Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Ο Sheldon στο The Bing Bang Theory:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Η μικρή μου ξαδέρφη που είναι 5 χρονών και μου είπε πως με αγαπάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
όταν ακούω την αδερφούλα μου να με αποκαλεί νινίνι :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ένα πολύ γλυκούλι σκυλάκι ^.^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ο κρις τα βρηκε με την τζαλ στο σκινς (ΝΑΙ ειμαι καμμενη:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
ένας διάλογος με το 3χρονο βαφτηστηρι στης αδερφης μου
Εγώ: Ρε συ ελευθερια είσαι πολύ cool! :D
(δεν ηξερε τι σημαινει cool και ετσι μου λεει)
Ελευθερία: Εσύ είσαι :confused:
Εγώ: Καλα εγώ εννοείται ότι είμαι αλλά λέμε για σένα τώρα! :P
Πολυ γλυκο!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Το μεσημέρι στο βιβλιοπωλείο που βρήκα ένα βιβλίο που έψαχνα καιρό. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Το χιονι που επεφτε ενω εμεις καναμε μαθημα....μεσα στο ανιαρο κλημα του μαθηματος υπηρχε μια νοτα αισιοδοξιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
μια φίλη μου να μου φωνάζει περπατώντας πάνω στον πάγο: "έπρεπε τελικά να πάω στο dancing on ice" και τότε να πέφτει κάτω:rofl::rofl:
ευτυχώς δεν έπαθε τπτ σοβαρό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ένα μήνυμα στο κινητό μου απο την comsote το οποίο έλεγε:
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ WHAT'S UP ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩΡΟ ΤΟΝ GOLD KΩΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ RELOAD IT.
Σχόλιο: Τελικά η cosmote είναι σταθερή αξία! Θυμάται πάντα την επέτειο σας και σου κάνει και δωράκια!!! ;) :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Ένα μήνυμα στο κινητό μου απο την comsote το οποίο έλεγε:
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ WHAT'S UP ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩΡΟ ΤΟΝ GOLD KΩΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ RELOAD IT.
Σχόλιο: Τελικά η cosmote είναι σταθερή αξία! Θυμάται πάντα την επέτειο σας και σου κάνει και δωράκια!!!
Όχι σε όλους όμως. Εμείς είμαστε απ τις τυχερές αλλά ξέρω άλλους που τους έχει στο γράψιμο:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Όχι σε όλους όμως. Εμείς είμαστε απ τις τυχερές αλλά ξέρω άλλους που τους έχει στο γράψιμο:worry::P
Δεν νομίζω Τάκη...μα η cosmote??? :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Το 4χρόνο ξαδερφακι μου στο τηλέφωνο.
Εγω: ναι; με ακούς;
Αυτή: όχι.
Εγώ: όχι;
Αυτή:ναι
Εγώ: όχι! :mad:
Αυτή: παω να δω μπάρμπι.
Μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ
:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Όχι σε όλους όμως. Εμείς είμαστε απ τις τυχερές αλλά ξέρω άλλους που τους έχει στο γράψιμο:worry::P

άλλους σαν και μένα (παλιοcosmote):( :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Η πεντάχρονη αδερφή μου,περιφερόμενη σε όλο το σπίτι με το στηθοσκόπιο στα αυτιά " Να σας εξετάσω; " :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
το τρελό μου το σκυλάκι που κρύφτηκε μόλιε της είπα πως θα κάνει μπάνιο:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ενας φιλος μου (νταξ και γαμω τα παιδια και ας μην κανουμε πολυ παρεα) δεν υπαρχουν αυτα που λεει με εφτιαξε την μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElinakiBlouBlou

Νεοφερμένος

Η ElinakiBlouBlou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ο δίχρονος αδερφός μου που χτύπησε παλαμάκια όταν με είδε να μπαίνω σπίτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Surt7

Νεοφερμένος

Ο Kelevra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ο κολλητός μου που είναι μακριά και μιλήσαμε πρόσφατα...ωραία φάση η καλή παρέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElinakiBlouBlou

Νεοφερμένος

Η ElinakiBlouBlou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Η τούμπα της μαθηματικού στα νερά...
God exists
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top