Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
O μικρος μου ερωτας, 4 μαιων, που με ερωτευτηκε σφοδρα ενω γαργαλουσα το λαιμουδακι του και ηρθε με ενα μαγνητακι που εδειχνε ενα ζευγαρι που φιλιεται, δηλωνοντας οτι ειμαστε αυτος κι εγω :D Αγαπωωωω!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αυτό που είδα χτες στις 4:30 το πρωϊ καθώς γυρνούσα σπίτι.


Ένα impreza μπλε με ...μαύρη αεροτομή (!!!) και αυτός που το οδηγούσε φορούσε ...γυαλί ηλίου (!!!!!!). Δε χαμογέλασα απλά, λύθηκα στα γέλια :rofl:.

Δυστυχώς μου έφυγε γρήγορα το χαμόγελο, γιατί ο από πάνω βαρούσε με το τρυπάνι κατά τις 9 και για μια ακόμη φορά είμαι με 4 ώρες ύπνο μόνο :mad:.


Edit: ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :rofl: βρήκα αυτό το topic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Η τηλεφώνικη επικοινωνια που είχα με εναν συνάδελφο την Τετάρτη και χωρίς ιδιαίτερο λόγο λυθήκαμε στα γέλια!
Μού'φτιαξε ολή την υπόλοιπη βδομάδα!Ακόμα γελάω όταν τον σκέφτομαι:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το χθεσινό βράδυ!!! Από το περπάτημα μέχρι τον λόξυγγα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ατάκα φίλης μου: "Έλααααα, γιατί άργησες τόσο να το σηκώσεις;;;; Τα έφτιαξα με τον Τάκη!
....... τι έπαθες καλέ; "

(πήγα να πνιγώ με το νερό-χθες έλεγε ότι δεν τον ήθελε τον Τάκη
) :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο Ωρίωνας :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.



:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυτό :redface: (άργησα αλλά το είδα)

Και το τελευταίο πράγμα που μ'έκανε να χαμογελάσω...

Είναι ότι γύρισε η Καλυψώ...:)

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.

Και εμένα αυτό..... χαχαχαχαχαχαχχαχαα
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Χτυπάει το τηλέφωνο στη δουλειά γι απαραγγελία. Κι εκεί που μιλούσ και έδινα στον ΄΄ανθρωπο οδηγίες για την πιστωτική του, αρχίζει να χτυπαει το κινητό μου: "Παμ παμ παραμ παμ παμ παμ παραμ παμ, lega-legalization" :P Ελπίζω να άκουγε ska...:D Πάντως την παραγγελία την έκανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Που ξαναείδα το μπλε impreza με τη μαύρη αεροτομή και τον κάγκουρα μέσα :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
The last days. It had been such a long.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πριν από λίγο.

Χτυπάει το τηλέφωνο. Δεν γνώριζα τον αριθμό. Το σηκώνω.
-Είμαι ο καθηγητής για τα ιδιαίτερα.
-Α! Ωραία. Ο πατέρας μου σας έδωσε το κινητό μου, ε;
-Ναι θέλω να μου πεις, πότε μπορείς.
-Κάθε μέρα, εκτός από Τετάρτη και Παρασκευή.
-Το σημειώνω.
-Η διεύθυνση είναι Καλ. 15;
-Ναι.
-Τη δευτέρα στις 12 το πρωί μπορείς;
-Εντάξει.
-Α! Για πες μου τι έχεις κάνει στα καλοκαιρινά.
-Το πρώτο καφάλαιο. Απλή αρμονική ταλάντωση, ...
-Έεεε...Μπερδευτήκαμε. Ο χημικός σου είμαι.
-Δηλαδή δεν κάνετε Φυσική;
-Όχι.
*Εδώ με έπιασε ένα νευρικό γέλιο.
-Τι να σας πω, είμαι και Τεχνολογική κατεύθυνση. Χίλια συγγνώμη.
-Δεν πειράζει, ευτυχώς το καταλάβαμε πριν έρθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Οι Flight of the Conchords, δείτε και μόνοι σας:







Στο youtube έχει πολλά ακόμη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποιό είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις?


Το ύψος του μηνιάτικου... Θα μας αναγκάσουν να βγούμε στην παρανομία :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Εδώ έπρεπε να έχει μια φωτογραφία..... :( πως βάζεται φωτογραφίες?




Εγώ και ο αδελφός μου το ζωγραφίσαμε....
μόλις τελειώσαμε απο το πρωί..
ζωγραφίζουμε το δωμάτιο των παιδιών.
Εχει και άλλα σχέδια... :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Οχι αυτο οχι αυτο...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Διαβάζοντας αυτό! Έπεσα κάτω απο τα γέλια!!!


:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top