Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Η θέα ενός υπέρβαρου (σικ!) σουβλατζή να κόβει γύρο και να τραγουδάει: ''Έχω πρόβλημα μεγάαααλο, δεν μου φτάνεις θέλω κι' άαααααααλο...'' στην προσπάθεια του να μας πείσει να παραγγείλουμε κι άλλα πιτόγυρα!! Λατρεία ο τυπάς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Tα τηλέφωνα από τις 12 το πρωί για να κανονίσουμε εκδρομούλα....
Και μέχρι τώρα ώστε να συντονιστούμε....

Μου θύμισε απίστευτες φοιτητικές στιγμές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
από τις 12 το πρωί

ότι υπάρχει κι άλλος που θεωρεί ότι στις 12 είναι πρωί ακόμα :angel::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όταν δεν δουλεύεις 12 είναι πρωί...Νόμος :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το γουρουνάκι που δεν εχει ξεβάψει ακόμα (ενώ έφαγε και βροχή :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η θεα των μπατσων γυρω απ'το δεντρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
song battles :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το άλογο που βρήκε καταφύγιο στο χωράφι απέναντι από το σπίτι μου. Κι όλη η φάση, το σουρρεαλιστικό, το ότι έγινε talk of the town (ή μάλλον talk της περιοχής).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ψάχνοντας τους στίχους του "Does your mother know" έπεσα πάνω σ' αυτό:

Youre τόσο καυτό, πειράζοντας με
Έτσι μπλε youre αλλά λοξοτομώ παίρνω μια πιθανότητα σε έναν νεοσσό όπως σας
Το Thats κάτι ι couldnt κάνει
Theres που κοιτάζει στα μάτια σας
Μπορώ να διαβάσω στο πρόσωπό σας ότι τα συναισθήματά σας σας οδηγούν άγριους
Ah, αλλά youre κοριτσιών μόνο ένα παιδί

Καλά μπορώ να χορεψω με σας μέλι
Εάν σκέφτεστε της αστείο
Η μητέρα σας ξέρει εκείνο το youre έξω;
Και μπορώ να κουβεντιάσω με σας το μωρό
Φλερτ ίσως λίγο
Η μητέρα σας ξέρει εκείνο το youre έξω;

Τον πάρτε εύκολο (τον πάρτε εύκολο)
Καλύτερο κορίτσι επιβράδυνσης
Thats κανένας τρόπος να πάει
Η μητέρα σας ξέρει;
Τον πάρτε εύκολο (τον πάρτε εύκολο)
Προσπαθήστε να τον δροσίσετε κορίτσι
Τον πάρτε συμπαθητικό και αργό
Η μητέρα σας ξέρει;

Μπορώ να δω τι θέλετε
Αλλά φαίνεστε όμορφες νεολαίες για εκείνο το είδος διασκέδασης
Έτσι ίσως Im όχι ένας
Τώρα youre τόσο χαριτωμένο, συμπαθώ το ύφος σας
Και ξέρω τι σημαίνετε πότε μου δίνετε μια λάμψη εκείνου του χαμόγελου (χαμόγελο)
Αλλά youre κοριτσιών μόνο ένα παιδί

Καλά μπορώ να χορεψω με σας μέλι
Εάν σκέφτεστε της αστείο
Η μητέρα σας ξέρει εκείνο το youre έξω;
Και μπορώ να κουβεντιάσω με σας το μωρό
Φλερτ ίσως λίγο
Η μητέρα σας ξέρει εκείνο το youre έξω;

Τον πάρτε εύκολο (τον πάρτε εύκολο)
Καλύτερο κορίτσι επιβράδυνσης
Thats κανένας τρόπος να πάει
Η μητέρα σας ξέρει;
Τον πάρτε εύκολο (τον πάρτε εύκολο)
Προσπαθήστε να τον δροσίσετε κορίτσι
Τον πάρτε συμπαθητικό και αργό
Η μητέρα σας ξέρει;

Καλά μπορώ να χορεψω με σας μέλι
Εάν σκέφτεστε της αστείο
Η μητέρα σας ξέρει εκείνο το youre έξω;
Και μπορώ να κουβεντιάσω με σας το μωρό
Φλερτ ίσως λίγο
Η μητέρα σας ξέρει εκείνο το youre έξω;

(η επανάληψη 2x και εξασθενίζει)

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
το όλο σκηνικό με το -1, έχω πέσει κάτω λέμε :D:D

τι άκυρο πλάζμα που είσαιαιαιαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
- Is this you breaking up with me? Well, will you think about it for a minute?
- A minute just seems like a really long time to waste.

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
'Ενα μήνυμα στο fb. Δεν παίζεσαι άνθρωπε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Όλο το πρωινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
~ Τα Κάλανδα της Αθήνας ~ :)
Πάει το παλιό το δέντρο, μας το κάψαν τα παιδιά
Στήσαμε νέο με δώρα, θα το κάψουνε ξανά
Τζάμια Πολλά, Καλή Φωτιά
Χαρούμενη Αναφτή Πρωτοχρονιά

:confused::P Ρεμπεσκέ δεν παίζεσαι λέμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αυτό:

πόσο θα ήθελα να είχα την αδιαφορία σου και την αναισθησία σου για όλα

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WildCherry

Νεοφερμένος

Η WildCherry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Η κολλητή μου χθες....Α, ρε κοπελιά...πώς τις πετάς έτσι τις ατάκες!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Δε θυμαμαι, συνηθως ειναι φορες που ειμαι εξω με φιλους μου με καλη μουσικη και χορευουμε και κανουμε χαβαλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτή η εικόνα:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Οι υστερίες της γάτας μου, που κάνει δίαιτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top