Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
''Θα έρθω και εγώ αν είναι'' :eek::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Πόση χαρά σε δυο μόνο μέρες;!;!;! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ένα κοριτσάκι με το μπαμπά του στη θάλασσα.Πρέπει να ήταν 2 χρονών max και πετούσε πέτρες στη θάλασσα.Στην αρχή δεν φτάνανε βέβαια :P
Φόραγε κι ένα κόκκινο μπουφανάκι.Σαν την κοκκινοσκουφίτσα ήταν :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΦΗ!!!

Νεοφερμένος

Η ΕΦΗ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ενα mail απο καποιον που δουλευουμε μαζι κ καταλαβα το ποσο με αγαπαει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ο Αντρέας...ένα παιδάκι στο οποίο κάνω μάθημα...
Μετά το μάθημα τρέχει στην μαμά του να την ξυπνήσει και να της πει:
"Αν η κυρία Βίκυ ήταν στην ηλικία μου θα ήταν η κοπέλα μου"...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Μου το στείλαν σήμερα ....


Ένας φανταράκος κάποτε έλαβε γράμμα απο την καλή του , όλο χαρά απομακρύνθηκε απο τους υπόλοιπους και με ανυπομονησία άνοιξε τον φάκελο.
Αγάπη μου ….του εγραφε , θα λείπεις καιρό και δεν μπορώ την μοναξιά , τα έφτιαξα με ένα άλλο παιδί που με αγαπά πολύ , σε παρακαλώ στείλε μου πίσω ότι φωτο μου έχεις .

……………………………………………………………………………………….

Απόγνωση γέμισε το βλέμμα του θόλωσε το μυαλό του …… να παρει το οπλο … να τον βγαλει απο την μιζερια του ?
Τι ????????????


Πάει στον θάλαμο και ζητά από όλους να του δώσουν οτι φωτό έχουν από τις κοπέλες τους , τις βάζει σε έναν φακελο μαζί με ενα γράμμα...
Αγαπητή Μαρίνα , δεν θυμάμαι πια από όλες είσαι , διάλεξε την δική σου και στείλε μου τις υπόλοιπες πίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ένα πανέμορφο παιδάκι (γύρω στα 2) που μου χαμογέλαγε μες την ευτυχία σε ένα μαγαζί που πήγα το μεσημέρι. Εγώ ήμουν μες την πίεση και τη "μιζέρια" και αυτό το σκασμένο με κοιτάει.. παίρνει ένα βλέμμα απορίας... και μου σκάει ένα χαμόγελο... :inlove:

Μου 'φυγε όλη η "μουντάδα" από το πρόσωπο με το που έγινε αυτό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το σεκς πριν λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
"I' m not going to be an architect, I' m going to be a musician. That 's why I' m writing about music in an architectural essay".

Δεν ξέρω τι θέλω να γίνω όταν μεγαλώσω σας λέω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ουφ... πολλά-πολλά τις τελευταίες μέρες.

  • Η άφιξή μου στο αεροδρόμιο, ήμουν με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά καθώς έμπαινα στο κτήριο αναχωρήσεων, σκεπτόμενος τις στιγμές που έρχονται.
  • Η κάθοδός μου από το αεροπλάνο κι η θέα του αεροδρομίου Μακεδονία. "Θεσσαλονίκη", αναφώνησα.
  • Η θέα των Πανεπιστημίων.
  • Όταν ξανάδα τα παιδιά, μεγάλες και συγκινητικές στιγμές.
  • Το ότι μίλησα με πάρα πολύ κόσμο και γνώρισα επίσης πολύ κόσμο από Θεσσαλονίκη.
  • Τα καλαμπούρια και τα σουβλάκια με τα παιδιά.
  • Το φαΐ στο lunch break.
  • Τα ρομποτάκια! ^_^
  • Η αίσθηση της ικανοποίησης που πήρα μετά τη λήξη, γιατί κι εγώ βοήθησα όπως μπόρεσα, έστω και λίγο.
  • Το party.
  • Η αίσθηση του να 'σαι στο κυλικείο της βιβλιοθήκης. Πολύ τζερτζελοφάση.


Πίσω στην άχαρη και μουντή Αθήνα, στη σκληρή καθημερινότητα, τις εργασίες, τις εξεταστικές. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η τελευταια συνομιλια μου μαζι του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.




αλλα και:





:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στην εκκλησία λέει η μαμά στο παιδάκι που έκανε το σταυρό του με το αριστερό χέρι:
-Παιδί μου με το δεξί χέρι κάνουμε το σταυρό μας.Αυτό το χέρι που το κάνεις εσύ είναι το αριστερό.Με το άλλο κάνε.
-Αφού κρατάω τη λαμπάδα στο άλλο.



Πήγα να σκάσω στα γέλια με το μπόμπιρα. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ο πατερας μου που εκανε σα μικρο παιδι απο τη χαρα του την ωρα που πεταγε στο δρομο τα δυναμιτακια την ωρα της αναστασης... ειλικρινα ειχα κατσει και τον χαζευα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το ότι κέρδισα το τουρνουά τσουγκρίσματος αυγών. :P



Συν το ποιοτικό μπουζουκοπρόγραμμα στην ΤιΒί. :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Συν το ποιοτικό μπουζουκοπρόγραμμα στην ΤιΒί. :angel:
ειδες πεγκυ καραφω?!!!! θεοι!! ειχα παει και στο συγκεκριμενο προγραμμα τα χριστουγεννα:P
και εκει χαμογελασα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Moνη Μεταμορφοσεως του Σωτηρος, Ναυπακτου :angel: (ειναι high-class εκκλησια, εχει και παρκαδορο :jumpy:).

Με ποιους θα περασεις αυτο το Πασχα;

Αυτό. Αλλά μάλλον χαμογέλασα από το βάρεμα του κεφαλιού μου στον τοίχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ήμουν και ζαλούρα απ τη νύστα... εκεί που κρατούσα τον μύωπα παππού να μην φάει καμια τούμπα στην εκκλησία, ακούω από πίσω ένα "Χριστός Ανέστης"..

τον έλεγαν και Ανέστη λοιπόν.. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Μιλησε κανεις?! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top