Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πιά απο όλες; γιατί νομίζω ότι όλες ειναι για γέλια:P
Ε, όχι και το sin city για γέλια ;):)
Μια με τον Clive Owen να λέει ''Yiiiiish'' :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ένας γλύκας ξανθομπόμπιρας στο λεωφορείο.. σκέτος άγγελος! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
κάτι βιντεάκια για το πως οδηγούν οι γυναίκες για να με μεταπείσει να μην πιάσω το τιμόνι του αυτοκίνητό του! Ας πρόσεχε να μην έβαζε στοίχημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Είπα αυτό: Είναι κρίμα να χάνεις έναν άνθρωπο που τον θεωρούσες δικό σου.
Για να με αποστομώσουν με αυτό: Ειναι ωραιο να κερδιζεις εναν ανθρωπο που ως τωρα τον θεωρουσες "οχι δικο σου"...:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο καιρός. Η θάλλασα που ήταν γαλάζια και διαφανής. Ένα τραγούδι στο mp3 player. Το ότι σχολάω στις 12 σήμερα. Το ότι δεν ήρθε κανένα mail από χτες (κι ελπίζω να μην έρθει ως τις 12.. :D) Η σκύλα μου που με κοιτούσε με παράπονο όταν έφευγα. Να συνεχίσω; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Ο καιρός. Η θάλλασα που ήταν γαλάζια και διαφανής. Ένα τραγούδι στο mp3 player. Το ότι σχολάω στις 12 σήμερα. Το ότι δεν ήρθε κανένα mail από χτες (κι ελπίζω να μην έρθει ως τις 12.. :D) Η σκύλα μου που με κοιτούσε με παράπονο όταν έφευγα. Να συνεχίσω; :clapup:


οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:P :P :P :P

Μα γιατί; Έχω άλλους χίλιους λόγους για να χαμογελάω! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μα γιατί; Έχω άλλους χίλιους λόγους για να χαμογελάω! :clapup::clapup:

βρε βρε βρε...πως φαίνεται η γυναίκα που κάνει καλό σεξ… :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
βρε βρε βρε...πως φαίνεται η γυναίκα που κάνει καλό σεξ… :P

Αχμ... έχω να κάνω σεξ πολύυυυυυυυυυυ καιρό, μπορεί να φταίει κι αυτό! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Αχμ... έχω να κάνω σεξ πολύυυυυυυυυυυ καιρό, μπορεί να φταίει κι αυτό! :P:P


λές αυτό να φταιει για την όλη κατάστασή σου??? :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
μη μου το χαλας τωρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
μη μου το χαλας τωρα...:P

Ε πάντως είναι κι αυτός ένας λόγος να χαμογελάς.. δεν πλένεις συνέχεια σεντόνια!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χτες ο βαφτησιμιός μου όταν πήρε την Λαμπάδα και τα παπούτσια του :D
Σήμερα.... η καλή μέρα... ξυπνησα απλά κεφάτη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Η αφίσα του Painkiller που μόλις κρέμασα στο δωμάτιο μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 10806909.jpg
    10806909.jpg
    25.8 KB · Εμφανίσεις: 197

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ένα ζευγάρι ηλικιωμένων που περίμενε μαζί μου το λεωφορείο.. Μόλις αυτό ήρθε εκείνος την έπιασε από το χέρι, την πήγε ως την πόρτα, την βοήθησε να ανέβει και ύστερα ανέβηκε και εκείνος και κάτσανε πάλι δίπλα δίπλα (όπως όταν περιμενανε..) :)

Αχ, μακάρι να έχω την τύχη τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ένα ζευγάρι ηλικιωμένων που περίμενε μαζί μου το λεωφορείο.. Μόλις αυτό ήρθε εκείνος την έπιασε από το χέρι, την πήγε ως την πόρτα, την βοήθησε να ανέβει και ύστερα ανέβηκε και εκείνος και κάτσανε πάλι δίπλα δίπλα (όπως όταν περιμενανε..) :)

Αχ, μακάρι να έχω την τύχη τους!

Ακολουθόντας το ζευγάρι η kajira κάθετε απέναντι τους, το χαμόγελο της κόβεται όμως όταν ακούει τον άντρα να λέει στην γυναίκα

-πιστευω να μην μας είδες ο άντρας σου να μπαίνουμε στο λεωφορείο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ακολουθόντας το ζευγάρι η kajira κάθετε απέναντι τους, το χαμόγελο της κόβεται όμως όταν ακούει τον άντρα να λέει στην γυναίκα

-πιστευω να μην μας είδες ο άντρας σου να μπαίνουμε στο λεωφορείο! :P


Δεν τους ακολούθησα, πήρα άλλο λεωφορείο. Λες να έχασα κάτι τόσο σημαντικό; :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν τους ακολούθησα, πήρα άλλο λεωφορείο. Λες να έχασα κάτι τόσο σημαντικό; :P:P

Η φαντασία μου οργιάζει για την συνέχεια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ενα πμ που έσκασε πριν λιγο με κάτι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ νέα!!!!!!!!

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top