Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΗΜΜΥ = Ήμαστε μαλάκες με υπογραφή! :hehe: :redface:
ρε συ και εγω το διαβασα αυτο,δεν θα επρεπε να ηταν με ΕΙ...:hmm::hmm::hmm:το καλυτερο του ειδους...ΕΜΠ:Ε Μαλακα Πληρωνε!!!!
αααχχχχχ μη δεν μπορωωω....με ξαναπειανουν τα γελια!!!!!!!!!:laugh:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,091 μηνύματα.
Συζήτηση με το φίλο μου:

Εκείνος: Στην Ιαπωνία όταν ζητάει κάποιος συγνώμη, για να δείξει οτι μετάνιωσε, κόβει ένα δάχτυλο και το δίνει σε αυτόν που ζητάει συγνώμη.
Εγώ: Αααα αυτό εννοούσε ο Πάριος που έλεγε "μα το δικό σου αμάρτημα του κόσμου όλα τα δαχτυλα"!!!!!

:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εκείνη: "Ανέκδοτο: είναι τρείς σαμουράι, ένας Άγγλος, ένας Γερμανός κι ένας Πόντιος.."
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
παιζαμε μπασκετ και μου εφευγε ο παιχτης και λεω:

""Λοιπον παιδια θα παιξουμε man to man με προσαρμογη οταν μου φευγει ο παιχτης οκ;;;"":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
όταν σήμερα το πρωί στις 9.00 έμαθα ότι δεν έχω φροντιστήριο και έπεσα να ξανακοιμηθώ..... καλημέρα παρεμπιπτόντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
η γυναίκα αντιπρόσωπος...είσαι εσύ μια λέεεεεερααααααα!
χαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Το γεγονος οτι η απο πανω μου ειναι ακομα ζωντανη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Νέο παιδάκι στην τάξη μου! Ένα στρουμπουλό ξανθομπαμπουράκι με γυαλάκια που βλέπει τον κόσμο μόλις μισό μέτρο πάνω από το έδαφος, με φωνή σαν να έχει εισπνεύσει 10 μπαλόνια με ήλιον, αλλά δυνατή και έντονη! Πρώτη δημοτικού! Την ώρα που έγραφε, γυρνάει κάποια στιγμή και μου λέει:

Μπαμπουράκι: Όταν μεγαλώθω θα γίνω γιατρόθ και θα εκθετάδω δωάκια!
Εγώ: Α! Κτηνίατρος!
Μπαμπουράκι: Ναι! Όταν μεγαλώθω θα γίνω ακτηνίατροθ (:P), αλλά πρώτα θα ανοίκθω ένα μαγαδί για να βγάλω λεφτά!
Εγώ: Και τι θα πουλάς;
Μπαμπουράκι: Φαγητά!
Εγώ: Σουβλάκια;
Μπαμπουράκι: Καβουροπάτυ!

:rofl: (μου' φτιαξε την μέρα το άτιμο! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
σε ποστερ ειναι η ζωη μου καρφωμένη...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
όχι μόνο να χαμογελάσω αλλά να λιώνω ακόμη κ ένα τέταρτο μετά χαχα
η φάτσα της φίλης μου όταν συνειδητοποίησε ότι ο τρελάρας στν οποίο απαντήσαμε έξτρα ειρωνικά απ την απέναντι κυλιόμενη γύρισε κ τρέχει πίσω μας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
''άγγι έρχεται,πάμε!''
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χριστινάκι είσαι τρέλα ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Συζήτηση για έναν χώρο που κάθε φορά βρίσκουμε πλήθος τις σκοτωμένες κατσαρίδες:

- Αλήθεια, γίνεται απολύμανση σε αυτόν τον χώρο;
- Ε πρέπει να γίνεται! Αφού κάθε φορά βρίσκουμε κατσαρίδες σκοτωμένες. Πώς πεθαίνουν;
- Από γηρατειά! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το κουτσό γάτακι που μάζεψα, όταν άρχισε να τρέχει και να παίζει με μισό πίσω πόδι ^.^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Μια συζήτηση με μια θεία μου:

Και για πες. Πως πάει η δευτέρα λυκείου; Δύσκολη;

Θεία τελείωσα το σχολείο. Δεύτερο έτος στο πανεπιστήμιο είμαι.:look:

(Με έκπληκτο ύφος): Σοβαρά; Πότε πρόλαβες; Κοίτα βρε παιδί μου πως μεγαλώνετε.

:crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
κατι παιδακια 6-7 χρονων περιπου που επαιζαν και καλα μπασκετ...επαιζαν πολυ ατσουμπαλα αλλα ηταν τοσο χαριτωμενο!:redface:
η μπαλα ηταν μεγαλυτερη απο αυτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ενα ονειρο που μου θύμισε μια κοπελα απο παλια...:inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
everyday a very special friend. there is not minute of the day I don't laugh when he is around :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Το σκυλακι της κολλητης μου οταν με εγλυψε:redface: Τζουλιι :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
"Μια φορά είχα πάει σε ένα πάρτι με τον πατέρα μου και έφυγα με την μητέρα μου"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
το γατακι μου!!! βικτωρ σαγαπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top