Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το ότι άκουσα ύστερα από ΧΡΟΝΙΑ τους ''Σωλήνες'' τα ξημερώματα στο ταξί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ένα κουτάβι terranova.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ότι παίζαμε cs και παρ'όλο που έχανα το διασκέδασα τρελά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ο γάτος μου που κυνηγούσε μία μύγα και μετά επειδή τον έβγαλα έξω να καθαρίσω ένα ποτήρι που έσπασε, έκλαιγε και ήθελε να μπει μέσα και κρατιόταν απ το χερούλι της πόρτας:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εκείνος ..από προχτές μέχρι σήμερα χαμογελάω ή γελάω ασταμάτητητα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
O πρώτος μας σοβαρός τσακωμός...που κατέληξα να τσακώνομαι μόνη μου μέχρι να γίνει το δικό μου :P....
Το υπέροχο κόσμημα πεταλούδα που μου έφερε από το μέρος του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η διαπίστωση πως το Matlab τελικά με ακούει και μου βγάζει με την πρώτη αυτό π θέλω να δω...

:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το ότι το χωριό μου που βρίσκεται σε μία ακρούλα στην Πελοπόννησο έχει forum!!
Και όχι μόνο αυτό... Αλλά στο forum έχουν την τιμητική τους συζητήσεις όπως

Χωριανός Νο1

Έμαθα ότι ετοιμάζεται και κομμωτήριο στο χωριο...ξέρει κανείς λεπτομέρειες?
Σέ σχέση με την πιτσαρία μαθαίνω ότι παέι πολύ καλά... :D
Και απάντηση:

Χωριανός Νο2

ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΕΕΕΕΕΕ????Σε ενημερώνω λοιπόν ότι το ανοιγει μια κοπέλα απο την [..] , αραβωνιαστικιά του Φώτη του Υδραυλικού.
...τι τέλειο! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thecure

Νεοφερμένος

Η thecure αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
καθε φορα που βλεπω βιντεακι με συγκεντρωμενες ολες τις δηλωσεις του Ogunsoto γελαω μονη μου, το ατομο ειναι μεγαλη μορφη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το ότι ενώ περιφερόμουν στη γειτονιά, μετά από μία μέρα όλο ελβετική διάλεκτο, γερμανικά e-mails και μέσα σε ένα τοπίο αλπικό, με προσπέρασε ένα smartάκι με μοισάνοιχτο παράθυρο και στη διαπασών... Βίσση!!!

Όχι, δεν είναι νορμάλ αυτό για τα μέρη μας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Επέλαση καγκουριάς στα ελβετικά λειβάδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
Διέσχισα όλη την Συγγρού περπατώντας,
από τις Στύλες του Ολυμπίου Διός, μέχρι το Ευγενίδειο.

Και πίσω πάλι.

Για ένα βιβλίο.



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mηνύματα του διάσπαρτα στο Διαδίκτυο.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
όμορφες αναμνήσεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εχ8ες ακουγοντας μια φωνη στο τηλεφωνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Eίχε αέρα και τα μάτια μου δάκρυζαν συνέχεια....
Είχαμε πάει με το αμόρε στα τραίνα να τον αποχαιρετήσω μιας και έφευγε...
Φιλιόμαστε...ανεβαίνει στο τραίνο κι εγώ να κάθομαι και να σκουπίζω το δάκρυ (είπαμε φυσούσεε) κι έτσι όπως ήμουν σκυμμένη ακούω μια φωνή δίπλα μου "Αχ...δύσκολη οι αποχαιρετισμοί " μένω :confused:
'Ηταν ένας συνάδελφος που είχε δει όλο το σκηνικό...
Που να ήξερε όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
όταν άκουσα τον βαπτιστήρα μου να προσπαθεί να με φωνάξει στο τηλέφωνο και τελικα τα κατάφερε.
είπε : νουνού (μωρέ και βλάχας και μικρή Ολανδέζα και ότι θέλει αυτός :D...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το ότι γράφτηκα σε σχολή δημοσιογραφίας.. :redface:
Δεν χαμογέλασα και τόσο με τα 350? που θέλανε για εγγραφή βέβαια.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
το σκυλακι μου ξαπλωμενο (η μαλλον "χυμενο")πανω στην λευκη φλωκατη της κρεβατοκαμαρας!παραλιγο να την πατησω την κακομοιρα!δεν ξεχωριζε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το παντελόνι που είχε να μου μπει 4 χρόνια (και μου εφάρμοσε σχεδόν φαρδύ).:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top