Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
https://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=965g9309223cd020a488&send=1
Παρακαλώ πολύ σε όσους το δούν να περιμένουν.. μην το κρίνουν απο την αρχή.... :P

πιστεύω πως μπορώ να βάλω κάτι τέτοιο.. δεν είναι και κάτι το ιδιάιτερα απαγορευμένο (...νομίζω) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Η πιο όμορφη κοπέλα που έχω δει ποτέ μου κι επιτέλους μου ξαναμιλάει
τώρα θα χαμογελάω πιο συχνά!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τιποτα απολυτως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτά που κανόνισα για το ερχόμενο Σαββατόβραδο! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
.. κάτι όμορφες στιγμές από χθες το βραδυ :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ένα τηλεφώνημα!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
....μια φωνή...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
σημερα τιποτα..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ενα σ'αγαπω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Τελικά ... ό,τι και να λέω, όσο και να γκρινιάζω (κι ας μην το παραδέχομαι) είμαι πανευτυχής που έχω αυτά τα άτομα στη ζωή μου. Κι ας είναι μετρημένα στα δάχτυλα, και παρόλο που κάποια δεν είναι εδώ για να μείνουν. Νιώθω απέραντη ευγνωμοσύνη για ό,τι είμαι, ό,τι έγινα, προς τους γονείς μου και όσα πρόσωπα έχω ή είχα κι έφυγαν. Ακόμη κι από εκείνους έμαθα κάτι...
Κλαίω αλλά είναι δάκρυα χαράς/συγκίνησης άρα είμαι στο μεταίχμιο για off topic :P

υ.γ.1 πολύ κλάμα έπεσε τελευταία :worry: μάλλον φταίει που σήμερα έκανα ένα τουρ σε αντικαρκινικό νοσοκομείο :/:
υ.γ.2 ξέχασα να ευχαριστήσω τον ντοκ (και τον κανονικό και τον fake)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
το αγορι μου με το τηλεφωνημα του στις 6 το πρωι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"επισυναπτω σχεσεις..."

ιλεος μαναμ! Τσιχλιτσα νεξ ταιμ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Η παρουσία ενός παλιού φίλου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Mια γλυκια εξομολόγηση.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί με το ΑντιΤατιάν!!! Χαχαχαχαχαχα!!!!!

https://nonews-news.blogspot.com/2010/02/blog-post_18.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Η φωνή του κολλητού μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
ο καφές που με μέθυσε:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.
Η συγκεκριμένη είδηση - αστείο, από το "σπίτι":

Αρχική Δημοσίευση από THE CAPRICAN:
Travel Agency Gets More Than It Bargained For After Group Marriage Wins Sweepstakes

Today at 1:50am​

Chances are you know about the recent sweepstakes hosted by popular Caprica travel agency Colonial Express. You know, the one that promised to send the winner to any of the Twelve Colonies for one week, all expenses paid - travel, lodging, food, entertainment, you name it. The exact phrasing of the contest was as follows: "Enter The 'Seven Days Off World' Sweepstakes For Your Chance to Win Seven Days Vacation on Any of the Twelve Colonies. Colonial Express Will Send One Lucky Family Off World For One Week, All Expenses Paid."

Well, Colonial Express will probably never use a term as vague as "Family" ever again. Because it isn't a lucky young couple that's going to live it up for a week, or even a family of four, as the travel agency was probably hoping.

The winner of the 'Seven Days Off World' Sweepstakes is the Mayburys of Caprica City, a group marriage consisting of seven wives, five husbands and nine children (ages 3 to 15). Oh, and a golden retriever named Buckingham.

"Honestly, the 'Seven Days' Sweepstakes doesn't quite have the budget to cover the travel expenses of 21 people," said Colonial Express CEO Mark Standriff on the day the winners were announced. "But we're legally bound by the language and the rules of the contest, so we'll stay true to our word. We wish the Mayburys a safe and happy journey!" Standriff resigned from his position the following morning.

The Mayburys will be spending a week on Picon - and yes, Buckingham will be joining them, too. "We've heard about the amazing summers on Picon," says Keira Maybury, 25, one of the seven Maybury wives. "We never thought we'd ever be able to afford all of us going together, but now's our chance!"

The legal team of Colonial Express is currently reworking the terminology of any future sweepstakes.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το θεμα και η ερώτηση ειναι απλά.. άντε, λίγο να χαρούμε εδώ μέσα...
Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις



Ο βάζελος!

Ωραίος.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top