Ποιος είναι ο χειρότερός σας φόβος;

gregory nub

Well-known member

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.
Να μου τελειώσει το αντισηπτικό και να μείνω με τα μικρόβια στα χέρια! :(

Loreley

Well-known member

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Τωρα ειναι αν δεν τα καταφερω την τεταρτη

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,441 μηνύματα.
αναιρώ την παραπάνω συχαμάρα για το αίμα, καθώς πλέον συμφιλιώθηκα με την ιδέα και το λατρεύω:D
εξάλλου κυλάει μέσα μου.
τι, δε κυλάει; :(

Nefeli Graf

Well-known member

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.
Τίποτα με τόσα που έχω περάσει στην μικρή ζωούλα μου δεν φοβάμαι πλέον τίποτα :hmm:χαχαχαχ

Mercury

New member

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.
Ποιος είναι ο χειρότερός σας φόβος;
Οι μοδίστρες

Φοβάμαι τις βελόνες τους...

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Ο οφθαλμιατρος!

ΨΑΡΑΚΙ1993

Well-known member

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 569 μηνύματα.
ο θανατος ενος αγαπημενου μου προσωπου απλα καταρρεω μονο και μονο απο την σκεψη

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,837 μηνύματα.

Akis_Megara

Well-known member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

Isom1312

New member

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Το να χάσω τους γονείς μου τον αδερφό μου και τον κολλητό μου.Τους αγαπώ όσο τίποτα άλλο.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

New member

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Τη ζυγαριά ...:P
Αλλά πέρα απ' τη πλάκα φοβάμαι μήπως και δεν καταφέρω να πραγματοποιήσω να όνειρά μου:(

Ψαραδέλλη

New member

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.
Οι χειρότεροι φόβοι μου είναι
1.Μην ξεχάσω να φορέσω παπούτσια όταν βγω.
2.Μην ξεχάσω κανά μάτι/θερμοσίφωνα ανοιχτό.
3.Μην ξεχάσω την πόρτα ανοιχτή και φύγω.
4.Γενικώς μην ξεχάσω κάτι.

Πρέπει να πάω να κάνω ένα εγκεφαλογράφημα.
Δεν πάω καλά.

diotima

New member

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Οι σουπερβαιζορ..στη δουλεια

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος Mt

New member

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Τους χαζούς ανθρώπους.Μπορούν να καταστρέψουν τα πάντα,σε χρόνο dt χωρίς τη θέλησή τους.

kit-kat

New member

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.
να μην πετύχω τους στόχους μου!!!:wall::wall::wall:

catlin

New member

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

οι ηγέτες :(

xstratus

New member

Ο xstratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ήδη νιώθω μόνος και τώρα φοβάμαι να κοιμηθώ το βραδυ

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...