Ποιο wallpaper χρησιμοποιείτε αυτόν τον καιρό;

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Λοιπόν, ξεκινώ πρώτος:


Καλύτερα να χρησιμοποιούμε υπηρεσίες του στύλ Imageshack για να ανεβάζουμε τις φωτογραφίες γιατί αλλιώς θα μας κυνηγάει η Michelle :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλύτερα θα ήταν να τις ανεβάζουμε στην galery αυτές οι φωτογραφίες...

Γι' αυτό υπάρχει εξάλλου....;) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ok boss, u know metter :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εμένα η φωτογραφία του desktop μου είναι μία εικόνα του Allen Iverson
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από S1RHC:
Λοιπόν, ξεκινώ πρώτος:


Καλύτερα να χρησιμοποιούμε υπηρεσίες του στύλ Imageshack για να ανεβάζουμε τις φωτογραφίες γιατί αλλιώς θα μας κυνηγάει η Michelle :P

Tablet PC έχεις;;;;;;;;;;:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Λοιπόν να οι δικές μου φωτό:

https://briefcase.pathfinder.gr/download/valder/20041/486151/0/Valder\'s+theme+1.JPG
https://briefcase.pathfinder.gr/download/valder/20041/486153/0/valdersdesktop.JPG
https://briefcase.pathfinder.gr/download/valder/20041/486155/0/Valder\'s+theme+3.JPG
https://briefcase.pathfinder.gr/download/valder/20041/486156/0/Valder\'s+theme+2.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Tablet PC έχεις;;;;;;;;;;:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

όχι :( απο που το συμπεραίνεις αυτό; :redface: Το καλοκαίρι πήγαινα για ένα VAIO UPPC αλλά η τιμή με έστειλε :mad: 1000$ η βασική έκδοση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Απο τα εικονίδια στο desktop σου. Τα δικά μου desktops πως σου φάνηκαν; Είναι μόνο το βασικό μου σύστημα με τα Windows XP. Δεν έβγαλα φωτό όμως το Debian pure που έχω στο VMWare και το Mandrake 9.0 στο 2ο PC μου! Εκείνα έχουν τις βασικές τους εμφανίσεις οπότε άδικος ο κόπος και να τα έβγαζα εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μια απλη ερωτηση που μπορω να βρω εικονιδια που να ειναι πραγματικα ωραια; Εχω βρει μερικα αλλα δεν μου αρεσαν. Μηπος ειπαρχει καπιο προγραμα που να μπορεις να επιλεξεις πια εικονιδια θα αλλαξει και να εχει μεγαλυ γκαμα εικονιδιων; Φοτο δεν βαζω γιατι δεν εχω τπτ το εξαλω, μονο ο δεικτης του ποντικιου δεν ειανι καθοραιομο των windows οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Απο τα εικονίδια στο desktop σου. Τα δικά μου desktops πως σου φάνηκαν; Είναι μόνο το βασικό μου σύστημα με τα Windows XP. Δεν έβγαλα φωτό όμως το Debian pure που έχω στο VMWare και το Mandrake 9.0 στο 2ο PC μου! Εκείνα έχουν τις βασικές τους εμφανίσεις οπότε άδικος ο κόπος και να τα έβγαζα εδω.

ωραίο είναι. κ εγώ έχω το ObjectDock (Plus) αλλά το Corel Capture δν μου έκανε την χάρη να το βγάλει... Θα ξαναπροσπαθήσω μήπως άλλαξε γνώμη... :)

Αν επιτρέπεται, πόση μνήμη έχεις στο PC;

Edit:
Τάσο, τα εικονίδια μου είναι αυτά και ανοίγουν με το IconPackager της Stardock (pm me αν δν το έχεις κ δεν μπορείς να το βρείς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Πώς μπορούμε να βγάλουμε screenshot την επιφανεια εργασίας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Πώς μπορούμε να βγάλουμε screenshot την επιφανεια εργασίας?

