Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Σε ένα site με αγγελίες αυτοκινήτων βλέπουμε μια με τα εξής χαρακτηριστικά:

Ford Mondeo
...
Κυβικά: 1600
Πόρτες:7
...

Idril: Πως γίνεται να έχει 7 πόρτες??
Aκυρος συνάδελφος: Είναι 5πορτο και άλλες δυο έχει η ζωή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
η φωνη του στο τηλεφωνο.......σημερα που η μερα μου ειναι "κακιασμενη"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η σκέψη του ταξιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τα 2 τελευταία μηνυματα που πήρα!!!! Είσαι ΘΕΟΣ.- :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το ύφος του όταν μου ανακοίνωσε ότι μου πήρε δώρο Αγίου Βαλεντίνου....

Πρώτον γιατί με κορόιδευε όταν τον δούλευα γι' αυτή την γιορτή...
Δεύτερον γιατί είναι νωρίς ακόμα αλλά το έχει ήδη...
Τρίτον...αισθανόταν πολύ υπερήφανος που το έκανε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ένα μειλ που μου έκανε προώθηση ο τετρα, με θέματα εξετάσεων

Ακούστε θέμα!

Φτιάξτε ένα τρισδιάστατο σκαρίφημα που να δείχνει την ελικοειδή γραμμή αναφοράς
της πτερυγοτομής (έλικας) στην ακτίνα r και τον ορισμό του βήματος P και της γωνίας
βήματος θ. Πως μεταβάλετε η γωνία βήματος συναρτήσει της ακτίνας;


:lol::lol::lol::lol::hehe::hehe::hehe::D:D

ε οχι δα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ένα μειλ που μου έκανε προώθηση ο τετρα, με θέματα εξετάσεωn

Το ότι άνοιξε το rar. Εγώ ίσα που το κατέβασα και το έκανα φοργουορδ, σιγα μην τα κοιτάξω κιόλας βραδυάτικα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.


Tα παιδία παίζει στις 3 η ώρα την νύχτα χτες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
"Γιατι κοιτας το ταβανι; Σου ματωσε η μυτη ή εισαι αρχιτεκτονας;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η σθνδεση της adsl μου απο το φιλαρακι μου το Νικολη!!:D να σαι καλα βρε Νικολακη!! εισαι απλα θεος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Με κάτι που διάβασα σε αυτό το θέμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Που κατάφερα να ανεβάσω θέμα εδώ μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χθες το μεσημεράκι, καθόμασταν με την thecure στο μπαλκόνι της για καφέ και μπλαμπλα... Και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα του απέναντι σπιτιού και βλέπουμε... έναν τρισχαριτωμένο κύριο, με περούκα καρέ μάυρη, κιμονό σατέν μπλε με ανοίγματα στα πλάγια και παντόφλα από κάτω να ανοίγει για να πάρει τα ψώνια που του έφεραν με ένα χαμόγελο ΝΑ.

Παραλίγο να πάθουμε ανακοπή απ το γέλιο. Δεν ήταν τόσο αστείο , αλλά το έκανε χειρότερο η λαλακία που μας έτρωγε και γελούσαμε ήδη από πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
"Γεια σας. Να σας κατουρήσω λίγο; Είναι ζήτημα ζωής και θανάτου" (σοβαρά όμως). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η αντίδραση του μπος όταν ανακάλυψε ότι ο μέλλων συγκάτοικός μου καπνίζει. "αχ δεν έκανα καλά ε; Αχ καπνίζει... θα σου βρω άλλο γραφείο!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
- μα πρέπει να τα προσεγγίσουμε τα παιδιά, να τα καταλάβουμε :angel:
- τι να προσεγγίσουμε μωρέ! Εγώ δεν την παλεύω άλλο με δ' αυτά!:mad:
- Ε, νομίζω πως γίνεσαι υπερβολικός :worry:
- Υπερβολικός;;! Αχ καλή μου! Είσαι καινούρια ακόμα... δεν τα ξέρεις καλά
:help:
:jumpy::vava::crazy::spell::beating::smoke::hump::jumpy:

- υπομονή, κατανόηση χρειάζεται...(μπλα...μπλά...μπλα)
-
Μωρέ εσύ καλά τα λές, αλλά αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, εγώ θα ζητήσω αναρρωτική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
- μα πρέπει να τα προσεγγίσουμε τα παιδιά, να τα καταλάβουμε :angel:
- τι να προσεγγίσουμε μωρέ! Εγώ δεν την παλεύω άλλο με δ' αυτά!:mad:
- Ε, νομίζω πως γίνεσαι υπερβολικός :worry:
- Υπερβολικός;;! Αχ καλή μου! Είσαι καινούρια ακόμα... δεν τα ξέρεις καλά:help:
:jumpy::vava::crazy::spell::beating::smoke::hump::jumpy:

- υπομονή, κατανόηση χρειάζεται...(μπλα...μπλά...μπλα)
- Μωρέ εσύ καλά τα λές, αλλά αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, εγώ θα ζητήσω αναρρωτική!

δεν ξερω αν καταλαβα καλα.........αλλα οποιος κι αν ειναι αυτος ο "παλιος" πες του να διαβασει τον μικρο νικολα σε νεες περιπετειες του ρενε γκοσινι...........θα δει τα μικρα με αλλο ματι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top