Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
To υπέροχο δώρο του και η ρομαντική μας βραδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κάτι τραγούδια των Πυξ Λαξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Aυτη η στιχομυθια απο τη σειρα Sex and the City...

-"Men are like cabs, when their available their light goes on. They awake one day and decide their ready to settle down, have babies, whatever, and they turn their light on. Next woman they pickup, boom, that' the one they'll marry. It's not fate, it's dumb luck."
-"I'm sorry, I refuse to believe that love is at random."
-"Please, it's all about timing. You gotta get em, when their lights on."
-"All the men I meet are flashing yellows."
-"Or off duty. They can drive around for years picking up women and not be available."
-"Then, they really shouldn't be allowed to get behind the wheel."
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το ότι μπαμπάς και θείος κάθισαν δίπλα-δίπλα, απέναντί μας στο τραπέζι... αλλά με το "κακό" αυτί ο ένας προς τον άλλον!!! Συνεννόηση μπουζούκι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Με μια επιστεψή μας στα Hondos επειδή περιμέναμε να έρθουν να μας ανοίξουν για το μάθημα. Μας ρωτάει η πωλήτρια να σας βοηθήσω σε τίποτα και λέει η κοπέλα που ήμασταν μαζί "οχι απλά χαζεύουμε" και φεύγει προς το μπροστά και κάθεται πίσω από μια κολώνα και λέει σε μια άλλη πωλήτρια "Αυτή την δουλειά θα έχουμε σήμερα θα χαζεύουν συνέχεια. ." και όπως ήμασταν την κάναμε με ελαφρά πηδηματάκια γιατί γίναμε και λίγο ρεζίλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η σκυλίτσα μου, που προσπαθούσε να ισορροπήσει ξαπλωμένη ανάσκελα!

@Μεταλλού: γιατί καλέ γίνατε ρεζίλι;;; Εγώ το λέω τακτικά, όταν με ρωτάνε οι πωλήτριες πώς να βοηθήσουν, "όχι ευχαριστώ, απλά χαζεύω"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
@Μεταλλού: γιατί καλέ γίνατε ρεζίλι;;; Εγώ το λέω τακτικά, όταν με ρωτάνε οι πωλήτριες πώς να βοηθήσουν, "όχι ευχαριστώ, απλά χαζεύω"!

Ναι καλά και εγώ το λέω, το θέμα είναι ότι γύρισε και το είπε σε μια άλλη και καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
ειναι καλυτερα να πεις χαζευω παρα να παιδευεις τις πωλητριες. ανθρωποι ειναι και αυτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι καλά και εγώ το λέω, το θέμα είναι ότι γύρισε και το είπε σε μια άλλη και καλά.
Μου τη δίνουν οι ξινές πωλήτριες, μου τη δίνουν πολύ.
Σιγά μην πω ότι έγινα και ρεζίλι, ή που θα γελούσα με τη σνομπαρία τους ή που θα τους έσπαγα τα νεύρα κατεβάζοντάς τους όλο το ράφι, ενώ δεν είχα πρόθεση.

Δε θέλω να με εξυπηρετήσεις από τη στιγμή που δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου, για να μην κουράζεσαι και συ και να μη μου ζαλίζεις τον έρωτα για το πόσο θα μου πήγαινε το ροζ τοπάκι σε συνδυασμό με τα υπέροχά μου μάτια.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό το μέιλ:
Ο φίλος -μανάβης στο κέντρο- έλαβε μια μέρα, στο ταχυδρομικό του κουτί μια πιστωτική κάρτα από την τράπεζα που είχε λογαριασμό (τη γνωστή που σας έχει σπάσει τα νεύρα, τόσα μεσημέρια!).
Ιδεολόγος εναντίον των πιστωτικών, τηλεφωνεί εκνευρισμένος στο... διευθυντή της τράπεζας στη Θεσσαλονίκη.
-Σας ζήτησα
εγώ κάρτα, γιατί μου τη στείλατε χωρίς να με ρωτήσετε;
-εντάξει κύριε, δεν είναι υποχρεωτικό να την κρατήσετε. Αν δεν τη θέλετε ελάτε να την ακυρώσουμε, αλλιώς θα σας χρεώνεται ετήσια συνδρομή.
Πράγματι, την άλλη μέρα πηγαίνει στην τράπεζα για να ακυρώσει την
πιστωτική κάρτα. Αλλά όχι μόνος. Είχε μαζί του και ένα μεγάλο τσουβάλι
πατάτες! Πάνω από 20 κιλά ! Μπαίνει μέσα, ακυρώνει την κάρτα και κατόπιν πηγαίνει στον διευθυντή. Του αφήνει τις πατάτες, πάνω στο γραφείο και του λέει: "Δεν είναι
υποχρεωτικό να τις κρατήσετε. Αν δεν τις θέλετε φέρτε τις πίσω στο μανάβικο, αλλιώς θα πρέπει να τις πληρώσετε"..*

Έγινε στην Θεσσαλονίκη! Θεός! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι καλά και εγώ το λέω, το θέμα είναι ότι γύρισε και το είπε σε μια άλλη και καλά.
Και πάλι, χαλαρά θα έτρωγε βρίσιμο! Το μαγαζί είναι και για να βλέπουμε τι υπάρχει, να διαλέγουμε, να δοκιμάζουμε ΑΝ θέλουμε. Αν δεν της αρέσει, ας μείνει σε ένα ολόαδειο μαγαζί κι εμείς εξυπηρετούμαστε κι από το ίντερνετ.

ontopic: Η αντίδραση της σκύλας μου, όταν κατάφερε να ισορροπήσει ανάσκελα και αφέθηκε στα χαδάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
- You're like school in July.
- What do you mean?
- No class.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.


House paddles. :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Τα παράπονα που μου έκανε, ότι δήθεν τον ξέχασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπορει ο ΠΑΟ να παρει το πρωταθλημα?!:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"Εδω στο τηλεφωνικο κεντρο, ερχονται σα σφουγγαρι τα τηλεφωνηματα τα δικα σας!"...α ρε Αυτια! Εγραψες παλι!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ένα e-mail και στο καπάκι ένα άσχετο τραγούδι από καρτούν που πέτυχα στο youtube :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Οι αγκαλίτσες με την μανουλίτσα (ναι, είμαι μαμάκια :redface:) και η συναυλία του '83!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Obscura:
Τι στην ευχή είναι μία πρέζα αλάτι; :hmm:

θεικό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η "μυρωδιά" του χειμώνα.
Και το ουράνιο τόξο που είδα, αλλά μέχρι να βγάλω φωτογραφική είχε εξαφανιστεί.(είχα πολύ καιρό να το δω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top