Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Το sms που μολις πηρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το ότι χτες του έβαλα τις φωνές γιατί θα έχανε τα γενέθλια μου, μέχρι που έβαλα και τα κλάμματα από τα νεύρα μου με την αδιαφορία του. Τελικά είχαν κανονίσει surprise party με τις κολλητές μου και μια ώρα αργότερα ήταν στην πόρτα μου γελώντας ενώ εγώ έλεγα συνέχεια "σόρρυ.. σόρρυ.. είπα σόρρυ;" :P

Και τώρα, πριν δύο λεπτά που είδα ξανά το θέμα για την έκτρωση και τον ρώτησα "εσύ αλήθεια έχεις πρόβλημα που δεν μπορείς να γεννήσεις;" ενώ εκείνος έφτιαχνε την πτυχιακή του, για να εισπράξω την απάντηση "Τελικά υπάρχει Θεός! Το είδες στα μάτια μου ε; Μπράβο μωρό μου, τελικά υπάρχει ακόμα ελπίδα σ' αυτή την κοινωνία!" :P (στα καπάκια σηκώθηκε επάνω κι έβαλε ουίσκι.. να ανησυχήσω; :lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Πριν κανένα 2ωρο. .
Σκάνε 4οις αστοινομικοί στον Internet Cafe που δουλεύει το μοναμούρι μου (ήμουν και εγώ μπροστά στο σκηνικό) και ζητάνε τον υπεύθυνο και αυτά, εξηγεί ότι εκείνη την ώρα δουλεύει εκείνος σηκώνεται στα καπάκια και αρχίζουν οι 3οις από τους 4οις (ο ένας κάθησε στην είσοδο) να γυρνάνε γύρω-γύρω και κάτι να ψάχνουν. .Εντοπίζουν μια κοπέλα η οποία είχε ένα ζευγάρι χειροπέδες περασμένες από το ένα χέρι και την σηκώνουν και της ζητάνε να πάει μαζί τους στο τμήμα. Σαστισμενοι ολοι προσπαθούμε να καταλάβουμε τι συνέβαινε.Anyway, σηκώνεται η τύπισσα κλείνει το pc της απορημένη και φεύγει μαζί τους. Αφού έφυγαν μάθαμε ότι τελικά όλο το σκηνικό είχε γίνει από κάποιον που καθόταν σε διπλανό Η/Υ (που πάνω στο σούσουρο πλήρωσε και έφυγε) και πήρε τηλέφωνο την αστυνομία και είπε πώς μια κοπέλα φοράει χειροπέδες και έχει μελάνια στα χέρια της. .

Μετά το συζητούσαμε κανένα τέταρτο. Δηλαδή ΟΚ! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πριν κανένα 2ωρο. .
Σκάνε 4οις αστοινομικοί στον Internet Cafe που δουλεύει το μοναμούρι μου (ήμουν και εγώ μπροστά στο σκηνικό) και ζητάνε τον υπεύθυνο και αυτά, εξηγεί ότι εκείνη την ώρα δουλεύει εκείνος σηκώνεται στα καπάκια και αρχίζουν οι 3οις από τους 4οις (ο ένας κάθησε στην είσοδο) να γυρνάνε γύρω-γύρω και κάτι να ψάχνουν. .Εντοπίζουν μια κοπέλα η οποία είχε ένα ζευγάρι χειροπέδες περασμένες από το ένα χέρι και την σηκώνουν και της ζητάνε να πάει μαζί τους στο τμήμα. Σαστισμενοι ολοι προσπαθούμε να καταλάβουμε τι συνέβαινε.Anyway, σηκώνεται η τύπισσα κλείνει το pc της απορημένη και φεύγει μαζί τους. Αφού έφυγαν μάθαμε ότι τελικά όλο το σκηνικό είχε γίνει από κάποιον που καθόταν σε διπλανό Η/Υ (που πάνω στο σούσουρο πλήρωσε και έφυγε) και πήρε τηλέφωνο την αστυνομία και είπε πώς μια κοπέλα φοράει χειροπέδες και έχει μελάνια στα χέρια της. .

