Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ο συμμαθητης μου που τον ρωτησα πως εγραψες γλωσσα; και εκεινος μου ειπε ε πολυ καλα το 9,5 το εχω σιγουρα! χαχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Σήμερα, είχα πάει στο γήπεδο να δω την τοπική ομάδα (Β' Εθνική είμαστε παρακαλώ :pfff:) και είχα πάρει και την αδερφή μου επειδή είχε λυσσάξει.:P Εκεί που καθόμασταν λοιπόν, λέει: " Ιωάννα ποιος είναι αυτός που σφυρίζει;" "Ο διαιτητής" της λέω. Και απαντάει : "Ααα, δηλαδή τον λένε έτσι επειδή κάνει δίαιτα;;"
:hehe: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τίποτα... Εγώ δεν γελάω ποτέ. :|
μπουχαχαχα :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Σήμερα γράφαμε Κείμενα. Μας έβαλε τον Ερωτόκριτο. (το απόσπασμα που η Φροσύνη πηγαίνει στο κελί που είναι φυλακισμένη η Αρετούσα απο τον πατέρα της.)
Αρκετά εύκολο..Το β2 θέμα έλεγε: ΄΄Υποτίθεται ότι είστε η Αρετούσα. Καταγράψτε τις σκέψεις και τα συναισθήματα σας στο ημερολόγιο σας.΄΄
Μόλις το είδα λέω τέλεια πολύ ωραίο θέμα.. θα ενσαρκώσω την Αρετούσα και θα γράψω ιστορία.. :rolleyes:
Eνώ μας είχε περιορισμό ( έως και 80 λέξεις ) εγώ έγραψα μια σελίδα.. :rolleyes:
Τέλως πάντων για να καταλάβετε τι έγραφα εκεί μέσα, η παρακάτω είναι η τελευταία πρόταση τους γραπτού μου:
΄΄Κάθε Ανατολή θα σηματοδοτεί την αρχή της αγάπης μας και κάθε Δύση το ζοφερό τέλος της. Αντίο. :cry_x:
Αφου το άφησα και έφυγα, ενώ περίμενα έξω στον θάλαμο για να τελειώσουν και οι άλλοι έρχεται η καθηγήτρια έξω και μου λέει:
-Πολύ ωραίο αυτό που έγραψες, μπράβο. :)
- Ήταν λίγο πολύ όμως! Σας άρεσε; Την τελευταία πρόταση την διαβάσατε; :redface:
- Ναι πως..Πολύ ωραία!

Αφού τελειώσαμε πήγε μέσα και εγώ εξακολουθούσα να κάνω πέρα δώθε στο διάδρομο.. :worry:
Με βλέπει μια άλλη φιλόλογος και μου κάνει νόημα να πάω προς το μέρος της..με πιάνει αγκαζέ και μου λέει:
-Εσύ το έγραψες εκείνο το κείμενο;
-Ναι εγώ! :)
-Πάρα πολύ ωραίο. Μπράβο σου.. ;)
-Σας άρεσε; :confused:
-Ναι. Να σου πω. Αγαπάς κανένα παιδί; :hmm:
-Μπήκα απλά μέσα στο πετσί το ρόλου..αυτό είναι όλο.. :loltooth:


Mε ενημέρωσαν παιδιά που είχαν μείνει μέσα ότι το διάβαζαν και γελούσαν!! :P Αυτά ειναι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Με έκαναν να γελάσω οι βλακείες που λέγαμε με τον Ηλία σήμερα που πηγαίναμε να γράψουμε και στο τέλος ξεφτιλιστήκαμε σε κάτι γριές που ήταν εκεί. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Είπα στη φίλη μου να πάμε στο τραμπολίνο κι αυτή αρνήθηκε.:hmm:
Στην προσπάθειά μου να την πείσω όμως, γίναμε ρεζίλι (as usual!).:redface:
Εγώ έχω παιδική ψυχούλα.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=CYQS4UkfUmc

αυτό το τραγούδι με έκανε να χαμογελάσω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
σημερα ενω εγραφα γεωγραφια.... τα θεματα ηταν γελοια η μια φιλολογος που ηταν και επιτηριτρια ειχε παρει μια καρεκλα και ειχε κατσει πανω απο το κεφαλι μου με βλεπει που τελειωνω σε 15 λεπτα και με ρωταει τελειωσες?? και εγω της λεω ναι μπραβο! ε σε λιγη ωρα θα μπορεις να βγεις εξω! μου λεει και για ποση ωρα μιλαμε; την ρωταω σε 25 λεπτα θα μπορεσεις να αποχωρησεις! χαχαχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay.ouaou

Νεοφερμένος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Το 18-19 που εγραψα στη βιολογια που ηταν ικανο να με κανει να πεσω απο την καρεκλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ενα παιδακι στην πολικατυκια μου.ειχε κατσει με τον κουμπαρα στα χερια και προσπαθουσε να βγαλει τα λευτα απο την τρυπουλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

χαχα η αγια τριαδα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τι ειπε ο τσιπρας στην μερκελ οταν εκεινη του ειπε για το δημοψηφισμα: hahaha! with this side to sleep!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ενα μηνυμα του (πωπω πολυ μελο) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ο αδελφος μου γραφει τεστ στα αγγλικα την τριτη και τον διαβαζα τι σημαινει η λεξη juice? τον ρωταω juice juice φυγε φυγε!!! μου λεει εκεινος please wait 2 seconds for an uncompressed image, or press Ctrl+F5 for original quality pageplease wait 2 seconds for an uncompressed image, or press Ctrl+F5 for original quality pageplease wait 2 seconds for an uncompressed image, or press Ctrl+F5 for original quality pageplease wait 2 seconds for an uncompressed image, or press Ctrl+F5 for original quality pageplease wait 2 seconds for an uncompressed image, or press Ctrl+F5 for original quality page
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η γεμάτη ευχαρίστηση και χαρά έκφραση του μπαμπά μου όταν του ανακοίνωσα ένα πολύ καλό νέο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Συνομιλία στο facebook μεταξύ πρώην ζευγαριού που αγαπήθηκε όσο τίποτα:
Κορίτσι: Γειαααα!
Αγόρι: Γεια!!!!!!!!
Κορίτσι: Τι κάνεις?
*Το αγόρι πληκτρολογεί: Είμαι δυστυχισμένος μου λείπεις δε μπορώ να ζήσω μακριά σου Σ'αγαπώ!
*Τελικά το σβήνει και γράφει:- Μια χαρά! :-/
like οσοι-ες νομιζετε πως ο ΦΟΒΟΣ & Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ σκοτωνουν την ΑΓΑΠΗ...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
πριν μιλησεις....Ακου
πριν γραψεις.... Σκεψου
πριν πληγώσεις... Νιωσε
πριν μισησεις... Αγαπησε
πριν τα παρατησεις... Προσπαθεισε
Μα πριν πεθανεις.... ζησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Η κολλητή μου στο τηλ. που προσπαθούσε να κρατήσει το τηλ. και τα βιβλία και το τοστ και τελικά της έπεσαν όλαααα :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Η τρελή, τρελή αδερφή μου:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μια συζήτηση που κάναμε με έναν φίλο στο msn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top