Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτό που μόλις είπε η Χακούνα!!
Πωπω, καιρό είχα να το ακούσω αυτό με το πορτοκάλι, συγκινήθηκα...! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το μαγικο χαρτακι που πηρα στα χερια μου πριν μιση ωριτσα:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αυτό που μόλις είπε η Χακούνα!!
Πωπω, καιρό είχα να το ακούσω αυτό με το πορτοκάλι, συγκινήθηκα...! :) :)
:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είμαι ΤΕΛΕΙΑ γιατί:

1. Πάω Ελλάδα την Πέμπτη!!! Μεθαύριο καλέ!!!!
2. ...και θα σας γνωρίσω!!!
3. Η μέση μου είναι καλά, να 'ναι καλά οι 500 κοιλιακοί τη μέρα...
4. Έχω προοπτική για δουλειά!

Φτύστε ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
φτου σου...

ειμαι καλα με τον αντρα μου
ειμαι καλα με της φιλες μου
με τους γονεις μου
ζω κ υπαρχω

κ εχω κ εσας:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χαίρομαι επειδή

πλησιάζουν οι μέρες να έρθω
μάλλον θα μείνει η καλή μου Σόφι του χρόνου
και ένα ζευγάρι Πολωνών
χθες φλέρταρα πολύ
κι έφαγα πίτσα
και πήρα μια συστατική πολύ καλή

:P

Γιδάκι φτου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Φτου στο γιδι.

Εγω χαιρομαι γιατι τα χω καλα με τον εαυτο μου επιτελους.

Γιατι περναω καλα επιτελους.

Γιατι τι ειναι η χαρα αλλωστε; Just a state of mind.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
εγω χαζοχαιρομαι γιατι κλεισαμε τα επιπλα μας και γιατι η κουζινα μας θα ειναι εδω μεχρι τα μεσα του επομενου μηνα... :P :redface:

:alljumpy:
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
χαίρομαι γιατί αν πάνε όλα καλά (κ δεν ξαναρχίσει ο κ***πόλεμος στο Λίβανο) φέυγω από αρχές του ιουλίου μέχρι τέλος αυγούστου για ατελείωτες, αξέχαστες (ελπίζω) διακοπές!!!!! κ μετά ντουγρού για μεταπτυχιακό!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
χαίρομαι γιατί αν πάνε όλα καλά (κ δεν ξαναρχίσει ο κ***πόλεμος στο Λίβανο) φέυγω από αρχές του ιουλίου μέχρι τέλος αυγούστου για ατελείωτες, αξέχαστες (ελπίζω) διακοπές!!!!! κ μετά ντουγρού για μεταπτυχιακό!!!!:clapup::clapup::clapup:

Πού θα κάνεις μεταπτυχιακό Travel;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μια φίλη με μιά ατάκα της!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
δεν ξέρω ακόμα γιατί δεν έχω πάρει όλες τις απαντήσεις, αλλά το σάββατο θα σου πω από κοντά λεπτομέρειες. πάντως σίγουρα αγγλία ή σκωτία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ειδα μια φωτο ενος μωρου ηταν πολυ γλυκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
δεν ξέρω ακόμα γιατί δεν έχω πάρει όλες τις απαντήσεις, αλλά το σάββατο θα σου πω από κοντά λεπτομέρειες. πάντως σίγουρα αγγλία ή σκωτία!:)

Ωραία! Να σε δω Σκωτία να τρελαθώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
μια φωτογραφία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σήμερα όλη μέρα ή γελάω ή θέλω να κλαίω :blink:

Tελευταία φορά γέλασα μόλις σκέφτηκα το μωρό μου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ο κολλητος μου. Μαλλον οχι και κολλητος μου αλλα δεν ξερω πως να τον αποκαλεσω ακριβως. Παντως οχι σκετο "φιλος".

Το λατρευω αυτο το παιδι. Ειναι το μισο μου πορτοκαλι.

Αυτό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Το γεγονός ότι με ΄κοίταξε αυτός που είμαι ερωτευμένη!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
η πιο γλυκια καλημερα που ελαβα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το πρωι το φιλακι που πειρα να ξυπνησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top