Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
μην εισαι περιεργος ...:happy: σε ρωτησα εγω τι χρωμα σλιπακι φορας;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Η σκέψη πως έχουν να σπάσουν πολλά δόντια πάνω σε αυτό το τρυφερό φιλέτο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Η σκέψη πως έχουν να σπάσουν πολλά δόντια πάνω σε αυτό το τρυφερό φιλέτο... :P
τα φιλετα Μ. Le chef...ειναι για εκλεκτους ουρανισκους ... οχι για δοντια που σπανε ευκολα....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Τα χαμόγελα των παιδιών μου......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. "Και τους ε-πείδηξα την φορολογική μου δήλωση..", αντί του σωστού "επέδειξα". Νευρικό γέλιο μας έπιασε.


"Σας επηδάω την φορολογική μου δήλωση όπως μου ζητήσατε.." :rofl:

2. "Και με φίλησε που λες, κι έχασα το φως μου.."
"Είναι αυτό που λέμε ο έρωτας τυφλώνει ε;"
"Ξέρω γώ; Μάλλον! Άσε που μου κόπηκε κι η ανάσα και έλεγα που πήγε το οξυγόνο.."
"Κοπελιά μάλλον δεν είσαι για άντρες εσύ. Τυφλώνεσαι, παθαίνεις αποπνιξία, καλύτερα άσε το σπορ πριν έχουμε χειρότερα.."

:redface: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μόνο εγώ χαμογελάω αυτές τις ημέρες; Κανένας άλλος; :blink: :P

Χτεσινοβραδινός διάλογος (είμαστε σε μια ερημιά με θέα, μες στο αμάξι μου):
Εγώ: Όλο σε σκοτεινά μέρη χωρίς κόσμο με φέρνεις (τις προηγούμενες δύο φορές είχαμε βρεθεί σπίτι μου :P)- πρέπει να κανονίσουμε να με πας για ποτό!
Εκείνος (γελώντας): Ε τι; Δεν έχουμε πάει για ποτό τρεις ολόκληρες φορές; Δεν φτάνει τόσο;
Εγώ: Όχι, δεν φτάνει! Και δεν κατάλαβα, υπάρχει πλαφόν εξόδων για ποτό; Γιατί αν υπάρχει να μου πεις νουμεράκι για να κάνω σωστή διαχείριση να μη μου τελειώσουν πριν την ώρα τους!
(γέλια)
Εκείνος: Όχι δεν έχω νουμεράκι. Αλλά μπορεί ο μπαμπάς σου να μη θέλει να έχεις αγόρι με μούσια! (:inlove:)
Εγώ: Μην ανησυχείς, δεν έχει θέμα.
Εκείνος: Τι εννοείς;;!!
Εγώ: Είχα πρώην με μούσια! Αλλά άμα είναι να νιώσεις πιο άνετα, μισό..(κοιτώντας τον ουρανό) ..Μπαμπάααααααααααααααααααααααα να ρωτήσω κάτι; :P
(γέλια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ο μπαμπας μου με εκανε να γελασω τελευταια φορα^^χορευε αστεια,μαζι μου...στις 8 του μαρτη , γυρω στς 9:30 νμζω... <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτη η δηλωση:
For the last time, I am not an alcoholic! I am a professional drinker. And when I get a sponsorship and millions of dollars, you'll be eating your words.


:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ενα μωρο που με κοιτουσε!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MOUMANIA

Νεοφερμένος

Ο MOUMANIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ο τρελος χορος της Μαιρης Τσωνη και της Αγγελικης Παπουλια στην ταινιαρα: Κυνοδοντας!
( https://www.youtube.com/watch?v=KLOy4_tzXHY )

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ο τρελος χορος της Μαιρης Τσωνη και της Αγγελικης Παπουλια στην ταινιαρα: Κυνοδοντας!
( https://www.youtube.com/watch?v=KLOy4_tzXHY )




εγω πεθανα στα γελια εκει που τραγουδουσαν frank sinatra και δεν ηξεραν τα λογια.............
οπως τα μικρα που επειδη δεν ξερουν αγγλικα λενε ο,τι ναναι!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MOUMANIA

Νεοφερμένος

Ο MOUMANIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΠΟΛΥ γελιο ομως!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Το τελευταίο ποράγμα που με έκανε να χαμογελάσω ήταν το μήνυμα του πριν μία ώρα. Όμως αν είναι να πώ ότι τρελάθηκα και ότι η ζωή αξίζει γι αυτές τις στιγμές θα πω το πρώτο του μήνυμα, Έκείνο που με έκανε να ουρλιάξω μός το είδα. Αχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;
Ο πρωθυπουργός της χώρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
- Δεν θέλω λεφτά! Μια ερώτηση θέλω να κάνω...
- Ωραία! Πες!
- Μήπως έχεις ένα ευρώ;

Αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! :rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
-Μην με περιμένετε το άλλο Σάββατο...
-Γιατί τι θα γίνει?
-Ε.. να... θέλω να κάνω έκπληξη!:giveup:

(Και μετά την άκυρη ατάκα μου:P) Η φουσκωμένη κοιλίτσα της ξαδέρφης μου!:D και γω που τη νόμιζα για μικρούλα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σημερα το πρωι...σχεδον μολις ανοιξα τα ματια μου...μια γλυκεια καλημερα και το λεπτο αρωμα μιας λεμονογαρδενιας...να πλυμμηριζει το χωρο μου... :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μια συζήτηση που είχα με τους γονείς μου.
Πραγματικά ΧΑΡΗΚΑ που τα άκουσα αυτά, δε με νοιάζει τίποτα άλλο τώρα. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top