Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Το κορυφαίο μνμ που μολις ήρθε στο κινητό μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Όλα αυτά που συζητήσαμε απόψε....στην πρώτη μου συνάντηση με κάποιους "στεκίτες"...:D :D :D ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
με το αγόρι μου που θέλει να φύγει απο την δουλειά και καλα οτι έχουμε μια δουλεια μαζί για να δει φόρμουλα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το μαγιό που πήρα σήμερα
Το τηλέφωνημά του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η υπογραφή του μωρού μου!

  • Θα ειμαι για παντα διπλα σου.
  • Οτι και να αποφασησεις.
  • Οτι και να γινει.
  • Θα σε παντρευτω εγω.
  • Σ'αγαπω πολυ μωρο μου

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
αυτός.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
η μαμα μου με κάτι που μου είπε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
η ατάκα που μου ειπε στο τηλ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ενα νέο απο μια πολύ πολυ καλή φιλή!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το ότι πήγα και ήρθα απο την δουλεια με το αμάξι για πρώτη φορά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
οταν πηρα τα αποτελεσματα σημερα στις 12...πεταω λεμε απο τοτε:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το ανέκδοτο της μάνιας με το άλογο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Οι κολλητοί του αδερφού μου που με πήραν σηκωτή για μπάνιο...
Το σκηνικό που ρωτούσα αν έχει δει κανένας τους Μπαμπούλες Α.Ε και μου απάντησε ένας άλλος άσχετος στη θάλασσα :P
Αυτός... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Η vkey μου αρεσει που σε καθε ποστ της καταληγει παντα..."αυτος"1:P
"Αυτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος.....
ο ανθρωποοοοοοοοοοοοοοοοοοοος αυτοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!!"

ΩΠΑ!:drunk:

Εμενα με εκανε να χαμογελασω η πωλητητρια στο κοσμηματοπωλειο που πηγα.:D
αμεεεεε!:D
(πηρα φυσικακα και κατι πραγματα που ηθελα1;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Η vkey μου αρεσει που σε καθε ποστ της καταληγει παντα..."αυτος"1:P
"Αυτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος.....
ο ανθρωποοοοοοοοοοοοοοοοοοοος αυτοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!!"

ΩΠΑ!:drunk:

ήταν ο άλλος μου εαυτός :P

Όταν θα σταματήσω να γράφω "αυτός" τότε Houston we have a problem :P

Και να είμαι οντοπικ....οι λιλίτσες που θα δώσω στην λιλίτσα μου! :-*
:hug: :bigarmhug :hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::bigarmhug :hug: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Τα παιδιά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
ήταν ο άλλος μου εαυτός :P

Όταν θα σταματήσω να γράφω "αυτός" τότε Houston we have a problem :P

Και να είμαι οντοπικ....οι λιλίτσες που θα δώσω στην λιλίτσα μου! :-*
:hug: :bigarmhug :hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::bigarmhug :hug: :bigarmhug

Επιτελους γιατι με τσεχασες και ημουν ετοιμος να παθω στερητικο!!!!!:'( :'( :'(
Και φυσικα πως γινεται να μην τις ανταποδωσω ε???????????????????????????:kissing: :kissing: :kissing:
Ειδικα σε εσενα!!!!!!!!!:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Οχι απλά να χαμογελάσω αλλά να κατουρηθώ απ'τα γέλια. Δεύτερη συνάντηση με τον γιατρό - Σαλαμπάση - Κοντολάζο - Παβαρότι. Σήμερα το ρεπορτόριο είχε ελαφρολαικά ευτυχώς και ύστερα μετά το πρώτο άουτς απ'τον τροχό, το γύρισε στο έντεχνο. Στην τελικά φάση μου έδειξε και τον έρωτα της ζωής του, μια γυμνή καουμπόισα που ποζάρει σε ένα επιμορφωτικό περιοδικό. Αισθάνομαι πλέον ότι πηγαίνω σε σεξολόγο. Και τραγουδισταράς και σεξολόγος. Ακολουθεί και τρίτος γύρος για το τελικό σφράγισμα. Εύχομαι να μην μου παρουσιάσει κανένα άλλο περιοδικό και με κολάσει άγιο άνθρωπο. Και το'πα, καλύτερα να πήγαινα στη Χριστίνα Ιακωβίδου.:inlove: Εκεί τουλάχιστον πονάς αλλά σ'αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Τα μούτρα μου στον καθρέφτη. Έχω πλάκα τελικά!!!:clapping: :clapping: :clapping: :rofl: :rofl: :rofl: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top