Ποιον "καλλιτέχνη" θα εξαφανίζατε αν μπορούσατε;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αχ ναι αναρωτιέμαι γιατί όλες τρελαίνονται σιγά τον ωραίο...το παλιοψώνιο!:P
Ναι αλλά έχει αυτόματη στόχευση μέχρι 3 διαφορετικούς στόχους και πολλαπλή ταυτόχρονη ρίψη βλημάτων σε αυτούς. Και μην ξεχνάμε μικρό χρόνο επαναφοράς.:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
τον Κραουνάκη... :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Τον Κώστα Μαρτάκη...:mad: .Τρομάρα του που θέλει να γίνει και σαν τον Σάκη Ρουβά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το χατζηγιάννη τον σιχένομαι:mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
θα συμφωνήσω με τον Μητσο ... τον Μαρτακη ανετα τον εξαφάνιζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα εξαφάνιζα τον Αρναούτογλου και τη σιχαμερή κυριακάτικη εκπομπή του!!...Έχει καταντήσει άκρως εκνευριστικός και γελοίος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μα αφού όλοι μας έχουμε ένα τέτοιο κουμπί που μπορεί να εξαφανίσει όχι μόνο έναν αλλά πολλούς μαζί....
Το κουμπί της τηλεόρασης και του ραδιοφόνου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εξαρτάται πως ορίζεις την έννοια "καλλιτέχνης". Πχ η Κοκκίνου θεωρείται καλλιτέχνιδα? Δλδ όλες αυτές που βγάζουν τα σκυλοτράγουδα που γίνονται μόδα στην Ελλάδα θεωρούνται καλλιτέχνιδες? Ή καλλιτέχνης θεωρείται αυτός που πραγματικά παράγει τέχνη?
Αν εννοείς το πρώτο (δλδ όποιος νομίζει αυτός οτι είναι καλλιτέχνης) τότε τoν Ταμπάκη. Αν εννοείς το δευτερο (δλδ αυτός που όντως παράγει τεχνη) τότε κανέναν. :)

με κάλυψες 100% !!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Απο Καλλιτεχνες κανεναν.
Απο wannabe (named) καλλιτεχνες...παλι κανεναν.Γι'αυτο φροντιζει η ιδια η ζωη και ο χρονος.
Ετσι κι αλλιως στο τελος εγω επιλεγω τι-που-πως-ποτε...οποτε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Αν και δε θα εξαφάνιζα κανένα άτομο που να θεωρώ Καλλιτέχνη ας τους υποθέσουμε για την ανάγκη του φόρουμ.

Σφακιανάκη, Παπακωνσταντίνου, Angelina Jolie, Άννα Βίσση, Λάκη Λαζόπουλο, Μάρκο Σεφερλή, Έλενα Παπαρίζου... αυτούς για τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
καλά εσύ έσφαξες το μισό καλλιτεχνικό στερέωμα:P
και καλά τους άλλους, την αντζελίνα γιατί; για να σε μισήσει όλος ο αντρικός και ο μισός γυναικείος πληθυσμός; είναι και πολύτεκνη, δεν λυπάσαι τα παιδιά της;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
καλά εσύ έσφαξες το μισό καλλιτεχνικό στερέωμα:P
και καλά τους άλλους, την αντζελίνα γιατί; για να σε μισήσει όλος ο αντρικός και ο μισός γυναικείος πληθυσμός; είναι και πολύτεκνη, δεν λυπάσαι τα παιδιά της;:'(

Την παραδέχομαι και την εκτιμώ για το φιλανθρωπικό της έργο και τις υιοθεσίες που έχει κάνει. Respect σε αυτό τον τομέα. Απλά δε μου αρέσει η εικόνα της δυναμικής γυναίκας που προσπαθεί να περάσει μέσα από τους ρόλους που υποδύεται. Δε συμφωνώ με τον τρόπο. Το κάνει πολύ φαντεζί ή τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται. Κι έχω και το άλλο περίεργο. Μου τη δίνει κάτι που αρέσει σε πολλούς. :D

Και πού 'σαι ακόμα. Πού να 'κανα και full λίστα με τους "καλλιτέχνες" που μου τη δίνουν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αν και δε θα εξαφάνιζα κανένα άτομο που να θεωρώ Καλλιτέχνη ας τους υποθέσουμε για την ανάγκη του φόρουμ.

Σφακιανάκη, Παπακωνσταντίνου, Angelina Jolie, Άννα Βίσση, Λάκη Λαζόπουλο, Μάρκο Σεφερλή, Έλενα Παπαρίζου... αυτούς για τώρα.


Γενικώς για τους υπόλοιπους ή διαφωνώ ή απλώς με αφήνουν αδιάφορο... Για τον boldαρισμένο κύριο όμως, συμφωνώ με χίλια! Αν και δεν νομίζω ότι θα έπρεπε να αναφερθεί σε αυτό το thread... Εδώ λέμε για καλλιτέχνες, remember;;):devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τη Παπαρίζου, κατά τη γνώμη μου είναι ατάλαντη και άσχημη.
Είναι σα κούρος στο πρόσωπο.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Για τους περισσότερους απο αυτούς που έχετε πει θα συμφωνήσω ώς έναν βαθμό, αλλά βρε παιδιά και τον Χατζηγιάννη και την Παπαρίζου...? Σε αυτό ξαφνιάστηκα είναι η αλήθεια...αλλά βέβαια είναι η γνώμη του καθενός οπότε οκ..τι να πεις..



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.



Εμένα πάντως μου μοιάζουν...


Και αν δε σας μοιάζουν, μη μου τη λέτε όμορφη διότι θα τραβήξω από απόγνωση τα βυζιά μου έως ότου να κατεβάσουν γάλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλε ειναι θεα η κοπελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
εμ ειναι ντε...παίζει να τους χτύπησε η ζέστη...:P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top