Ποιον "καλλιτέχνη" θα εξαφανίζατε αν μπορούσατε;

athina:-)

Νεοφερμένος

Η athina:-) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ξέρω ότι θα με βρίσουν πολλοί αλλά εγώ θα εξαφάνιζα τον Λαζόπουλο!!!!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το ξέρω, θα δεχθώ πολλές αρνητικές ψήφους...

Αλλά θα το κάνω...

Έ λοιπόν, θα εξαφάνιζα αυτόν:



Όχι άλλο Μάλαμα

Όχι άλλη ψευτοκουλτούρα

Όχι άλλη πριγκιπέσσα

Όχι άλλους άφωνους δήθεν ποιοτικούς δημιουργούς:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ρε συ εντάξει σέβομαι τη διαφορετική άποψη και δεν πρόκειται προφανώς να σου αλλάξω γνώμη, αλλά έχω αδυναμία στο Μάλαμα... ο τυπάς έχει δηλώσει πως είναι τραγουδοποιός και όχι τραγουδιστής, απλώς προσπαθεί να ταγουδά αξιοπρεπώς τα κομμάτια του (το λέω επειδή ανέφερες τη λέξη άφωνος)

Όταν η πριγκηπέσσα δεν ήταν ιδιαίτερα γνωστή, μου άρεσε. Μετά πράγματι ξενέρωσα που έγινε ευρέως διαδεδομένη και την εκτέλεσαν (κυριολεκτικά) πιο σύγχρονοι ερμηνευτές (; ) ΑΛΛΑ
Δεν είναι κακό ένα τραγούδι να γίνει στην πορεία εμπορικό, να αγαπηθεί από τον κόσμο κτλ, το ζήτημα είναι να μη γραφτεί ΜΕ ΣΤΟΧΟ να γίνει εμπορικό. Όπως τη σημερινή εποχή που αποθεώνουν κάτι σκουπίδια, και τα τραγούδια γράφονται κατά δεκάδες ανεξαρτήτως έμπνευσης δημιουργού, σαν κατασκευάσματα ενός μεγάλου εργοστασίου ή μιας βιομηχανίας.

Όταν γράφεις μέσα από την ψυχή σου, βγάζεις δίσκο μόνο όταν έχεις κάτι να πεις και να δώσεις στον κόσμο, κι ας είναι και ανα 5 ή 10 χρόνια, όταν ο στίχος σου προσεγγίζει την ποίηση ή σε ταξιδεύει μακριά, με τα όργανα να μπλέκονται γλυκά, τότε μόνο πρέπει να λέγεσαι καλλιτέχνης. Προσωπική ταπεινή άποψη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το ξέρω, θα δεχθώ πολλές αρνητικές ψήφους...

Αλλά θα το κάνω...

Έ λοιπόν, θα εξαφάνιζα αυτόν:



Όχι άλλο Μάλαμα

Όχι άλλη ψευτοκουλτούρα

Όχι άλλη πριγκιπέσσα

Όχι άλλους άφωνους δήθεν ποιοτικούς δημιουργούς:mad:

Φίλε μου Πέτρο...η μία αρνητική είναι από εμένα!!:P

Λατρεύουμε Μάλαμα!Εκπληκτικη φωνή, καθόλου δήθεν και πολυ καλος ανθρωπος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Για ποιο λογο;; :confused:

Δεν υπαρχει πιο συμπαθητικη και χαμογελαστη ελαφρο-λαικο-ποπ τραγουδιστρια αυτη τη στιγμη απ'την Κολετσα(δεν αναφερω καν τα πλουσια προσοντα της;):redface:).

Μα δεν έχει καθόλου φωνή.. Μου τη δίνουν αυτές οι χαμογελαστές ελαφρο-λαικο-ποπ χαζοτραγουδίστριες γενικώς :P.. Αν μπορούσα θα τις εξαφάνιζα ΟΛΕΣ :D
Καλά έκανες και δεν ανέφερες τα "πλουσια" προσόντα της, γιατί δεν είναι καν δικά της.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ειναι παρα πολλοι αυτοι που δεν συμπαθω (ναι το ξερω ειμαι κακος ανθρωπος) αλλα οι <<καλλιτεχνες>> που πραγματικα αντιπαθω και θα τους εξαφανιζα με ενα κλικ ειναι πρωτα πρωτα η Βανδη και μετα την Παπουτσακη και την Ντενιση. και οι 3 ειναι εντελως αταλαντες, σπαστικες, εκνευριστικες και το παιζουν σταρ , μεγαλυτερα ψωνια δεν υπαρχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Tokio Hotel:devil:

και Έφη Θώδη αν μπορεί να θεωρηθεί τραγουδήστρια!

και πολύ πολύ άνετα ΚΑΡΡΑ!

