Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ένα πιμι και ειδικά η εικόνα μέσα σε αυτό :D
μου έφτιαξε απίστευτα τη διάθεση...

ευχαριστώ! και καληνύχτες! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποιό είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;



Aνάμεσα στις "προσφορές" της τράπεζάς μου,
περιλαμβάνεται η δωρεάν επίσκεψη σε συμβολαιογράφο για
να συντάξω την διαθήκη μου.
:redface: χάου σουίτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Με ένα mail που μου έστειλε μια φίλη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Η άδεια που χρειαζόμουν!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο "μπουμπούκος".... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σκεφτόμουν πολύ ένα τραγούδι, αρκετά παλιό
που σημαίνει κάτι για μένα
και σκεφτόμουν πόσο θα ήθελα να το ακούσω...

Μετά από 5 λεπτά, ενώ περπατούσα να γυρίσω σπίτι και έβαλα ραδιόφωνο, αλλάζω 2-3 σταθμούς και το πέτυχα να αρχίζει! :)

what are the odds?! :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ο γιος του ταχυδρόμου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoraki6881

Νεοφερμένος

Η minoraki6881 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τα 2 σκυλιά και η γάτα μου

Ειναι απίστευτη η ζήλια και η αρμονία που έχουν μεταξύ τους έχουν πλάκα, τελικά κατάλαβα πως γενικότερα η φύση μπορεί να σου προσφέρει απίστευτη χαρά, γαλήνη και αρμονία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το ότι κατάφερα να κανονίσω να πάμε σ/κ στην Αίγινα 4 γυναίκες κι η σκύλα μου, δλδ 5 γυναίκες! :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
και περιμενω μωρο μου να' ρθεις να τους πεις
πως εισαι καλα δεν εισαι σαλαμι και ζεις.

α ρε Μάρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καθώς επέστρεφα απ'την σχολή με το τρένο καθόταν δίπλα μου ένα ζευγάρι τουρίστες με το πιτσιρίκι τους -ήταν δεν ήταν 4 χρονών!!
Και εκεί που άκουγε το πιτσιρίκι ήσυχα, ήσυχα μουσικούλα με τα ακουστικά του αρχίζει να φωνάζει, δυνατά τώρα, μέσα στο βαγόνι: ''Λιφτ μι απ, λιφτ απ Να,Να,Να,Να,Να''
και να το σκουντάει η μαμά του για να μην γκαρίζει και αυτό τον χαβά του με τον Moby...
''Λιφτ μι απ, λιφτ απ Να,Να,Να,Να,Να''
:P:P:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Διαλογος με τον υπευθυνο κανοντας μου διορθωσεις..
"Βγαλε αυτο το @ρχιδι απο δω"
"Κοριτσακιιιι..μακρια μαλλια..μιλα ομορφα"
"Συγγνωμη, το παπαρι εννοουσα"
"Τωρα το σωσες!"

(ναι μαρη, ηθελα να το γραψω κι εδω, τι σε πειραζει? :p )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ένας μπαμπάς στο τρένο που είχε κάνει τατουάζ στο χέρι του το πρόσωπο της κόρης του! Τι συγκινητικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Επειδή σήμερα δεν πήγα στην σχολή, είπα να πάρω τηλέφωνο έναι παιδί που μου είχε πει ότι θα πήγαινε για να μου πει πάνω κάτω τι κάνανε...

Και εκεί που είμαι με το ακουστικό στο χέρι αντί για το γνωστό μας τουτ-τουτ ακούω:
τα πίνω όλα, τα πίνω όλα, χάπια, ουίσκι και κόκα κόλα
...
...και εκεί που με έχει πιάσει νευρικό γέλιο, το σήκωσε ο άνθρωπος αλλά από τα γέλια δεν μπορούσα να μιλήσω και του το έκλεισα!!:whistle::redface:

Και να φανταστεί κανείς ότι ο περί ου ο λόγος άνθρωπος έχει ένα πολύ αυστηρό, κουλτουριάρικο στυλάκι...χιχιχι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Το παραπάνω !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η έλλειψη έμπνευσης του Τσίπουρου στο πεζ-με-με-μια-λέξη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KLELIA

Νεοφερμένος

Η KLELIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και επαγγέλεται Σεφ. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τα ματακια ενος παιδιου 3 χρονων που επεσε απο τον πρωτο οροφο και επεζησε και που σημερα βγηκε μετα απο 5 μηνες απο το νοσοκομειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
"Διαλεξε ποια Παρασκευη και Δευτερα θες, να τις κολλησεις στο Σαββατοκυριακο σου για να χεις αδεια". ΟΕΟΟΟΟΟΟΟΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος (στο πες με με μια λέξη- εμένα χοχο):
Μεγαλομηχανικός :D

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πολλά απόψε. Κυρίως το απρόσμενο τηλεφώνημα στην Αμερική... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top