καλύτερη απ την άλλη είναι. Πέτυχες και την αντιπροσωπευτικότητα και το κρίντζ συνάμα με την κατάλληλη δόση κολασιμότητας που χρειαζόμουν. You win by far.

Θενξ σ'ολους, μου φτιάξατε τη διάθεση πάλι. Κλαιωωω <3
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

:clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:καταπληκτικο
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Εβαλα Rufus Sewell, αλλά την προηγούμενη που είχες βρει κάποτε, με τη στολή από Man in the High Castle, ελπίζω να μου το συγχωρήσεις αυτό το μικρό παραστράτημα!
Αγαπημένε μου φίλε εχεις δίκιο. Αυτή αρμόζει καλύτερα στην προσωπικότητά σου! Έτσι σε εχω στο μυαλό μου, να ξέρεις!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 37 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top