αλλά η μεγάλη μου "αδυναμία" ειναι ο Γονίδης!
δεν αντέχω να τον ακούω πραγματικά!
Εχει υπέροχα τραγούδια αλλά δεν αντεχω να τον ακούω να τα τραγουδά!

Αμμ,,βέβαια θα εξαφάνιζα και Παπακωσταντίνου αλλά αυτόν τον ανέχομαι κάπως!
αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τον...."λάλα τα Λαλάκη" δηλαδή τον Λαζόπουλο..! ;)

Τον Λάκη τον ... Αριστερούλη???:P
Μέσα στο μυαλό μου είσαι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Δεν ξερω ποιον-ποιους θα εξαφανιζα αλλα ξερω σιγουρα ποιον Καλλιτεχνη θα εμφανιζα μπροστα μου για να γνωρισω την προσωπικοτητα του,να μου μιλησει για τις αποψεις του και για ολα αυτα που εκανε-εγραψε...:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Τον "ληγμένο"..(Κιάμο)
Είναι ο πρώτος που μου έρχεται στο μυαλό,αλλά όχι και ο μοναδικός που θα ήθελα να εξαφανίσω!!


Δεν ξερω ποιον-ποιους θα εξαφανιζα αλλα ξερω σιγουρα ποιον Καλλιτεχνη θα εμφανιζα μπροστα μου για να γνωρισω την προσωπικοτητα του,να μου μιλησει για τις αποψεις του και για ολα αυτα που εκανε-εγραψε...:inlove::inlove:

Χατζηγιάννης? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Την επόμενη φορά που θα βγάλει δίσκο η "Καλομοίρα" θα την κλάψει η μανούλα της :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Χατζηγιάννης? :P
Χαχαχαχα...Σιγα να μην ηθελα να γνωρισω αυτον τον δηθεν..:P:P Αυτος που θα ηθελα να γνωρισω δεν ειναι εμπορικος,ειναι κορυφαιος στο ειδος του αλλα δεν θα τον ξερεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Χαχαχαχα...Σιγα να μην ηθελα να γνωρισω αυτον τον δηθεν..:P:P Αυτος που θα ηθελα να γνωρισω δεν ειναι εμπορικος,ειναι κορυφαιος στο ειδος του αλλα δεν θα τον ξερεις..

Μήπως είναι ο αρχηγός αίρεσης και απαγορεύεται εσείς οι πιστοί του να πείτε το όνομα του; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Μήπως είναι ο αρχηγός αίρεσης και απαγορεύεται εσείς οι πιστοί του να πείτε το όνομα του; :P
Η φαντασια σου "οργιαζει"...:P:P;) Αν σου θυμιζει καποιο τραγουδι η υπογραφη μου,θα καταλαβεις ποιον εννοω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Χαχαχαχα...Σιγα να μην ηθελα να γνωρισω αυτον τον δηθεν..:P:P Αυτος που θα ηθελα να γνωρισω δεν ειναι εμπορικος,ειναι κορυφαιος στο ειδος του αλλα δεν θα τον ξερεις..


Γιατί να μην τον ξέρω??:)
Το τραγούδι πάντως το ξέρω,και πολύ καλά..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η φαντασια σου "οργιαζει"...:P:P;) Αν σου θυμιζει καποιο τραγουδι η υπογραφη μου,θα καταλαβεις ποιον εννοω..:)

Αν τον βρεις, πες το και σε εμάς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εδώ δεν τον ξέρει ο Γούγλης :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Γιατί να μην τον ξέρω??:)
Το τραγούδι πάντως το ξέρω,και πολύ καλά..:P
Ειπα οτι μπορει να μην τον ξερεις γιατι για να τον ξερεις πρεπει να ακους hip hop..:) Και απο οτι εχω διαπιστωσει δεν ακουν πολλοι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Αν τον βρεις, πες το και σε εμάς! :D
Τρελαινομαι για ειρωνιες!:PΝταξει απλα δεν ακουμε το ιδιο ειδος μουσικης!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τρελαινομαι για ειρωνιες!:PΝταξει απλα δεν ακουμε το ιδιο ειδος μουσικης!:)

Τι σε κάνει να πιστεύεις κάτι τέτοιο; :confused:
Δεν ήμουν καθόλου ειρωνική! Ο συγκεκριμένος καλλιτέχνης έχει εξαφανιστεί από τα μουσικά δρώμενα και πραγματικά είναι κρίμα, γιατί ήταν μοναδικός στην ελληνική χιπ-χοπ μουσική σκηνή και κανένας δεν θα μπορέσει να τον αντικαταστήσει! Για αυτό σου είπα οτι αν τον βρεις ποτέ, να το πεις και στους υπόλοιπους! :)


Και για να μην είμαι εκτός θέματος; Θα εξαφάνιζα ευχαρίστως την Ευασταθία.- Με εκνευρίζει η φάτσα της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top