Καλύτερα ανέβασέ το στην galery και δώσε εδώ το λινκ...
(το πως ανεβάζουμε στην galery, θα το βρεις πιστεύω... κι αν δυσκολευτείς... εδώ είμαστε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Πώς μπορούμε να βγάλουμε screenshot την επιφανεια εργασίας?

Πατάς Print Screen και μετά ανοίγεις το Paint απ τα προγράμματα και τραβάς ενα paste και είσαι κύριος! Μετά σώζεις το αρχειάκι σε jpeg και το ανεβάζεις στη Gallery μας. Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Λέω μήπως όλο το θέμα είναι off-topic ; Δεν είδα κανενα σχετικό μνμ ....
Δεν πειράζει παιδια να βγαίνει off topic ενα thread αμα είναι καλό...
..anyway, για να μήν κλαίει ο exposed να το δικό μου στο πολυτεχνείο, αλλά δεν είναι fancy.

edit: aarrgghh, δεν με αφήνει attachment... εδώ.
Το βράδυ θα βάλω και του σπιτιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Λέω μήπως όλο το θέμα είναι off-topic ; Δεν είδα κανενα σχετικό μνμ ....


off-topic;;:confused: :confused:
Πού το είδες το off-topic;;;:hmm::hmm:
:P :P :P :P :P :P :P


Ενηγουέι....πάρτε και μία από το δικό μου...
https://www.e-steki.com/gallery/showimage.php?i=1161&c=3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Ρε συ έχεις κι εσυ το souvlaki game; ΤΡΑΓΙΚΟΟΟΟΟ! :clapup: :clapup: :clapup: Το IQ test λέει τίποτα ή μπα;

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΝΑ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΤΟ ANCIENTS!!! Εκεί έπεσε το μάτι μου και καρφώθηκεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

ΥΓ: Ωραίο και το δικό σου Widget για τον καιρό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ρε συ έχεις κι εσυ το souvlaki game; ΤΡΑΓΙΚΟΟΟΟΟ! :clapup: :clapup: :clapup: Το IQ test λέει τίποτα ή μπα;


To souvlaki είναι ΠΟΛΥ τραγικό! Όλο ξύλο τρώω!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
Το IQ δεν λέει πολλά... σκέψου ότι έβγαλε εμένα Mensa level!!!:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγίνε offtopic τα πιο άσχετα μνμ... Θα τα βρείτε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σημέρα που έτυχε να ξανα δώ τα backgroud έχω μερικές απορίες ...

εδώ και εδώ πως έχει μπεί στα αντιστηχά σημεία η ώρα;
εδώ πως έχει μπει το ημερολόγιο; Επίσης ποιος player είναι αυτός που φαίνετε και τέλος αυτό που λέει user 0% και system 1.56% τι είναι;
εδώ πως έχει μπεί αυτό που λέει uptime;

Υ.γ.: Giostau το πρόγραμμα Tim_Fun είναι αυτο της michelle; :eek::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Η ώρα, το ημερολόγιο και το uptime και αυτό με το user 0%είναι από το πρόγραμμα DesktopX (Valder φαντάζομαι και 'συ αυτό έχεις....)

το user πρέπει να είναι CPU usage... (δεν πέρνω κι όρκο αλλά τέτοιο μοιάζει...)

έχει διάφορα καλούδια να φωρτώσεις τον υπολογιστή σου....

ο player (αν και δεν είναι από το δικό μου desktop) φαντάζομαι ότι δεν είναι κάποιος περίεργος, αλλά κάποιο skin...


το ΤΙΜ της Μισέλ είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Η ώρα, το ημερολόγιο και το uptime και αυτό με το user 0%είναι από το πρόγραμμα DesktopX (Valder φαντάζομαι και 'συ αυτό έχεις....)
/quote]

-Είναι δωρεαν το Desktop x ; Τι ακριβώς είναι;

το ΤΙΜ της Μισέλ είναι...
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top