Μετά το συζητούσαμε κανένα τέταρτο. Δηλαδή ΟΚ! :confused:
:D:D:D
ποιο σουσουρο??ειχε γινει κατι αλλο πριν τους αστυνομικους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αμπεροτσιμπιδώματα δε 8έλω πια μαζί σου
γιατί είδα άλλης δίοδου πολώσεις στο κορμί σου.
Το ρεύμα σου διαπέρασε και έκαψε την καρδιά μου
και τώρα άλλο πυκνωτή ζητώ παρηγοριά μου.
Εγώ είμαι το κύκλωμα κι εσύ μεγάλη τάση
βάλε το ρεύμα μέσα μου ο κόσμος να χαλάσει.
Τρανζίστορ βάζω ισχυρά, μεγάλες αντιστάσεις
κανένας άλλος πυκνωτής αντέχει τέτοιες τάσεις??
Στο ηλεκτρικό το σύστημα ασφάλειες θα χώσω
θα κατεβάσω γενικό μήπως και ξενερώσω.

Αισθάνομαι περήφανη για τη γεννήτρια μου
την τάση σου δε θέλω πια, έχω και τη δικιά μου.
Και το PSPICE έμαθα , φτιάχνω προσομοιώσεις
πώς νέου τροφοδοτικού εντάσεις να μειώσεις ??
Πλακέτες παίρνω και κολλώ κι ενισχυτές σου φτιάχνω
γιατί όπως εκατάντησες το σήμα σου θα ψάχνω...
και μόλις ενισχύσουμε το αρνητικό σου σήμα
θα σου το ανορθώσουμε με ημιτόνου κύμα.
Χρωστάω ηλεκτρονική γ..μώ το κέρατο μου
μα τώρα που σε γνώρισα θα πάρω το βαθμό μου!!
Καμένοι ηλεκτρολόγοι σπίκινγκ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tούτο μόλις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
:D:D:D
ποιο σουσουρο??ειχε γινει κατι αλλο πριν τους αστυνομικους?

Σούσουρο, εννοώντας τον πανικό που επικράτησε αυτά τα λίγα λεπτά που έκαναν πάνω-κάτω το μαγαζί 2 με 3εις φορές μέχρι να την εντοπίσουν και μέχρι να καταλάβουμε και εμείς τι έγινε, και οι πελάτες να ζητάνε ότι να 'ναι την συγκεκριμένη στιγμή. xixi!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

V.ice

Νεοφερμένος

Ο V.ice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
"Μωρό μου, εσύ κουνάς τα @@ σου?" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Που από το αποπάνω ποστ ψάχνονται διάφοροι αν όντως κουνιούνται μόνα τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το σημα 3g που χα να δω μερες στο ασυρματο νετ μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
"Εχεις σκοπο να οργιασεις ; Βλεπω μια ζωνη στο βαθος! "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
η ενοποίηση της μπουγάδας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ο γάτος που ζηλεύει τον αμορεμίο και του δαγκώνει τα πόδια και τον ποπό και ενίοτε κάνει και κάτι άλματα στο κεφάλι του. Τις προάλλες έκανε τούμπες και στριφογύριζε στον καναπέ για να τον προσέξω ενώ μιλούσα με τον Β. και ξεράθηκα στο γέλιο. Επίσης γελάω όταν παρακολουθεί τους γείτονες.. κουτσομπόλης και ζηλιάρης...χαχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΠΑΘΩ ΑΝΑΚΟΠΗ !

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΠΑΘΩ ΑΝΑΚΟΠΗ !

Τρισάθλιο corpsepaint...



Στο θέμα: με πήρε μια φίλη απ' τη σχολή για να μου θυμίσει κάτι κατά τις 2 το βράδυ. Συνήθως είμαι ξύπνιος τότε, αλλά χθες το βράδυ κοιμήθηκα από τις 12 λόγω υπερκόπωσης. Απ' την υπερπροσπάθεια που έκανα για να μη την βρίσω μου είχε γυρίσει το μάτι και παίζει να έβγαζα καπνούς απ' τα αυτία :loltooth:. Μετά που ηρέμησα κάπως έσκασα στα γέλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Κουνελιμ παω στην πολυ8ρονα του σκηνο8ετη....σαν του Βεγγου καλε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
το μήνυμα ενός φίλου στο μσν

"Και μέχρι να πεις καβουροφτεροπετογα*όσαυρο έγινε!" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ενα τραγούδι που άκουσα εδώ στο track of the Day.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Πριν απο λιγεs μερεs εναs κυριοs ενω πρoσπαθουσε να περαση στον απεναντι δρομο ξαφνικα περναει ξυστα απο διπλα του μια δικυκλη μηχανη, ο ανθρωποs ξαφνιαστηκε οπωs ηταν φυσικο και φωναξε τον ανοητο και ασυνειδητο οδηγο τηs μοτοσικλεταs <<Στραβωμαρα>> το περιεργο ηταν πωs ο εν λογω κυριοs ηταν τυφλοs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top