Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Εστειλα μνμ σε κάποιον αν έχει ίντερνετ, και μου απάντησε οτι έχει WHAT S up.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
"Δεν σε πιέζω βέβαια να γίνουμε φίλοι, αν και αυτό θα ήταν επιθυμητό μιας και είσαι έξυπνος άνθρωπος και θεωρώ χρήσιμες τις συναναστροφές με αυτού του είδους τους ανθρώπους."

Μου θύμισε την εποχή του δημοτικού που ερχόταν το παιδάκι και έλεγε "θες να γίνουμε φίλοι;" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
"Δεν σε πιέζω βέβαια να γίνουμε φίλοι, αν και αυτό θα ήταν επιθυμητό μιας και είσαι έξυπνος άνθρωπος και θεωρώ χρήσιμες τις συναναστροφές με αυτού του είδους τους ανθρώπους."
Ελπίζω η φιλική σχέση που θα αναπτύξετε να είναι το εφαλτήριο για την έναρξη μιας μακροχρόνιας συνεργασίας που θα αποβεί ωφέλιμη και για τις δύο πλευρές. :D

τι με έκανε να χαμογελάσω; θέλει και ρώτημα;! Άκου "θεωρώ χρήσιμες τις συναναστροφές με έξυπνους ανθρώπους"... Τι του απάντησες ήθελα να ξερα βρε χελωνίτσε! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
^ Μια σωστή απάντηση: "Και εγώ το ίδιο! Γι' αυτό δε βλέπω λόγο να μείνω άλλο εδώ, γεια!" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
"Πέος με δεκανίκι και ψητό μπέικον"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το ότι ξύπνησα και ο καημενούλης είχε πλυθεί, ντυθεί, κάνει καφέ, κι ετοίμαζε πρωινό για να φάμε πριν πάει στη δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Στην tv πριν από λίγο

Είχε live κάλυψη ενός καρναβαλιού και ήταν ένας τυπάς που φορούσε ένα ελικόπτερο (!!!)από φελιζόλ (σαν αυτά που βάζουμε τα μπεμπάκια μέσα και χαίρονται) , που γυρνούσε γύρω γύρω από δύο άλλους που ήταν ντυμένοι κρατούμενοι!

Και φεύγουν αυτοί, και μετά από λίγο εμφανίζονται μπροστά στην κάμερα δύο άλλοι που ήταν ντυμένοι αστυνομικοί και ρωτάνε "Μήπως είδατε ένα ελικόπτερο;;" :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
"Ηλία; Τί κατακόκκινα χειλάκια είναι αυτά!Με τί τα χρωματίζεις;" "Με ΑΙΜΑ!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το e-mail... 1 Απριλίου λέμε!!!!!!!!!!!!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το άβαταρ του Γιδιού- τρομερός ο σκυλάκος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μια συζήτηση που είχα με την αδερφή μου χθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο fandagούλης μού τον βρήκε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η ...Παπαλάμπραινα :D:D:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα νέα για το σκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εκείνος: Πω πω τι υπερβολική είσαι!
Εγώ: Είμαι.
Εκείνος: Δίπλα στην λέξη υπερβολική στα λεξικά έχει την φωτογραφία σου.
Εγώ: Το ξέρω.
Εκείνος: Δεν έχεις βγει καλή να ξέρεις..

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Σήμερα, στο μάθημα φλαμένγκο:
Μπαίνει η καθηγήτρια και αρχίζει τα δικά της: ''μπούρου μπούρου, χωριστείτε σε ζευγάρια, μπούρου μπούρου...σήμερα θα χορέψουμε το Bailamos'', δηλαδή αυτό: https://www.youtube.com/watch?v=RkEpnkJvxm4. Βλέπω και εγώ το παιδί που είναι το ζευγάρι μου να με κοιτάει σαστισμένος.
-Τι έχεις ρε Αργύρη;
-Ρε, αυτό που λέει, πως θα το χορέψουμε;; Σαν χασάπικο είναι!!
-Μπαρντόν; :confused:

Νόμιζε οτι θα χορεύαμε αυτό: https://www.youtube.com/watch?v=mDu_4fCTUi8&feature=related

Ιησους Χριστός!!! :loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα ατελείωτα κοπλιμέντα που δεχτήκαμε απόψε. "Είστε μανεκέν;;;" Άχου τον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
"Vicky Cristina Δραπετσώνα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top