Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Μία ατάκα που ειπε ο φίλος της ξαδέρφης μου σε μια ενοχλητική που την έπαιρνε διαρκώς τηλέφωνο στο κινητό της για μια έρευνα κι αφού το είχε ήδη σηκώσει μια φορά και της είχε πει πως ενοχλεί αλλά η τύπισσα επέμενε.

"Ε, τώρα τι θες πια; Την σκότωσα και της έκλεψα το κινητό λέμε"
"...."
"Είσαι εκεί ακόμα;"
"Ναι. Γεια σας".

Έκλαιγα από τα γέλια!

:P

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: καλοοοοοοοοοοο καγιρι.....

εγω οταν ειδα τον αντρα μου που μπηκε σημερα το πρωι απ τη δουλεια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αυτά που διάβασα στο στέκι για τον Τσακ Νόρις.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ενα απιστευτο χαμογελο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μία ξεχασμένη προσφώνηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Αυτό το μήνυμα: :)
.... ??



"...Παλιοζωή, παλιό-κοσμε και παλιο-κοινω-νία
Έλα, έλα και Παλιο-κοινω-νία
Λυπήσατε τ' Αστερισμό και είναι αμαρτία
Έλα, έλα, έλα
Και είναι αμαρτία...
Ωωωωωωω...."

:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Χτες το βράδυ στο κατάστρωμα του πλοίου. Φυσούσε και είχα ξαπλώσει μόνη μου. Που και που έβγαιναν άνθρωποι έξω, συνήθως για να καπνίσουν, κοίταζαν τη θάλασσα, περπατούσαν κοιτάζοντας κάτω κι η ησυχία ήταν τόσο όμορφη. Δεν ξεκαρδίστηκα στα γέλια απλά ένιωσα μία τόσο μεγάλη χαρά που σκέφτηκα οτι για κάτι τέτοιες στιγμές αξίζει κάποιος να ζει.

Καλώς σας βρήκα κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλώς ήρθες! Αυτές οι στιγμές είναι οι καλύτερες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Στο άκουσμα της λέξης ίντριγκα, για μια ιστορία-κατάσταση-ομάδα ανθρώπων και ήρθε και μετά κι η φράση "μην αγγίζετε" για το ένα άτομο από αυτά για να με αποτελειώσει.:P Τώρα τι καταλάβατε θα μου πείτε από αυτές τις ασυναρτησίες; Δεν έχει σημασία όμως ας μείνει το μυστήριο κι ας δουλέψει η φαντασία...:)

Υ.Γ. 400στό post :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mερικα πολυ ευχαριστα νεα που διαβασα σημερα το πρωι απο μια ψυχουλα!!!!!:D ;)
Ξερει αυτη ποια ειναι!!!!!;)
Πραγματικα με εκαναν να χαρω αφανταστα!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mερικα πολυ ευχαριστα νεα που διαβασα σημερα το πρωι απο μια ψυχουλα!!!!!:D ;)
Ξερει αυτη ποια ειναι!!!!!;)
Πραγματικα με εκαναν να χαρω αφανταστα!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ένα τηλεφώνημα που πήρα :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Bασικά σήμερα είναι πολλά :P
1. Το "σας αγαπώ κυρία Βίκυ" στον πίνακα της τάξης μου που το είδα όταν μπήκα να κάνω μάθημα!:redface:
2. Η σοκολάτα - δώρο από το αγαπημένο μου μαθητή!:D
3. Η ερώτηση του παππού την ώρα που περίμενα στην στάση " Τίνος είσαι συυυυ; " :P
4. Τα μηνύματα με τον κολλητό μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ενα ποστ που ειδα σημερα στο στεκι....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α.. κι εμένα, πολλά τοστ στο φόρουμ σήμερα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α ξέχασα!!! και κάποια πμ σήμερα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
κάτι που μου ειπε μια φίλη μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Οι ανθησμένες και δροσερές υπογραφές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
1. Το "σας αγαπώ κυρία Βίκυ" στον πίνακα της τάξης μου που το είδα όταν μπήκα να κάνω μάθημα!

Α... το είδες ε ...:redface:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top