Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Η διαμονή μου σε υπερπολυτελέστατο ξενοδοχείο!!! :D

Αχ....αυτά είναι!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
5! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τα χρόνια πολλά της ξανπ στον Άποστολ

... "να θρέψεις την αφάνα"
χαχαχαχαχαχ :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s1ngle89

Νεοφερμένος

Η s1ngle89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το σαββατο τα με8υσια που ριξαμε στην παρεα 2ο την κουβαλαγαμε και δεν χαμπαριαζε!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Στίχος τραγουδιού στο φεστιβάλ Θεσσσαλονίκης: ''...στον κατακλυσμό του Νώε, διάβαζα Ρεμπό και Πόε...''

Μου το έστειλε η κολλητή μου με μήνυμα που έλεγε, ''πες μου πως δεν έχεις βάλει το χεράκι σου σε αυτό το πράγμα!'':P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μια μικρή (τοσή δα:P) πλακίτσα.:redface:




:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ένα πιτσιρίκι στο δρόμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το ότι πλέον δεν απαντάω τηλεφωνα κι ανοίγω πόρτες μονο για το αφεντικό, αλλα και για το σκύλο του!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
ο νίντζα-μπούλης ή αλλιώς γνωστός και ως κεφτές, γιουβαρλάκι ή κουτσουλιά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ξαναθυμηθηκα τα Chuck Norris facts
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
To πρωί στην εκρομή, μία φίλη μου. "Χάσαμε την πρωινή μελέτη σήμερα."
Και η καθηγήτρια: "Ααα, εγώ την βλέπω κάθε μέρα την Ελεονώρα."

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χθες στην παρασκευή πτώματος στην Ανατομία άρχισαν τα ανέκδοτα που μόνο οι ανατόμοι καταλαβαίνουν. Εκεί που σκάλιζαν, έκοβαν και εμείς βοηθούσαμε μπουχτισμένοι απ την μπόχα, λέει ο ανατόμος : "να και η γωνία ΚΙΝΚΙΝΚ" ανατομος2 : "kinky?" ανατόμος1 : "χαχαχα, όχι κίνκυ, κίνκινκ, χαχαχα"
το αστείο είναι ότι το επαναλάμβαναν ανά διαστήματα και γελούσαν μόνοι τους :P

ήταν τόσο ηλίθιο και ανάλαφρο που γελάσαμε όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Tην περασμένη εβδομάδα που εγώ είχα δει γνωστή στο μετρό που ήθελα να αποφύγω και δεν μπορούσα να προειδοποίησω την Γιούκι πως θα κάνω αναστροφή και θα τρέξω για να γλιτώσω, επειδή η γνωστή θα με άκουγε. Αποτέλεσμα; Εγώ να τρέχω ντυμένη με ταγιέρ (είχα δικαστήριο τι να κάνω; ) και τακούνια για να κρυφτώ, κι η Γιούκι να τρέχει αποπίσω μου πανικόβλητη και κρατώντας ένα εισιτήριο στο χέρι να φωνάζει: "Μη τρέχεις καλέ, έχω και δεύτερο εισιτήριο, σταμάτααα!" (νόμιζε πως έτρεχα στα ..εκδοτήρια :P).

Σούργελο γίναμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το ότι πλέον δεν απαντάω τηλεφωνα κι ανοίγω πόρτες μονο για το αφεντικό, αλλα και για το σκύλο του!!!

sisterάκι τι καλό, μπράβο ρε συυυυ :D

To πρωί στην εκρομή, μία φίλη μου. "Χάσαμε την πρωινή μελέτη σήμερα."
Και η καθηγήτρια: "Ααα, εγώ την βλέπω κάθε μέρα την Ελεονώρα."

:confused:

Αζχολίαστο. :P

Κάτι καρτούλες ευχετήριες που είχε στο Mall- έλιωσα στα γέλια
Μερικές είναι πολύ πετυχημένες
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
η αναισθησια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αυτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Mια συζήτηση που μου έδειξε ότι δεν είμαι εγώ η παράλογη... ή τουλ αν είμαι, υπάρχουν κι άλλοι άνθρωποι που συμμερίζονται τις απόψεις μου.

It's good to know sometimes :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ενα τρυφερο μνμ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Το βλέμμα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
το ότι θυμάμαι το σπαθί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top